Тайната на дългата и здрава коса - 66

  • 29 382
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Кога пуснахте новата тема ,кога изписахте толкова ! Hug


Lady Incandescent ,страхотна тема и мнго хубава снимка,романтична ! Много ми харесва ! Peace

# 16
  • Мнения: X
офффф,вчера се боядисах......
от маслата сякаш не ми пада толкова,ама от яйцето да....
киселото мляко щом изсушава и то отпада.

Мога ли да ползвам захаросан мед???някой има ли идея?
И дали зехтина в големите шишета за салати е подходящ за маските или трябва да си купувам пак специално от аптеката newsm78
Ако е студено пресован да Simple Smile ( зехтина ) , меда аз го топя в микровълновата.

# 17
  • Мнения: 1 269
pazzza всичко е правилно стига да се отразява на косата добре. Ракията също изсушава и да не би да изостри състоянието на кожата на главата  newsm78

Оредяването може да се дължи и на стилизиращи продукти или на тупиране на косата, изправяне с преса, сушене със сушоар ...
Благодаря за съвета- не се тупирам, ама май прекалявам с лака за коса Thinking.
Сега се измих с на сина ми шампоана против пърхут. Много трудно се отмива това чудо- 2 пъти сапунисах и пак ми се струва, че има още. Явно е въпрос на навик. След 2-3 дена пак ще се намацам.
котенце десси-г  за себореята най-доброто средство е Себорал Форте,  а.. и здрави нерви. Аз като имам проблеми и веднага получавам проблеми с кожата на главата и на влагалището.

# 18
  • Мнения: 5 173
Честита тема.
Аз мисля, че трябва да се дадат линкове към старите теми Peace.

# 19
  • София
  • Мнения: 547
цоп и аз тук Simple Smile
честита темичка Lady Incandescent, супер си се справила Simple Smile
аз засега нищо не правя по косата си  Embarassed ама скоро ще се взимам в ръце Hug

# 20
  • Мнения: 4 496
Лейди, благодаря!
НЕ се притеснявайте, аз ще оправя линковете в следващата, 67 тема. Hug

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 20:48 от ♥ мис арк ♥

# 21
  • Мнения: 84
Брей много пишете бе момичета не мога да ви изчета и дори нова тема  Hug.

# 22
  • Мнения: 5 173
Лейди, благодаря!
НЕ се притеснявайте, аз ще оправя линковете в следващата, 68 тема. Hug
newsm78 67 може би Thinking?

# 23
  • Мнения: 11
pazzza, ако ти се отразява добре маската, всичко е ОК.
Относно себореята да попитам и аз някой - на моя мъж му се появи нещо като мазен пърхут, но пада на много големи люспи. Засега съм намислила да правя отвара от коприва и с нея да го мажа. Ако някой има друга идея, приемам съвети всякакви. Лошото е, че дори от себорала не се повлиява...

Себорал Форте!Баща ми беше така и маза-ефекта е доста бърз ,а и почна да му расте още нова коса.Пърхута изчезва.Маже се обаче на измита коса!и се оставя
Евтинко е,по аптеките.Коментираха го в тези теми.....отварите едва ли ще помогнат толкова......
този пърхут при мъжете е обикновено от стрес....появява се и изчезва.

# 24
  • Мнения: 12
Да се цопна и аз в новата темичка  Hug

Не пускам никакви снимки, защото още не съм решила как да си оформя четинката  Rolling Eyes  От една страна не искам да режа много (до раменете е), защото нямам проблеми с краищата и ми е жал да режа здрава коса, от друга - имам нужда от промяна и освежаване, дори само заради психологическия ефект, ако щете  Blush Хем боли, хем сърби  Joy

От трета страна, цяло лято съм с разни прически с прибрана/вдигната коса заради жегите, и ще ми е по-лесно да ги правя ако не отнемам от дължината. И така с подходящите грижи наесен ще имам една горе долу приемлива дължина. Я да отида да си направя една маска и да не мисля повече за глупости  ooooh! Да си имам дилемите  bowuu

# 25
  • Мнения: 159
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.  newsm08
 
Myriad Canaan, тази дилема и аз я имам. Хем ми се иска дълга коса, хем ми се ще нещо да променя. Засега обаче няма да пипам по дължината, даже реших, че и формата няма да променям, може само да обера тук-там по някой цъфтеж. Това от кога си го приказвам...  Blush
Моята коса е нормална към суха, но съм много доволна от хининовите шампоани и нямам пърхут. Явно действат различно.

Сиси, реших да не ходя на фризьор. Косата ми е слаба и само след едно минаване с преса започва много да цъфти. Тъкмо изглежда добре, не искам да я съсипвам за една вечер. Ще си ходя рошава.  smile3505

Облаче, къде се изгуби?  newsm12

Анелия също липсва.  smile3516

# 26
  • Мнения: 4 496
Лейди, благодаря!
НЕ се притеснявайте, аз ще оправя линковете в следващата, 68 тема. Hug
newsm78 67 може би Thinking?

Така, така.  Blush

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 408
Съжалявам за линковете към старите теми / дала съм само към предишната /, ама така и не успях да се справя с това надписване.  Flutter Мис Арк ще ги включи в следващата тема.

# 28
  • Мнения: 4 496
Влез в предната тема/65 / и дай ЦИТАТ на първия пост. Копирай всичко и го сложи в първия пост на тази под твоята картинка. Hug

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 408
Ах, гледай ти, а аз се "развивах" по друг начин  ooooh!
Сега ще го направя.

Общи условия

Активация на акаунт