Проблемът 2012 година - мит или реалност?

  • 23 335
  • 507
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 431
Начинът на употреба е виден исторически и всекидневно.

# 61
  • Мнения: 335
Начинът на употреба е виден исторически и всекидневно.

Имаш предвид - употребата на религията.
Има и кофти начин, наистина. Напълно идиотски.
Той е да грабнеш нечия религия, да я обявиш за "сатанинска", да очертаеш с червено върху картата държавите от половината планета, да ги обявиш за "страни на злото" и да започнеш световни войни, обявявайки, че воюваш със "Сатаната". Филмът, ъфкорс, е хамерикански", казва се "Война с тероризма" и янките го практикуват като комикс.

Но, от друга страна, ако никой не върши политическа търговия с религиите, остави ги на народите им, вярващи във вярата си и си седи домА, нищо лошо не може да произлезе от никакви вярвания.
Поне не световна война, в която ясно кой се обявява за световен Бог.
Това обаче не е проблем на религията, а на икономиката и политиката.

Има едни, дето все се мислят за богове там. Но те вярват само на това, последното  Laughing . Не в религиите.



# 62
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Не искам и да мисля чак до 2012 , че докато си блъскам главато ,какво точно ще стане , като виж ме блъсне някоя кола и не дочакам 2012. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 452
Доколкото съм запозната тогава ще се появят извънземните и ще наложат нов световен ред!:Не пипай тази книга:- прочетете я!

# 64
  • Мнения: 256
Според мен с чисто практичка цел календара на маите е разтълкуван в тясна връзка със световната икономическа криза с желан ефект хората дотогава да го ударят на хедонизъм, да си похарчат спестяванията, да излезем от кризата и да започнем нова ера.

# 65
  • Мнения: 452
Хората щели да бъдат превърнати в роби ,ще се премахне паричната система- ще се пазарува само с карти ,така че ще бъдеш в тясна зависимост от банките и техните комисионни за това и онова ,ще се въведат чипове с които ще ни следят навсякъде- и това ще стане като хората сами ще поискат за по- голяма сигурност ,поради нарастващата престъпност ,която нараствала нарочно провокирана от управляващите ,които после уж за защита ще въведат нов световен ред - и тогава ...незнам така поне прочетох ...,ама като се замислям има истина сякаш ....

# 66
  • Мнения: 3 098

Интересно ми е обаче да чуя колко от вас които сте гледали филма смятате че проекта "Венера" би могъл да спаси света. И ако алчността и егоизма са генетично заложени в хората, то как могат да се променят...?
Не смятам,4е проекта е решението.То4но това писах по_нагоре.
Устройството ми прили4а на древните градове,като форма и замисъл.Оттам нататък един напълно стерилен свят,където се трудят машини.А хората не правят нищо.При това положение смятам,4е още пове4е ще се засилят проблемите.

# 67
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 522
....... Даже на палатка няма да изляза, нито ще си правя застраховка! Crossing Arms

А, застраховката много смисъл има, ако идва свършека на света, не се отказвай Joy

# 68
  • Мнения: 10
Би трябвало да има 5завъртане на Земята,но дали прогнозите на Маите за 2012г. или 2013-2014г. на Йорданка Николова или на друг,това знае само Нашият Създател,но след като е имало 4цивилизации преди нас следва ,да мислим,че и нашата ще изчезне,но дали ние сега ще сме това,времето ще покаже,и дали искаме или не ,това би могло да се случи!
И така ми се иска да ви напиша малко от ''Съкровищата на тракийските царе''-''Аерена-Благословена''на Йорданка Николова издадена през 2005г.стр.74.В момента сме в преход от 2007г.и всеки ден Земята ще се измества с 0,1градус,и така до 2009г. ще се получи 5 1/2раса.и от тук на сетне няма връщане назад.и още от 94стр.това ще стане 2013-2014г. за 250дни и 249нощи.При това завъртане Европа ще се отдели от Азия.Северна Америка и 1/2от Южна/северната и част/Америка ще потъне.Африка ще се обедини с Азия,Европа ще остане самостоятелен континент.България ще се отдели от Турция,а Гърция ще потъне.Северният и Южният полюс ще се обединят и ще заемат мястото на Африка.Тук в България ще се зароди най-напред 6-тата раса.Народа ни идва от древността ,за да поведе хората към бъдещето.Не се плашете Българи!-95стр.
Страшно си е да,но никой не може да попречи на това,предрешено си е да стане,но кога...
Прощавайте и бъдете добри!!!А колкото до 6тата раса,тя няма да бъде матариална,а ще бъде духовна.

