Банята,10та тема

  • 71 032
  • 527
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 794
Здравейте мацки  Hug

минавам хем да се впиша в темата, хем да ви се похваля и оплача  Laughing
Днес ни докараха плочките, след като ги качихме в апартамента и ги сортирахме, забелязахме, че са ги объркали. Донесли са ни повече светли и по-малко тъмни, а трябваше да е обратното. От магазина казаха, че ще ги сменят, но това си е пак тичане и разправии. За подовите и декоративните плочки се налага да изчакаме още 2-3 седмици, че сега ги нямат налични.
"Любимото" ми бгфото.нет заби и не мога да ви пусна снимки (че аз там качвам), като зацепи, ще ви ги покажа (за сега в кашончета).

Хайде, пък след още 2-3 нови теми може и аз да показвам нова баня  Laughing

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 19:19 от lo80

# 16
  • Мнения: 389
Мдаааа, при нас вече се кърти. Има пръст бял прах по всички повърхности и котарака е в шок.

Направих снимки на мизерията, да има за преди-след  Mr. Green

Съседката отдолу е дошла вече да се кара.

"Два пъти ни наводнихте, сега какво правите?"

Е, нали затуй го правим, да е всичко наред вече. А не да тече по тръбите някъде между етажите, при мен сухо, а при тях да капе тавана  ooooh!

Май окончателно се спирам на бяла PVC врата с цяло стъкло, с фолио на азиатски мотиви. Цялата идея на апартамента е да бъде с малко мебели, светло, просторно. Бяла врата ще пасва на бяло-червената баня, а че няма да е много в тон с останалите интериорни врати не ме тревожи, понеже банята ми е забита на такова място, че няма да се вижда много-много.

Хубавата новина е, че всякакви ръбове и блокове от стария изглед на банята, дето щяха да ми развалят планировката, майстора каза, че ще ги махне и ще прибере тръбите в стената, както трябва да са.

Толкова място ми се отвори, не знам какво ще го правя  Joy

Тъй де, стискайте палци всичко да е наред ...

П.П. Айде, на съседа отдолу му паднал тавана  ooooh!

М*мка му стара, тия стари блокове, бутнеш малко, а те ще се разпаднат сами  #Cussing out

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 20:19 от Рони Бо

# 17
  • София
  • Мнения: 794
П.П. Айде, на съседа отдолу му паднал тавана  ooooh!
М*мка му стара, тия стари блокове, бутнеш малко, а те ще се разпаднат сами  #Cussing out

Оле-мале, това си е гадно!!! Предполагам само в банята?

Ето ги оранжевите, светлите и тук вече се усетихме какво се е случило Simple Smile Дано по-скоро ни донесат пода и декора, че да започваме с ремонтите.

# 18
  • София
  • Мнения: 45
Ей, Ice Qeen и аз си харесах точно същите плочки и фриз    bouquet. Още се колебая обаче дали червеното няма да е твърде натрапчиво. Би ли ми писала, ако намериш минутка, на лични на каква цена и къде ги намери, че аз ги открих само на едно място и се чудя дали цената е добра.
Някой ползвал ли е някоя интернетска програма за дизайн?

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 7 766
Хоп и аз тук.  Hug

По план в понеделник ще ми е готова напълно банята и ще снимам да покажа.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Нашата е готова, но ще я снимам по-подробно като я изчистя.

# 22
  • София
  • Мнения: 794
Днес си поръчахме шкафа за банята в www.amik-inter.dir.bg. На фона на всичките други оферти за шкафове, които събрахме, този си е направо евтиния, а няма да ви казвам колко сме обикаляли. Поръчахме го конзолен (без крака), двуцветен (корпус и челото в оранж, а вратичките бели) от PVC с вградена мивка и ни излезе 529 лв. с мивката. Размера на мивката е 60X45 см. и съответно шкафа е 60x60x45 см. Казаха, че ще е готов в рамките на 25 работни дни. Чакам го с нетърпение от сега Simple Smile Днес купихме и бойлера, който ще бъде монтиран в килерчето до банята, взехме го от Технополис - Дипломат 80 л. Остана ми да избера аксесоарите и като налепят плочките, да вземем размерите и да поръчаме и паравана. Уф и там ще падне чакане, но поне сме го избрали вече.

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 45
Малка, но изглежда разкошно. Браво!

# 25
  • София
  • Мнения: 794
змейковица, много хубаво е станало, поздравления!!! Би ли ми казала какъв е размера на мивката ти. Нашата е почти същата.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Благодаря ви момичета  Hug
Мисля, че е 60 на 40 мивката  Peace Всичко сме изчислявали до сантиметър, за да ти поберем  Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 794
Нашата мивка е 60x45 см., но ми изглежда по-широка.
Момичета, кажете обикновен сифон от къде мога да купя? На всякъде ми предлагат само линейни. Също и вентилаторче за банята и килера трябва да си намеря. Сигурно в Бриколажа и Практикер ще има. При тях има ли някаква специфика, какво трябва да гледам при избора, че за вентилаторите нищо още не съм чела  Joy Коя марка са читави?

# 28
  • Мнения: 1 666

Страхотно,думи нямам,разгледах всички,много свежо. Heart Eyes
Кажи сега мивката къде я поръчахте и мен ми трябва до 60см и колко ви излезе също?! Laughing
Вентилатори-виж в Алати,забелязахме,че там нещата са сравнително по-евтини от другите строителни хипермаркети,макар че сега в квартирата сме с някакво сравнително по-скъпо-60-70лв ,бръмчи там,ама ако питаш мен никаква не я върши! Naughty

# 29
  • Мнения: 171
Ето малко и от мен. Ще се опитам да кача снимки, макар че май съм забравила как се прави... Thinking
Имаше малко драма заради зеления цвят /хола ми е в комбинация със зелено/, но пък си го харесвам... цвета, де  Simple Smile

Не вярвам да ви се гледат снимки от Бейрут, иначе бих ви показала началото... Под старите плочки имаше една педя пръст... мокра пръст, която разказа играта на всички околни стени /банята е вътрешно помещение/. Както и да е, поне си спомних какво значи релакс под душа  Grinning

п.п. само да се справя със снимките... Confused

Общи условия

Активация на акаунт