София - Красна поляна

  • 38 103
  • 209
  •   1
Отговори
# 135
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
О срещнахме се но в доста малък състав. Надявам се като се стопли повече съседки да се включват.  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 35
 Hug  bouquet Много ви благодаря момичета, определено ме успокоихте Simple Smile
Ако стане така, че наистина се пренесем там, ще продължавам да ви тормозя с питанки, както виртуално, така и на живо -надявам се Simple Smile

# 137
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ехоооо момичета.Никой не пише в темата.Среща?
Я да ви питам-някъде из квартала да са минавали от общината да пръскат?
Писах им мейл,дали имат намерение някакво,но от умрял писмо не се получава.

# 138
  • София
  • Мнения: 164
Тъй като съм по близо до Света Троица, та да споделя, че в парка "Света Троица" са пръскали, днес една мама ми каза...Иначе за среща съм навита, ако има желаещи разбира се...

# 139
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Това е хубаво,че в парка са пръскали.Но в междублоковите пространства,където също играят деца-не са.За срещата и аз съм навита,но явно сме само ние. Thinking

# 140
  • София
  • Мнения: 164
Това е хубаво,че в парка са пръскали.Но в междублоковите пространства,където също играят деца-не са.За срещата и аз съм навита,но явно сме само ние. Thinking

Ами може другата седмица, ако си навита да си направим една, може пък междувременно и други да се включат, разбира се Simple Smile

# 141
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Чудесно.Ще се уговорим допълнително за точния ден.

# 142
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Пу и аз за среща, ако не ми изникне нещо спешно. За другата седмица разбирам, но ден и място и час какви? Оставям си скайпа, че съм отплесната и мога да забравя да проверя тука. blood_shadow777

# 143
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Момичета дават го дъждовно другата седмица.Което е кофти.Ако искате в понеделник да се уточним за точен час и ден.
Например сряда,10.30ч.,кафето до църквата-Frends

# 144
  • София
  • Мнения: 164
Момичета дават го дъждовно другата седмица.Което е кофти.Ако искате в понеделник да се уточним за точен час и ден.
Например сряда,10.30ч.,кафето до църквата-Frends

Ами ако е това което си мисля, говорим за църквата която е близо до 28-мо у-ще ли? Аз по принцип съм от Илинден, но това няма особено значение, така че....Предлагам обаче в неделя предполагам тогава ще се знае какво ще е горе долу времето да се разберем тогава за деня, а после и час и мястото да доуточним?

# 145
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
неделя.чудесно.

# 146
  • София
  • Мнения: 164

Нещо май не се разбрахме вчера... Outta Joint незнам какво стана и се унесох  ooooh!... Тази седмица в сряда няма да мога, но за другите дни /а и без събота и неделя/ съм ок, но времето май нещо няма да е много подходящо  Tired

# 147
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Така е.Май само ние двете се уговаряме.Няма лошо.Наистина времето е леко гадно.Тогава да се разберем за първата седмица на юли?

# 148
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Аз за тази отпадам, че нещо подсмърчам от снощи. За другата ако съм здрава ще ви следя за срещата. И май следващата е по-удачна. Дават тия дни все да превалява и духа гадно.  ooooh!

# 149
  • София
  • Мнения: 164
Ако и вие сте ОК може за другата, макар, че съпругът май първите дни ще е почивка и може да пътуваме, но след това мисля няма да има проблем само да сме живи и здрави  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт