''Обърната матка''-какъв е проблема???

  • 10 760
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 553
И аз съм в кюпа - но противно на лекарското мнение, забременях изненадващо лесно и имах прекрасна бременност  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 44 229
като чета тук накрая ще се окаже, че всъщност с обърната матка се забременява по-лесно и бременоста е по-лека  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 3 456
като чета тук накрая ще се окаже, че всъщност с обърната матка се забременява по-лесно и бременоста е по-лека  Joy Joy Joy
Аха. Laughing
И аз съм с обърната матка. Забременях от раз. Имах нормална бременност.

# 33
  • Мнения: 54
И аз съм с обърната матка и преносих сина ми 2 седмици , сега се надявам да родя навреме ,че не ми се преносва в жегите!

# 34
  • Мнения: 57
Здравей!

Обърнатата матка не е проблем нито за забременяване нито за износване на бебето. Според моя генеколог 25% от жените са с обърната матка. И аз съм така, а бебето ми е на 5 месеца и половина. Имах напълно безпроблемна бременност и родих нормално. Изобщо не трябва да се притесняваш.  Hug

# 35
  • Мнения: 118
Не четох останалите мнения и ще ме извините, ако повтарям някого. Обърнатата матка не е проблем, а генетична особеност. Не е по трудно износването, но в някой случаи може да е по трудно забременяването. Има си и специфична поза за постигане на резултат - задна прашка - това ми го е казал лекар. Аз съм с обърната матка /майка ми също/ и в момента съм бременна за втори път. Проблеми с износването не съм имала предния път. Дано и сега е така.

# 36
  • Мнения: 1 354
И аз съм чувала,че жените с обърната матка забременяват по трудно,но сега като чета разбирам,че не е така Peace не мисля,че има от какво да се притесняваш.
Желая ти лека бременност.

# 37
  • Мнения: 29
няма проблем  Peace резултатите са налице.

# 38
  • Мнения: 651
Никакъв проблем не е!И аз съм така! Hug

# 39
  • Мнения: 1 085
И аз при вас.

... Не е по трудно износването, но в някой случаи може да е по трудно забременяването. Има си и специфична поза за постигане на резултат - задна прашка - това ми го е казал лекар...

 Peace

# 40
  • Мнения: 1 199
40 % от жените са с обърната матка... Какви проблеми, какви пет лева...

# 41
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
с обърната матка и половин яй4ник+толкова тръба на 6-тия месец забременях без особено бебеправене
как се изразих ooooh!

# 42
  • Мнения: 80
И аз съм с обърната матка. На 4 месец от опити забременях. Износих си я до края. Само три дни преди термина родих. Мисля, че понякога докторите могат да те стресират с такива исказвания. И на психична основа да не може да забременее една жена. Аз също се бях панирала, но се успокоих и бебчо стана. Другото , което е че много се молих. За вас може да е странно но за мен не е. Аз вярвам, че има Господ. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт