Боядисан при пране бял панталон

  • 6 305
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
Кърпичките и на мен не ми се вярваше,но вършат чудна работа. Обират пуснатите цветове от цветните дрехи.  Peace Но все пак не ги слагам в пералнята бяло до лилаво. А до по-тъмно. И няма проблеми.

А има и за бяло пране. Като пускат дрехите мръсотия да не се боядисват от нея, все едно са прани на ръка. Много за полезни. Да се чуди човек как една кърчика хваща всичките бои от пералнята!  Много съм доволна Peace


Моят съвет към авторката е да го намажеш със сапун и да го държиш на слънце да избелее. Стават чудеса! Успех

# 16
  • Мнения: 527
Здравейте  има едно прахче за пране SNOW не искам да го прехвалвам но е УНИКАЛНО струва към 1.50лв.  Peace


А какво прави това прахче? Избелва ли? И къде се продава? Мерси Hug

# 17
  • Мнения: 32
 Embarassed и аз имам подобен проблем ,моят само е че пуснах да пера черни дрехи и то с препарата който рекламират и познайте момичета,на Аdidas на приятелят ми едно бяло петно.самото петно стои като изгаряло от слънцето  Shocked и не мога да си обясня от какво се получи.не съм го третирала с нищо и нека ако някоя от вас има идея да ми каже какво да го правя,но идеята за боядисването отпада, защото ще се оцветят и лентите на якето който са бели

# 18
  • Мнения: 32
Кърпичките и на мен не ми се вярваше,но вършат чудна работа. Обират пуснатите цветове от цветните дрехи.  Peace Но все пак не ги слагам в пералнята бяло до лилаво. А до по-тъмно. И няма проблеми.

А има и за бяло пране. Като пускат дрехите мръсотия да не се боядисват от нея, все едно са прани на ръка. Много за полезни. Да се чуди човек как една кърчика хваща всичките бои от пералнята!  Много съм доволна Peace


Моят съвет към авторката е да го намажеш със сапун и да го държиш на слънце да избелее. Стават чудеса! Успех

мила я обясни малко повече за тези кърпи,слагам ги към прането ли как  Embarassed

# 19
  • Мнения: 28
накисни панталона с ариел за бяло пране но дръж едно денонощие. ако панталона не е 100% памук ще помогне, в противен случай спасение няма.

# 20
  • Мнения: 527
Извинявайте за закъснението. Да, кърпичките се слагат в дрехите. Даже аз ги слагам при дрехите, които пускат най-много . Те са големи колкото носна кърна, но вършат чудеса.

# 21
  • Мнения: 5 173
Я, трябва да се пробват тези кърпи.

# 22
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Аз ги ползвам от доста време,но напоследък забелязах,че пак имам боядисани дрехи,но не съм сигурна дали не се боядисаха в сушилнята- Thinking,а винаги слагам не по малко от 2 кърпички.Пробвах с този прах на dr.Beckmann 3 in Entfarber,който е уж за обезцветяване на боядисано пране,но пак нищо... ooooh!

# 23
  • Мнения: 527
аз слагам само по една и има ефект. моите са от пикадили, не от най-скъпите.

# 24
  • Мнения: 1 632
Др. Бекман е вече с ново име и има препарат за боядисани дрехи, от който останах доволна.
Вчера прецаках 1 шапка на Рая и се оправи с това http://globol-bg.com/index.php?lang=3&table=HEITMANN&page=3&id=7

# 25
  • Мнения: 3 576
Аз вече си купих нов панталон, същия и си реших проблема  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 641
Наде, добре,че си намерила същия Hug  Аз така и не успях

# 27
  • София
  • Мнения: 943
Аз ги ползвам от доста време,но напоследък забелязах,че пак имам боядисани дрехи,но не съм сигурна дали не се боядисаха в сушилнята-

Да, има го този момент- аз си опазвам дрехите в пералнята с кърпички, обаче два пъти ги боядисах в сушилнята  ooooh!.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 480
Не знам дали си се справила вече с проблема, но ако не си - моят съвет е да го дадеш на химическо, случвало ми се е да станат розови петна по бяла блуза и само химическото ги оправи.

# 29
  • Мнения: 35
Боядисването  е било за добро. Толкова много си харесваш панталона, но ако не го беше оцветила сега нямаше да имаш още един Laughing
Това си идея!  smile3555

Общи условия

Активация на акаунт