цирк "Акуатико Белучи"

  • 10 914
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Айде ще чакам Peace
Абе ти трябва да си ми градска Rolling Eyes, от днес цирка е в Разград

# 16
  • Мнения: 11
Да от Разград съм.

# 17
  • Мнения: 3 219
Еххх, ми задължително още довечера да пишеш как е минало представлението, аз си мислех за уикенда да купя билети.

# 18
  • Мнения: 11
Нямаш проблем.Обещавам още довечера да дам мнение.

# 19
  • Мнения: 24 467
Пожелавам ви приятно изкарване, дано се забавлявате истински!

# 20
  • Мнения: 11
Благодаря !  bouquet

# 21
  • Мнения: 11
Момичета  сега се прибрах от представлението.Хареса ми .На детето също.Е не е на нивото на ония циркове които помня от моето детство но  е много по-интересен  от тия на които съм ходила последните години.Първата част беше с акробати и  клоуни.  В антракта разгледахме животните(съответно се плаща по 3 лв. на човек)но детето беше наистина впечатлено от акулите и пираните които можа да види само на сантиметри от себе си, хипопотам, пеликани .

# 22
  • Мнения: 3 219
Благодаря много за инфото, вероятно ще го посетим Hug Ако искаш има отчетна разградска темичка, заповядай да пишеш там  bouquet

# 23
цирка сега е във Варна!каква е цената на билета мнoго е хвален някои можели да каже

# 24
  • Мнения: 24 467
Знам за 18.00 лв. за първи сектор. За втори мисля бяха 16.00 лв., за другите- не помня. До 3 години е безплатно.

# 25
Циркът е просто НЕВЕРОЯТЕН! Вчера ходих и направо не мога да го опиша с думи ! НЕВЕРОЯТНА красота и също така НЕВЕРОЯТНО забавление. Умряхме си от смях. Посетете го - струват си парите !

# 26
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте момичета. Да споделя и моето мнение за цирка.
На мен и моите приятелки с които отидохме изобщо не ни хареса.
Децата бяха" горе-долу" доволни от представлението.Вътре безбожно скъпо.
Пуканки , мин.вода, близалки и подобни.
Нищо общо с цирк "Балкански". Имат още доста да се учат за да стигнат нивото му.
Ще споделя и на кратко случката която моята кума преживя в този цирк.

Когато дошъл номерът на "Индиана Джоунс" с крокодилите, уж ги хипнотизирал, но единият крокодил избягал зад сцената.Настанала суматоха от персонала на цирка.Всички се втурнали да го търсят, през това време един от останалите крокодили които били "хипнотизирани" на сцената, тръгнал към публиката.Всички  хора които били най отпред се разтичали на зад ,  по микрофона им съобщили, че това не е номер и настанала паника.Някои избягали навън , останалите качени по столчета и пейки, докато открият и преберат крокодилите.
Мнението ми е , че изобщо не си заслужава парите този цирк.

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 465
Ха, сега! Днес видях плакати, че цирка идва в София на 26.08. и мислех да водя дребосъчка, но след прочетеното тук съм в ГОЛЯМО двоумление Thinking

# 28
  • Мнения: 20
Здравейте момичета. Да споделя и моето мнение за цирка.
На мен и моите приятелки с които отидохме изобщо не ни хареса.
Децата бяха" горе-долу" доволни от представлението.Вътре безбожно скъпо.
Пуканки , мин.вода, близалки и подобни.
Нищо общо с цирк "Балкански". Имат още доста да се учат за да стигнат нивото му.
Ще споделя и на кратко случката която моята кума преживя в този цирк.

Когато дошъл номерът на "Индиана Джоунс" с крокодилите, уж ги хипнотизирал, но единият крокодил избягал зад сцената.Настанала суматоха от персонала на цирка.Всички се втурнали да го търсят, през това време един от останалите крокодили които били "хипнотизирани" на сцената, тръгнал към публиката.Всички  хора които били най отпред се разтичали на зад ,  по микрофона им съобщили, че това не е номер и настанала паника.Някои избягали навън , останалите качени по столчета и пейки, докато открият и преберат крокодилите.
Мнението ми е , че изобщо не си заслужава парите този цирк.

Ха, подкрепям. И майка ми имаше някакви такива идеи да отидем ние със сестре ми на цирк. Та отиваме ние, сядаме най-отзад, защото от двуметровите татковци хора като нас не виждат нищо от тези столчета. И пред нас се настаниха майка с три деца, която определено не можеше да ги контролира като хората. И аз я наляво, я нядасно се преместя за да виждам. Общо взето, не си заслужава парите въобще, много гадна е самата обстановка, това със столчетата е "велика" идея просто. Нищо специално, само "Танцън на водата" беше интересно и оригинално. А при нас тюленът не бил във настроение и не благоволи да се появи.

# 29
Абе  момичета  четох  историите  ви  и  мисля  да  утида  на  претставлението  в  София . Колко  струва  билета ?

Общи условия

Активация на акаунт