Магазин за обувки с марка Paolo Botticelli

  • 144 147
  • 470
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14
Сега правят доста по-качествени  обувки. Преди 2 години далеч нямаха сегашното качество. Но за тези пари няма как да очакваме качествени материали. Иначе наистина имат доста разнообразие, много свежи и интересни модели. Купувала съм си техни обувки и сандали и смея да кажа, че съм доволна. Удобни са ми, нямат миризма, както беше споменато по-напред, и не ме е яд, ако след 1 сезон нещо им се случи, макар че нямам проблем за сега.
Тук доста мога да поспоря!Преди 2 год. ще рече - 2007 , нали така?
Навремето обувките им бяха мн добро качество. Имам спортни ботуши, купувани от Плд 2004 год. и тогава наистина си струваха цената. Всъщност ботушите си още ги поноизносвам, колкото и стари да са, а аз трудно държа на краката си обувки повече от сезон.
Бих казала, че сега са си паднали от качеството, но имайки предвид боклуците които ни заливат / и тук коментирам масово, вс. магазини/, нещата на Ботичели са горе-долу ядващи се - поне имат фаца! Пък и работата си е малко на тото - ако ти пасне, ако издържи....

# 91
  • Мнения: 830
Laughing
Значи проверка му е майката  Peace
Ами ще мерим в магазина и ще си поръчваме от сайта, то има лесно  Laughing Laughing Laughing

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Laughing
Значи проверка му е майката  Peace
Ами ще мерим в магазина и ще си поръчваме от сайта, то има лесно  Laughing Laughing Laughing
аааа не, първо проверяваме! Неземната е писала, че в сайта са по-скъпи  Peace

# 93
  • Мнения: 3 695
Laughing
Значи проверка му е майката  Peace
Ами ще мерим в магазина и ще си поръчваме от сайта, то има лесно  Laughing Laughing Laughing
аааа не, първо проверяваме! Неземната е писала, че в сайта са по-скъпи  Peace
и става еднааа  Joy много е странно, защо има разлика

# 94
  • Мнения: 0
Интересуваме къде по настоящем има магазин на марката в София. На сайта пише "Граф Игнатиев" №35, но аз съм почти сигурна, ча там се намира магазина на Kensol или бъркам? Моля за малко помощ.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 07:14 от salamander32

# 95
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Аз си взех тези http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/832/index.html от мола в Стара Загора за 36 лева. Сега видях на сайта, че са 29 вече. По отношение на качеството няма какво да кажа. Все пак са изкуствена кожа, не може да се говори за някакво качество.

# 96
  • Мнения: 217
Направи ми впечатление че във Варна много малко модели има  newsm78 момичето от магазина ми обясни че е така защото бил малък магазина и щели да отварят по - голям;но не уточни къде и кога.

# 97
  • Мнения: 17 416
А, малък! Аз пък се чудех толкоз ли не можаха да понапълнят с някое друго моделче още. Прибрах се с разочарвание и поръчах веднага сандалетите от сайта: http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/791/index.html
Доволна, засега, малко воняха на гадно, ама за 26 пари- толкоз!
А, даже вече са 22, пфу! Mr. Green

# 98
  • Мнения: 179
Дренка, честито, много са сладки! Аз страшно се изкушавам, защото съм съм по-дребна, но пък изобщо не обичам токове, така че тия платформички са супер - с малък наклон и не са груби.

# 99
  • Мнения: 17 416
Мдаа, даже са и удобни Simple Smile

# 100
  • София
  • Мнения: 862
Момичета, преди седмица направих поръчка онлайн, но ни звук, ни стон от тях. Нито, че са приели поръчката, дори не ме отразиха като се регисрирах newsm78
Писах им на пощата, по скайп ги търсих, нещо пропускам май Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 17 416
Ааа, те с атакива, нее*ателни. И аз писах мейли, белким ми потвърди някой, ама няма. И от други сайтове съм поръчвала, там винаги се обаждат, за д асе уточно номера поне. Тея поне да не си бяха написали на страницата, че ще получим обаждане....Но в един момент пристга поръчката, исках да кажа.

# 102
  • Мнения: 3 695
не се обаждат, обувките ти идват по някое време / при мен след седмица / и даже бях поръчала два чифта, а ми доставиха само единия  ooooh! явно не смятат за нужно да се обаждат

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Момичета, здравейте и от мен.  Laughing
Искам да ви попитам има ли някой от тези, http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/996/index.html

 дали отговарят на номера си и дали токът е облечен от екокожа или не е? Благодаря Grinning

В Бургас не ги видях  Sad , а страшно много ми харесват и искам да ги поръчам от сайта.

# 104
  • Мнения: 2 926
Аз съм писала и преди в темата,че не съм доволна от качеството на обувките, но днес се влюбих безпаметно в тази чанта http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/542/index.html
Проблема е,че не е в наличност.Някоя от вас ходейки по магазините на Ботичели случайно да я е виждала?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт