Пъзели 8

  • 19 782
  • 351
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 87
Зори, отиваш в http://puzzlegallery.multiply.com/
user ID: puzzlegallery
password: ideolekt
Влизаш с това име и парола. После отиваш на Add Photos. От там нататък ако трябва да помагам казвай Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 659
 
Като говорите за продаване аз съм пуснала в продавалника това   http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=548369&cat=23. Бях си го поръчала от две места и се оказах с 2 пъзела та затова го продавам.
Леле, Зори, добре че писа тук - аз в Продавалника не помня от кога не съм влизала. Обиколих магазините на Комсед за този пъзел и беше изчерпан  навсякъде, а сега най- после ще го имам, благодарение на теб. Мечтая си за него откакто го видях за първи път още в първата пъзелска темичка. Писала съм ти ЛС в Продавалника.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 419
И аз точно щях да кажа, че тази паста някой я издирваше отдавна.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 996
Вероники писах ти ЛС-та.Радвам се че ти сбъднах мечтат Hug

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 10:30 от Зори

# 64
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тази паста май много хора я издирваха отдавна, преди известно време я имаше в Комсед и не помня кой си я беше взел. Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 659
 Джинджи успя да си я вземе и още някой май си я купи, но не помня кой  Embarassed

# 66
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, нещо такова. Simple Smile Аз трудно помня имена, затова я карам на "накой". Simple Smile Дано не обиждам хората така. Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте Simple Smile
От доста години редиме пъзели в къщи, но чак сега попаднах на тази темичка тъй като отскоро влизам във форума.
В момента редиме този пъзел.  Имаме още няколко за редене след това, така че може би за в бъдеще и аз бих искала да се включа в някоя поръчка, ако може Simple Smile
Ще споделя накратко моят опит в рамкирането, като се извинявам, че не съм изчела всички постове ( само тези от Пъзели 8 , но като гледам доста теми съм изпуснала Sad ).
Пъзелът редиме върху картон. След като го наредиме слагам още един картон ( като сандвич един вид Simple Smile ) и обръщам пъзела така, че задната му част да дойде отгоре и да нанеса там безцветен силикон ( 1 тубичка струва към 3лв и стига за 1 пъзел от 1000 парчета ). Като изсъхне силикона пъзела може спокойно да се мести.
Едно време бях купила от Бриколаж рамка стъклена, с клипси, но от стоенето на стената стъклото се напука....моя приятелка ми каза, че сега в Бриколаж имало и друг вид рамки, но все още не съм ходила за да ги видя.
За съжаление сега всичките  към 20бр. пъзели ми стоят в една чанта, от тези големите за художници. Имам една идея, която все още не знам как да реализирам.....сигурно сте виждали по галерии или магазини, в които предлагат плакати , които стоят на едни стойки и ги разгръщате като листа на книга  Embarassed Не знам дали го обясних като хората.
Искам да споделя и още нещо с вас...ето такава подложка за редене на пъзел ми беше подарила майка за един рожден ден и да Ви призная не съм доволна, поне на мен не ми е удобно да редя на нея. Трябва хубаво да се увие за да не изпадне някое парче, получава се и леко разместване ( може би в началото само когато е наредено още малко и нямат хубава връзка помежду си ).

 Embarassed спирам, че голямо писане му изписах, надявам се с нещо да съм била полезна все пак Simple Smile

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Лизи, и аз имам същата подложка за редене и наистина в началото, когато са все още малко наредените парчета, доста се разместват, но пък не се разпадат и е удобно, защото не заема място. Отделен е въпроса, че в момента на мен не ми е удобно да нареждам на нея (по обясними причини) и нареждам на части в старите кутии от пъзели в легнало-седнала поза (и аз не знам точно как да я определя), но и тя ми става доста неудобна на моменти и явно ще трябва да изоставя пъзелореденето след някой и друг ден. А имам поне още 5-6 пъзела за нареждане.

# 69
  • Мнения: 179
Търся си пъзел с подправки или с паста - абе нещо, което да си закача после в кухнята.
Аз съм от Варна, обикалях тук-там магазините, но нищо такова не мога да намеря.
Ако някой има инфо къде продават или си продава пъзелът (може да е и отварян и реден- стига да ги има всички части) да пише Praynig
Много сте готини всичките!
Поздрави! Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 881
Търся си пъзел с подправки или с паста - абе нещо, което да си закача после в кухнята.
Аз съм от Варна, обикалях тук-там магазините, но нищо такова не мога да намеря.
Ако някой има инфо къде продават или си продава пъзелът (може да е и отварян и реден- стига да ги има всички части) да пише Praynig
Много сте готини всичките!
Поздрави! Hug

виж това:
http://www.puzzlebg.com/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=26

http://www.puzzlebg.com/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=26

Шехина новини от французите има ли? Дали са пратили поръчката?

# 71
  • Мнения: 120
Ехееееееееееее, докато ви намеря.
Май всички сте се отдали на разходки и редене .....като мен  Sunglasses Wink и темата беше толкова назад, че се порових сокато ви намеря.
Успех и благородна завист към всички, които си чакате поръчаните пъзели. Дано скоро пристигнат и да им се наслаждавате.
През юни ще правим поръчка, нали?
Дано успея да се включа, до тогава да се размърдат тези от НОИ, че вече за втори път ми връщат болничните и не са ми привежзали пари от 2 март. Вече си мисля да подам жалба! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Това е .....оплаках се ..... олекна ми ..... айде редете, че да се наслаждавам на красотите ви.

# 72
  • Мнения: 16
И аз да се запиша тук отново - поактивизирах се в реденето и го започнах най-накрая това 3000-но Сан Франциско, като междувременно наредих и едни 500-ни рози, също на Клементони, но прекалено лесни ми дойдоха  Laughing, затова вече съм се ориентирала само към хилядници и нагоре  Laughing
С нетърпение чакам новата поръчка и се надявам да успея да се включа в нея, че колко пъзели съм си харесала от този френски сайт не е истина ...
И съвсем между другото  Grinning искам и аз от тези подправки и паста. Някой ако ги мерне някъде по магазините в София да казва.  Heart Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 5 729
Търся си пъзел с подправки или с паста - абе нещо, което да си закача после в кухнята.
Аз съм от Варна, обикалях тук-там магазините, но нищо такова не мога да намеря.
Ако някой има инфо къде продават или си продава пъзелът (може да е и отварян и реден- стига да ги има всички части) да пише Praynig
Много сте готини всичките!
Поздрави! Hug
Вчера бях във Варна и видях пъзел с пасти в книжарница Пингвини,до KFC,срещу Катедралата.Провери там, ако искаш.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт