Проблеми със Зачатие ....

  • 1 223
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 022
Отчасти имам вина аз, защото знаех че имаше 3 реда код, които мъжа ми написа за допълнителна защита, но от фирмата направиха нещо и не сработи и го изтрих. Разчитах само на едната парола за вход в администрацията, а то се оказа, че там е лесно за разбиване с експлойти, които намират в нета. Трябваше да се обадя във фирмата да уточним нещата. Е вече го направихме ама малко след дъжд качулка. Иначе хакерите едва ли знаят български за да са наясно за какво става дума в този сайт, пък и да са българи много им разбира главата на 15-17 годишни хлапета за какво става дума - за секс или за забременяване. Проблема е, че интелигентните хакери действат цивилизовано - поставя една статия с логото си, оставя мейл за връзка и това е (колкото да посочи дупката и да те информира, че си уязвим) - а тези бяха изтрили няколко статии и ЦЕЛИЯ ФОРУМ "Опити за ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ" и "Стерилитет при жената". Тва означава или, че са мноооого тъпи за да трият контент или наистина са супер безотговорни и лоши. Пак повтарям - няма значение тематиката на сайта - някой е вложил труд и време и желание.

# 16
  • Мнения: 1 612
Не мога да повярвам, че може някой да направи такова нещо.
Нямам думи!
Това е само някой, който е напълно безчувствен към страданието на хората!
Гадини!

# 17
Глупави комплексари! Силно се съмнявам, че изобщо си дават сметка за моралната страна на деянието си.
Не знам дали те се мислят за велики - сигурно е така, но за мен специално са пълни отрепки и нещастници.

Общи условия

Активация на акаунт