Кога ви беше сефтето ???

  • 17 444
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 153
Кога ви беше сефтето дами и господа-имам предвид в секса и имахте ли желание да повторите след това? А дали сте още със същия човек?

Преди няколко години CrazyПосле се ожених за това момче Rolling Eyes

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Късничко- на 21 год. Да, имах желание да повторя, макар че от първия път едва ли разбрах кой знае какво, но от любопитство исках да опитам още.
Не съм със същия човек.

# 122
  • София
  • Мнения: 605
на 19 г с човек, на когото малко по-късно му беше забранено да влиза в БГ, така че не съм го виждала въобще, не ми и трябва Mr. Green

# 123
  • Мнения: 2 807

   Дано не съм пропуснала, но някой отговорил ли е че още е с този,с когото му е било "сефтето"? newsm78
Мдаа, и такива има - аз и Пали например.

zigizagi, и мен бройте  Heart Eyes

# 124
  • София
  • Мнения: 619
На 16г. и беше ужасно!

# 125
  • София
  • Мнения: 2 296

   Дано не съм пропуснала, но някой отговорил ли е че още е с този,с когото му е било "сефтето"? newsm78
Мдаа, и такива има - аз и Пали например.

zigizagi, и мен бройте  Heart Eyes
hahaha И мен,и мен! Crazy

# 126
  • Мнения: 10 775

   Дано не съм пропуснала, но някой отговорил ли е че още е с този,с когото му е било "сефтето"? newsm78
Мдаа, и такива има - аз и Пали например.

zigizagi, и мен бройте  Heart Eyes
hahaha И мен,и мен! Crazy
още малко и ще се съберем баскетболен отбор благоверни съпруги  Laughing

# 127
  • Мнения: 92
Аз не ща да си спомням даже  за сефтето-беше повече от ужасно....ТРАГИЧНО!!! #2gunfireНе стига че нищо не стана,ами и човекът стигна до умозаключението,че нямам вагина Sick Joy

# 128
  • Мнения: 266
направих си сефтето на морето и само на 16 Mr. Green,с един страхотен човек,секса беше ужас.жалко ,че не успях да го повторя със същия човек,защото реших,че това е секса болка и все отказвах,ама много съм грешала,а сега да ми се върне туй време smile3508.не се омъжих за моето''сефте'',но намерих истинската любов newsm51

# 129
  • Мнения: 917
Пазя се още  Blush

# 130
  • Мнения: 356
Сефтето ли...  newsm78
почти на 19 години , не ми хареса и не съм със същия човек сега(не защото не ми хареса, а по други причини).

# 131
  • Варна
  • Мнения: 365
Не го повторих повече.Сега съм в манастир.  Whistling

# 132
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз не ща да си спомням даже  за сефтето-беше повече от ужасно....ТРАГИЧНО!!! #2gunfireНе стига че нищо не стана,ами и човекът стигна до умозаключението,че нямам вагина Sick Joy
Извинявай мила, ама той да не би да е забравил, да ти свали чорапогащника   #Crazy

Иначе по темата. Сефтето ми беше в лето господне  newsm78 забрайх... ама доста мъжка течност изтече от тогава  hahaha  hahaha  hahaha




# 133
  • Мнения: 3 641
Направо се чудя на такива теми. От какъв зор ми тряба да се интересувам кога  е било сефтето на други хора. С какво ще ми помогне това

# 134
  • Мнения: 6 446
Направо се чудя на такива теми. От какъв зор ми тряба да се интересувам кога  е било сефтето на други хора. С какво ще ми помогне това
Статистика,статистика.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт