Лунна диета 09.05.2009 - СЪБОТА - ПЪЛНОЛУНИЕ (07:01)

  • 5 999
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
 kaffeetrmker_2

# 16
  • Мнения: 13
И аз да се запиша Simple Smile
събираме се голяма група за 3 дена,аз също newsm74
Успех на всички Hug

# 17
  • Мнения: 1 142
 welcomeЗаписвам се за 24часа.

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз се записвам пак за 24часа.
Успех на всичики ви  newsm10

# 19
  • Мнения: 1
Тук съм!  Hug Hug Hug Отново за 24 часа!  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 724

i az

# 21
  • Мнения: 242
здравейте лунички! аз от днес започнах , пък да видим.
 Hug  Hug  Hug  лек ден на всички

# 22
  • Мнения: 305
Зравейте,лунички! Аз започнах от днес и смятам да продължа три дни.Надявам се да успея понеже идват почивни дни и ще ми е доста трудно,но все пак се надявам.Успех и на вас с лунуването и много минусчета ви желая. Hug

# 23
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Здравейте всички  Simple Smile и аз съм с Вас отново за 24ч. , че от тия празници и почивни дни обърках всички диети  Blush

# 24
  • Мнения: 194
Хайде де, къде сте? Темата отишла на втора страница Laughing

И аз с вас bowuu Може да откарам три дни, може и на плодове да мина после, а може и да се издъня Mr. Green

# 25
  • Мнения: 14



и аз съм с вас за трети път, от пълнолунието очаквам повече от килограм този път Hug Hug Hug

# 26
  • В Балкана
  • Мнения: 672
И аз съм тук. Щеше ми се да е три дена, ама някой друг път.

# 27
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,

Аз от няколко месеца правя лунната диета, но се чудя, тези от вас които са пушачки, пушите ли в деня на фазата, защото мен това ме спасява от глада, но незнам  редно ли е?

# 28
  • Банкя
  • Мнения: 823
И аз да хвана последния влак за фазата. Знаех, че е днес, но бях забравила, в колко часа е и останах "приятно" изненадана, че вече е започнала, тоест ще карам без закуска. Rolling Eyes

Успех на всички! Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Здравейте момичета,

И аз правя тридневка, но тя е различна от това, за което вие говорите. Правя я един път в месеца при пълнолуние. Започва се в случай на 7 май и свършва на 9 май в деня на пълнолунието. Сутрин на гладно изпивам 15 гр. английска сол разтворена с 50-70 мл. вода - много е гадно, но за прочистването на организма е супер. След около 30 минути започвач приема на фрешчета, разредени с вода и чайчета без захар. Количестнвото течност, което се приема през деня е около 4 литра. Това се повтаря общо три дни. След това си знаете със захранването. Аз нямах време да си направя фрешчета, така че ще карам на вода и чайчета.
Това, което ви разказах по-горе не е моя измишльотина, а на д-р Михайлов. http://lechebnik.net/index.php?item_id=57 
Хубав и спорен ден
Ето това правя и аз, днес ми е трети ден  Flutter Килограмите, които се свалят е ясно, че са водичка (а не мазнини  Wink), може да се задържат само с ограничаване след това. Аз го правя и заради мигрена  Rolling Eyes Дава много добри резултати при мен, чувствам се супер  Peace
Успешен ден на всички и пийвайте повече течности!

Общи условия

Активация на акаунт