Покажете си хола- споделете идеи 4

  • 136 845
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз се включвам да следя.

# 16
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Честита нова тема   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 064
вече и аз съм сериозна

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 843
И мен ме чака ремонт,така че ще следя с интерес темата.
 deata   bouquet !
Ice Queen и аз си мислих за червена стена,но се отказах от тази идея.

# 19
  • Мнения: 846
Още го доизкосорвявам хола, като има нещо за снимане ще пусна  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 8
Здравейте!
И аз се включвам да следя темата. Следващия месец започва ремонта, а още не сме решили със жената тапети или боя за хола  Thinking .

# 21
  • Мнения: 4 202
Записвам се и аз в новата тема с чуденка в какъв цвят да боядисам хола newsm78 Майстора вече дава зор да избираме цвета....мислех за червени стени и половината таван, а другата половина бял newsm78

Toва за цветния таван не е добра идея, боядисай си го бял  Peace
Имай предвид, че червеното  много натоварва, защо не минеш на варианта една червена стена, а останалите някакъв неутрален цвят?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Гуш, много ми харесаха цветовете, но са ми малко в повече. Какви ще са мебелите, бели ли?

Ice Queen, ти сериозно ли?! Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, много ми харесаха цветовете, но са ми малко в повече. Какви ще са мебелите, бели ли?


почти всичко е или бяло или много светло.

в общото помещение, т.е. голямото зелено /което на снимките не е излязло така както е на живо, не е толкова ярко просто/ ще има кухня от бя … 89;ен, трапезария също с бяла маса и столове като корпуса на кухнята, диваните са тъмно-кафяви, ще има дълъг и нисък, за да е нанатрапчив шкаф за телевизора от светло дърво, ще гледам и масата да е такава.
Детската е с изцяло бел … 77;ли и много шарено перде.
Спалнята - мебели в цвят ясен и това легло.

За зеленото специално в началото се чудех как да го направя да не е на 100%, но не успях да го измисля - кои стени какви да са, кой да е другия цвят и тн. Надявам се като се сложат всички мебели да се получи някакъв баланс и да не се натрапва толкова...колкото и да ми харесва този цвят.

# 24
  • София
  • Мнения: 863
Гуш, на мен пък много ми харесва Hug, въпреки че мен лично ме е страх по-смело да боравя с цветовете и затова нашият дом ще е решен предимно в бяло, черно и светло сиво. Но това зелено, което си избрала е страхотно и мисля, че с белите мебели ще седи идеално. Я кажи, вие първо боядисахте или първо сложихте ламината, че нещо не съм наясно с последователността, а сега при нас това е на дневен ред?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, на мен пък много ми харесва Hug, въпреки че мен лично ме е страх по-смело да боравя с цветовете и затова нашият дом ще е решен предимно в бяло, черно и светло сиво. Но това зелено, което си избрала е страхотно и мисля, че с белите мебели ще седи идеално. Я кажи, вие първо боядисахте или първо сложихте ламината, че нещо не съм наясно с последователността, а сега при нас това е на дневен ред?

първо боядисаха и после сложиха ламината

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Много добре! Sunglasses
Ще чакам да видя резултата.
Мога да ти предложа да помислиш за бели петна по стените, които да уравновесяват и разширяват помещенията, така че цветът да остане повече като рамка - картини, постери, снимки в бяло паспарту, шкафове, етажерки и т.н.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
Много добре! Sunglasses
Ще чакам да видя резултата.
Мога да ти предложа да помислиш за бели петна по стените, които да уравновесяват и разширяват помещенията, така че цветът да остане повече като рамка - картини, постери, снимки в бяло паспарту, шкафове, етажерки и т.н.

мерси Риа, мислила съм за някакви шкафове и за етажерки, специално за зоната трапезария, трябва да видя какво има.

скоро ще покажа снимки  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 372
Ice Queen и аз си мислих за червена стена,но се отказах от тази идея.
Аз искам не само една червена стена, а всички да са червени Peace
Ice Queen, ти сериозно ли?! Shocked
Абсолютно сериозно, защо? Не искам убити цветове като беово например Sick Спалнята ни е в лилаво, а детската в синьо Peace
Записвам се и аз в новата тема с чуденка в какъв цвят да боядисам хола newsm78 Майстора вече дава зор да избираме цвета....мислех за червени стени и половината таван, а другата половина бял newsm78

Toва за цветния таван не е добра идея, боядисай си го бял  Peace
Имай предвид, че червеното  много натоварва, защо не минеш на варианта една червена стена, а останалите някакъв неутрален цвят?
Тавана няма как да е целия бял, защото е окачен, има форма, а ако го боядисам бял няма да се забелязва. Май най-добре е утре да го снимам и да ви покажа за какво става въпрос Peace

# 29
  • Мнения: 2 013
Не че искам да давам акъл, но изцяло в червено не е добре по фън шуй. Особено в някои посоки и зони. А и фън шуй изрично казва, че таваните трябва да са бели. Не знам дали вярваш в такива неща или не, но едни червени пердета на източен прозорец вкъщи действат точно, както е описано в китайските книги. Все се каня да ги махна, но трябва да отида да да избера нещо подходящо. А иначе пердетата много се връзват с червените афганистански килими, но...

Общи условия

Активация на акаунт