# 69
  • Мнения: 543
Тук в България ще се зароди най-напред 6-тата раса.Народа ни идва от древността ,за да поведе хората към бъдещето.Не се плашете Българи!-95стр.
Страшно си е да,но никой не може да попречи на това,предрешено си е да стане,но кога...
Прощавайте и бъдете добри!!!А колкото до 6тата раса,тя няма да бъде матариална,а ще бъде духовна.

ми как да бъде матариална, като бат Бойко сам каза, че матариала е лош

# 70
  • Мнения: 4 841

 smile3532 Толкова глупости на едно място, и то неграмотно написани, отдавна не бях чела  smile3532
Нямате милост значи... Ноооооо, си извадих и сериозен извод - да отида до Гърция, да я видя преди да е потънала... А това за "обединяването на Северния и Южния полюс" ми се иска да го видя. Ама наистина.

# 71
  • Мнения: X
Една жена идва тука при мене в офиса където работя и съвсем не помня в какъв контекст се заговорихме за астрология и незнам си какво.......в прочем тя май ме пита каква зодия съм и така тръгнаха нещата. Та тя каза че се интересува много от тези неща защото и са доста любопитни и сподели че сега свършвала ерата на Рибите, която била белязана от омраза, власт, безпаричие, болести и всякакви  кризи от всякакъв житейски аспект, но с края на тази ера идвала ерата на Водолея, която била пълната противоположност. Каза че това са години белязани от любовта, световния МИР , благополучие и много медицински успехи и развития. Години на развитието и късмета.
 Това го бях забравила докато не прочетох вашата тема, сега разбирам горе долу за какво е говорела жената като ви чета, но все пак признавам си не го знаех това....нито пък знаех коя ера кога свършва. Embarassed

П.П. Малко ли са ни притесненията и ядовете та сега и край на света ще има..............  Confused

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 17:04 от Анонимен

# 72
  • Мнения: 2 138
Дано почиваме в мир!!! Praynig

# 73
  • Мнения: 3 098
Би трябвало да има 5завъртане на Земята,но дали прогнозите на Маите за 2012г. или 2013-2014г. на Йорданка Николова или на друг,това знае само Нашият Създател,но след като е имало 4цивилизации преди нас следва ,да мислим,че и нашата ще изчезне,но дали ние сега ще сме това,времето ще покаже,и дали искаме или не ,това би могло да се случи!
И така ми се иска да ви напиша малко от ''Съкровищата на тракийските царе''-''Аерена-Благословена''на Йорданка Николова издадена през 2005г.стр.74.В момента сме в преход от 2007г.и всеки ден Земята ще се измества с 0,1градус,и така до 2009г. ще се получи 5 1/2раса.и от тук на сетне няма връщане назад.и още от 94стр.това ще стане 2013-2014г. за 250дни и 249нощи.При това завъртане Европа ще се отдели от Азия.Северна Америка и 1/2от Южна/северната и част/Америка ще потъне.Африка ще се обедини с Азия,Европа ще остане самостоятелен континент.България ще се отдели от Турция,а Гърция ще потъне.Северният и Южният полюс ще се обединят и ще заемат мястото на Африка.Тук в България ще се зароди най-напред 6-тата раса.Народа ни идва от древността ,за да поведе хората към бъдещето.Не се плашете Българи!-95стр.

От тази авторка не си спомням да съм 4ела нещо,но това което ти описваш съм го 4ела от други автори.За България става въпрос.
Относно Гърция съм 4ела прогнози за силни земетресения(те май запо4наха) и потъването й от Петър Дънов.Не си спомням годината оба4е,май беше в края на 2010.Май пак ще имаме родопско крайбрежие,както е описано в старите книги,знам ли?




П.П. Малко ли са ни притесненията и ядовете та сега и край на света ще има.............. Flutter
Може би край на света,такъв какъвто го познаваме сега.Не непременно взривяването му или заробването ни от извънземни цивилизации за да им садим захарна тръстика примерно. Laughing

Каквото и да има да се слу4ва,разумът ще оцелее при вси4ки положения. Peace

# 74
  • Мнения: 2 195
Ето друго филмче. Дано се отваря при вас.

Общи условия

Активация на акаунт