Болкоуспокояваща паста при никнене на зъби

  • 4 379
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 378
Здравей, Vili_Dj.! Аз няма да ти препоръчам паста, а нещо, което в нашия случай имаше много по-голям ефект. Става въпрос за хомеопатичните хапчета Дентокинд. Ако е по-малко детето се разтварят в малко водичка. Прочети упътването за дозировката! Успех!
На нас не ни помагат много около 1 час е спокойсвието,много бързо се разтварят в устата.

# 16
  • Мнения: 534
В най- лошия случай нурофен или панадил.С калгел го  мажа и действа при нас,поне за кратко.Вчера една майка спомена ,че ползвала някакви капсули ,които се пукали на венеца,където никне зъбчето.Действието било   ,че цяла седмица  не го боляло.Всъщност каза че не го е ползвала ,а само го е поръчала в аптеката и  все още не го е пробвала,само и го похвалили.Една капсула била 12 лв.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз давам дентокинд и калгел.

# 18
  • Мнения: 830
Дентинокс ама не знам имаше ли ефакт..големи ревове бяха.

# 19
  • Мнения: 210
Мажа с Генгигел! Ефект има, но когато зъба е много близо до избиване или вече е прорязал, защото тя доставя хейлуронова киселина, която липсва в разранената тъкан и така успокоява болката!
Peace на нас много ни помага

# 20
  • Мнения: 1 008
+ Дентокинд.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не разчитай много на тези мазила. Позлвала съм Клагел и Дентинокс(течния). Опитах ги и на себе си за да разбера вършат ли нещо. Калгела изобщо не ми повлия, а Дентинокса леко охлади венеца за много кратко време. Ако трябва да правя сравнение между двете, Дентинокс е по ефикасен, но с много краткотрайно действие  Sad . Просто трябва да си поникне зъбчето, друго спасение няма, за съжаление

# 22
  • Мнения: 1 372
Ползвам Мундизал и Генгигел. Вторият се намира и в България. Не са 100 % ефективни, но има полза.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 524
хм и според мен всичките са с краткотраен ефект.
за протокола, действаха му генгигел и дентинокс от мазилата, а съм му давала и разтворени гранулки хамомила Peace

# 24
  • Мнения: 2 111
Давам хомеопатичното Calcarea phosphorica 9 CH и мажа с дентинокс гел.
Поне при нас е ефикасна тази комбинация.

Общи условия

Активация на акаунт