Колко често са ви правили видеозон?

  • 5 566
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 796
И мен моята лекарка ме гледаше при всяко посещение, една стотинка не ми е взела.

# 16
  • Мнения: 126
И МОЙТА НА ВСЕКИ ПРЕГЛЕД МЕ ГЛЕДАШЕ И НЕ МИ Е ВЗИМАЛА НИКАКВИ ПАРИ

# 17
  • Мнения: 384
Всеки път ме гледа, но при мен нещата са по-сложни а и доки е позната на свекърва ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
На всеки преглед - аз ходех на 2 места (ЗК и трудова медицина), плюс в частен кабинет няколко пъти... няколко пъти поради проблеми, в болнични условия... значи, малко повече от 2 пъти месечно се пада...
Наистина обаче Касата великата не е платила прегледите, които са ми правени от ЖК. Просто попаднах (случайно) на свестен доктор (от 2ри опит).

# 19
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Мен също ме гледаха всеки път,без заплащане.

# 20
  • Мнения: 1 341
С първата бременност в Бг всеки месец ме гледаха на видозон!(е-то го няма в тази дума), защото ходех на частно. По ЗК нито веднъж не са ме гледали.

Втора бременност карам в момента, в чужбина. Тук по ЗК са 3 видозона, досега официално съм ходила на 1-ранна ФМ. не броя 2 пъти вагинален преглед, за да се останови бременност и после да се чуе сърчице.

# 21
  • Мнения: 183
Всеки месец по веднъж, с мерене , теглени и всякакви други екстри без да платя нито стотинка. За първи път чувам, че се полагат само два, явно съм случила на готин човек Laughing. Отделно си ходех всеки месец и при друг доктор на когото плащах.

# 22
  • Мнения: 793
Elfita ходя при доктор Кръшкова в ДКЦ2

# 23
  • Мнения: 566
И мен моята лекарка ме гледаше при всяко посещение, една стотинка не ми е взела.
И при мен беше така и през двете се бременности ходих при една и съща гинеколожка.

# 24
  • Мнения: 2 110
Мен също са ме гледали и не са ми взимали пари ! Не мисля, че е редно нещо което влиза в прегледа да се заплаща !

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Досега 7-8 пъти ме гледаха на видеозон и само единият беше безплатен, но аз предварително си бях настроена, че ще си плащам, няма как.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
На всяка консултация ме гледат, не съм плащала допълнително за услугата. Ако не беше форумът, нямаше и да разбера, че се полагало само два пъти. Ще и се не знаеше и на Здравната каса.  ooooh!

# 27
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Всеки месец, без да плащам. Май само един път пропусна, нещо не беше наред с апарата.

# 28
  • Мнения: 571
Аз лично гледам да са около 2 пъти месечно.
За здравната каса нямам думи. Със  сина си не са ми искали пари, но това беше преди 7 г.
За сега съм си платила пакет във Вита, отделно си ходя в МД по ЗК...

# 29
  • Временно
  • Мнения: 788
Ходех на частна ЖК и ме гледаха всеки път на ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт