дизпозер/мелница за отпадъци/боклукомелачка

  • 20 092
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
И моята е като на Liteto и си я ползвам с кеф. Пускала съм малки кости и нямам проблем, но за салфетки просто не ми е минавало през ума... Иначе си мисля, за едно средно голямо домакинство (2-4 човека) е страшно полезна - пък и доколкото проучвах е безопасна за малки диванета, т.к. не реже , а смила  Praynig

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Благодаря ви, момичета- още довечера като се приберем ще накарам мъжа ми да я погледне. Дано както казвате нещо да е паднало и да си работи, че толкова съм си свикнала с нея!  Rolling Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
отдолу има едно копче, от което се отблокирва и си тръгва да работи пак
Стана! Благодаря Ви много, момичета! Олекна ми!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 988
Отдавна искам такава джаджа, но при нас трябва и мивката да се сменя, че е от малките сифони.Момичета, моля ви давайте и линк към вашите машинки, защото така избора, на тези които нямат ще е по-лесен PeaceКакво трябва да се гледа когато се избира диспозер newsm78

# 19
  • Мнения: 451
Моята е ето тази

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=23&c=33&pid=425

Като копче не съм си купувала от тях, защото струва 100лв - мъжо ми сложи обикновенно копче, като тези с които цъкаш , за да светне лампата Peace
Гледам, че си от бс- мога да ти дам координати от къде можеш да я закупиш Peace

# 20
  • Мнения: 1 988
По какви критерии сте си избрали машинките newsm78

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
нашата е на Blanco: http://www.evroset.bg/dispozer.htm

Не сме я избирали ние! Фирмата, която ни прави кухнята ни пита искаме ли. Казахме: да и ни монтираха такава.  Peace

# 22
  • България
  • Мнения: 1 090
Един малко глупав въпрос Embarassed , винаги съм се страхувала какво може да се слу4и ако дете си вкара ръката там, не е ли опасно?
Затова и не съм сложила досега.

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Един малко глупав въпрос Embarassed , винаги съм се страхувала какво може да се слу4и ако дете си вкара ръката там, не е ли опасно?
Затова и не съм сложила досега.
Честно да ти кажа, много трудно може да се случи това.
Бутонът за включване на машината при нас е поставен умишлено в шкафа под мивката, на по- трудно достъпно място.
За да работи мелачката, трябва да се включи бутона. Аз като голям човек, не бих могла с една ръка да включа машинката, а другата да съм напъхала навътре в нея  Wink... доста голямо е разстоянието..
Така че няма никаква опасност! Peace

# 24
  • България
  • Мнения: 1 090
Anuschka, благодаря ти за отговора, виждам ,4е си ми градска Laughing, такива  4удеса на техниката не знаех, 4е има и в Добри4 Whistling. Зна4и лятото като се върна мога да се поогледам за такава машинка. Голям проблем е мъкнененето на боклук по етажите и навън в контейнерите. 4удесно решение Peace.

# 25
  • Мнения: 121
norah, и аз се бях стреснала по въпроса с ръцете...
Но като взех моята се поуспокоих - направо побърках хората да ми обясняват... Пък те са си качили информацията и на сайта - тук са обяснили защо това чудо на техниката не е опасно  Peace

# 26
  • България
  • Мнения: 1 090
norah, и аз се бях стреснала по въпроса с ръцете...
Но като взех моята се поуспокоих - направо побърках хората да ми обясняват... Пък те са си качили информацията и на сайта - тук са обяснили защо това чудо на техниката не е опасно  Peace
Да, аз съм си  паника по принцип, но след като така масово се ползват по света , не вярвам да са опасни до такава степен Thinking, трябва да про4ета и да се ограмотя Laughing.

# 27
  • Мнения: 353
Момичета, кажете ми моля как ги почиствате тези мелници. Аз гледах някаква от 450, съседи си я купиха четох после указанието им т.к и ние решихме да си слагаме и единственото на което не мога да си отговоря е как се почиства. Значи това което съм прочела а и в няколко магазина ми казаха че не трябва да се ползват агресивни препарати, аз обикновенно ползвам доместос, а продавачката ми каза че трябва да се почиства като се пуска да се смели един лимон. Вие как почиствате вашите?

# 28
  • Мнения: 451
Аз не я почиствам newsm78

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Rolling Eyes От какво да я почиствам? Мивката си почиствам с обезмаслител, който при изплакването минав аи през мелницата. Също, когато имам цитруси меля корите. Ароматизира се кухнята и мирише на лимон или портокал.

Общи условия

Активация на акаунт