Пъзели 8

  • 19 768
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
МГМ мого е хубав пъзела с оранжевата фея  Peace

# 16
  • Мнения: 2
Уф ... тоя е последният Simple Smile



голяма краста Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 10:57 от CBET

# 17
Колко време ви отне нареждането?

# 18
  • София
  • Мнения: 5 726
СВЕТ -Намали снимката Peace

# 19
  • Мнения: 2
Камея: с тая Капитолия си играхме половин ден (от обяд до вечерта). Понеже парчетата не са със формата на стандартен пъзел, а просто са прорязани на листи А4 от тоя пено картон, доста време се губи и в зачистването им (все пак тия колони по входовете са прорези), но определено си заслужава забавлението още повече, че сега стоят като декорация в хола, а на сайта виждам, че има още доста други видове, които най-вероятно ще си поръчаме за да съберем всичките макетчета Simple Smile

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сега разглеждам пъзелите в майтойс.де и си харесах един милиард неща, добре че не съм в Германия, иначе не знам какво точно щях да ям, може би пъзели, накрая. Има страхотни неща. Подозирам, че ще имам голям проблем с пъзелите като (кх, ако) отида да живея там. Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 704
айде тогава и аз да се оплача какво ме мъчи една седмица и накрая се оказа,че и централно парче липсва....
1000 части

Зори,тези ягодови дървета отдавна съм ги харесала, завиждам ти мъничко)))
момиченцата също ми изглеждат приятни за редене
и оранжевата фея е страхотна!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 874
blekuta  много е готин пъзела.

Шехина преведох парите за пъзелите днес чак (сори за забавянето). Обаче основанието е захранване на сметката 8лв.

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Свет, благодарско за линка! Много са..зарибяващи тези 3д-пъзели, сега знам, какво ще си домъкна при следващото пътуване до БГ  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 640
Шехи, ами аз пробвах с ЛС тук,сетих се за скайпа-и там ти писах,но показва ,че обмисляш пълномощно,т.е.,чакам да ме приемеш.Помислих,че си запразнила нейде. Simple Smile Писах ти имената си,но смятам,че и в предишните поръчки си дадох адрес и имена на Блу дрийм, но после нали решихме да доставяме общо и може да сте изтрили данните.
В скайп съм   lunen_kehlibar.

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да се включа във форума. Преди 10 дни мъжът ми се прибра с два пъзела купил ги на децата. Единият от който е Титаник на фирма Clementoni, и аз вече го наредих. Много се запалих. Моля ви кажете ми как мога да си копувам пъзели, така че да ми излиза хем по евтино Laughing, хем да не губя време в търсене.
Благодаря ви!

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Здравейе, момичета!

 Искам да опитам дали някоя от вас е опитвала като нареди пъзел да го закчи като картина на стената.Тоест дали, ако се залепят всички части на хартия ще изглежда хубаво като картина?

# 27
  • Мнения: 2 697
Здравейе, момичета!

Искам да опитам дали някоя от вас е опитвала като нареди пъзел да го закчи като картина на стената.Тоест дали, ако се залепят всички части на хартия ще изглежда хубаво като картина?

Биляна, привет Wink Всъщност по-добре питай има ли някой сред нас, който не е лепил и рамкирал пъзели Mr. Green Почти всички, с изключение на тези, които бойкотират лепенето на пъзели, сме го правили нееднократно. Какво те интересува по-точно?

Лепени и рамкирани пъзели можеш да видиш в галерийката ниHug

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 10:08 от Шехина

# 28
  • София
  • Мнения: 5 726
Това ме подсеща за моя въпрос за рамкирането и май трябва да се обърна към DENIFIRE.Как рамкира нестандартните по размер пъзели. Аз искам да рамкирам както него,само със стъкло и клипс пъзел с размери 68х47,откривам рамки с клипс само 70х50. Могат ли да се режат готовите рамки с клипс?

# 29
  • Мнения: 1
Здравей Mausbeni
при мен пъзела е залепен директно на стъклото отгоре. Иначе не разчитам на това какво пише на кутията - измервам готовите пъзели и добавям по 1 см от всички страни - по лесно се поставя стъклото върху пъзела пък и се получава нещо като рамка
Блу дрийм моля те пусни още веднъж списъка с поръчката Grinning

Общи условия

Активация на акаунт