Ей го Май настана до ВАРНЕНСКОТО лято мъничко остана!!!!!!

  • 16 285
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109
ПОСПАЛАНКА - В LEX.BG - ТЪРСЕНЕ - ЗАКОН ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ЕТАЖНАТА СОБСТВЕНОСТ....ИМАМ ГО НА ФАИЛ ,АКО ИСКАШ ДАЙ МЕЙЛ НА ЛИЧНИ ДА ТИ ГО ВРЪТНА!

дАНИ- ДАНО СЕ РАЗМИНЕТЕ С ОПЕРАЦИЯ,НО БРАТ МИ БЕШЕ СЪЩИЯ- ВСЕ АНГИНИ И КАТО МУ МАХНАХА ТУЙ НЕЩО...И СЕ ОПРАВИ...

ГАЛ4Е- ДИВАЧКИ СМЕ И СИ ОСТАВАМЕ ТАКИВА Wink ЗАТОВА НИ ХАРЕСВАТ- ВСЕ ПАК В НАС ЖИВЕЯТ МНОООГО ДУШИ...НАЛИ СМЕ БЛИЗНАЦИ!!!;-))  bouquet

# 76
За съжаление незнам дали ще има и друго срещи с доктора, това се организира спонтанно, защото той е на един семинар тук...
Никики защо не отскочиш до Албена за срещата, доктора със сигурност ще ти каже полезни неща...казвам го защото вуйчо ми е имал епилепсия като малък, и баба ми го е водила при някаква баба, която с билки го е излекувала, и в момента вуйчо ми е жив и здрав и се радва на хубаво семейство, знам обаче и за друг случай, в който детето е лекувано със силни медикаменти и в момента момичето е пристрастено към тях и няма пълноценен живот...
Ако те притеснява транспорта до Албена, пиши ще измислим нещо...

На мен пък, когато бях на 6 ми извадиха третата сливица, без упойка и без лежане в болница, имаше известна доза стрес, който до ден днешен помня...

# 77
  • Мнения: 101
 wavey
Аз най-после успях да стигна до компа! Слава богу, поизчистихме що-годе след майсторите и вкарахме къщата малко в ред .... до след няколко дни, когато ще трябва да се боядисва  Crazy
Днес ми е супер скапан ден. След 3 дни загуба на гласа, днес се събудих и с конюнктивит #2gunfire Преди един час малкта падна от кошарата и сега съм на тръни да не си е ударила главата и дали няма нещо по-сериозно като сътресение или нещо такова  Cry Ужасна работа!
Ох, дано при вас момичета е по-добре! Май последните пъти когато се включвам, все се оплаквам  Simple Smile Дано да ме изтърпите  Blush

# 78
  • Варна
  • Мнения: 391
Flower, спокойно. Моя пада 3 пъти...единия път много яко си издрънча главата. Смятай - засили се от средата на спалнята и се приземи по гръб! Ревах половин час с него. Бях извадила едни дрешки и оставих торбата на леглото - нашия таман се научил да се изправя и как стъпи на нея - като шейна се засили с тоз найлон Shocked Тогава ми казаха да следя дали е по-неспокоен от обикновено, дали спи повече (признаци за сътресение). Питаха ме дали веднага е ревнал - да не би да е загубил съзнание за секунди. Мисля че ако отговорите ти са НЕ, няма от какво да се оритесняваш. Ако искаш , обяди се на педиатъра да питаш има ли нужда да се преглежда.
И да се оправяш скоро!От всички болежки и от лошото настроение  bouquet Hug

Никики - вярвам, че ще е от видовете,които се лекуват и израстват! Много хубаво че поне вече знаете за какво става дума. Това си е един вид успокоение пред неизвестното  Hug

# 79
  • Мнения: 8
 Никики дано Криста е силна и да няма проблеми детенцето. Нямам понятие от епилемсия, но се моля с времето да се оправи Peace Важното е че ЯМР дава чист резултат.
 Дани какво каза лекаря?
 Цвети, кофти така с тез болежки. Бързичко да се възтановяваш.  Hug Надявам се малката да е добре.
 Нашия дребен се е научил да си прескача кошарата и днес за пореден път падна. Голям рев беше. Скоро ще сменяме кошарата с др легло май. newsm78

# 80
  • Мнения: 3 743
 Praynig за всички малки пациенти, бързо да се възстановяват.

миа ата, много ми беше приятно лично да се запознаем, макар и случайно Wink. Да нагушкаш малката хубавица от нас Hug

За падането
, само да добавя, че притеснителен факт е и повръщането на фонтан и разширените зеници. Диди само веднъж падна по-сериозно и то преди да се научи да се обръща Crazy, даже кръвчица имаше Blush, а сега нищо не се вижда Peace

Мериред, аз вкъщи съм само с Близнаци. Явно ще продължавам да го играя "доброто Теле", а малката ще мине на фронта на баща си един ден Joy

# 81
  • Мнения: 149
Добър вечер, момичета!!!

Не мога да се включа ефикасно напоследък, занимават ме с какви ли не глупости. Днес ме ядосаха всички и им казах какво мисля за тях, "майстора" оставяше всички боклуци след него и се разнасяше, че какво като е за без пари, трябва ли да чистя всичката квадратура след като е само в коридора ремонта  Rolling Eyes
Да знаете как набързо изчисти всичко след себе си, направо не се усетих кога го направи. Стимул му е трябвал Sunglasses

Иначе мъжа ми е малко по-добре. Най-досадното е смяната на превръзката през 3 дена, и това са някакви постоянни разходи, защото болницата не е до блока ни и се пътува с автобус. Не знам докога ще е, но се надявам да не е целия месец когато ще е с този гипс, че портмонето ще изпуши отнякъде. Все още не ми е спокойно да ходи сам, а пък и малката ми е трудно да вземам, че бабата я гледа когато ходим.

nikiki радвам се, че се знае какъв е вече проблема, дано детето да има достатъчно сили да се справи Peace


Последна редакция: ср, 13 май 2009, 22:01 от didi-23

# 82
  • Мнения: 804
Варнаааааааа,къде сте бе мацки,спите ли?!?-я какво слънце пече.Никики много се радвам,че изследванията са добре и сега вече знаете какво му има на детенце.Всичко ще се оправи,стискам палци!  newsm10  Цвети,бързо оздравяване! Другите, всички да сте здравички и да се радвате на топлото временце,което ни очаква!!!Ние отиваме на гости за няколко дни до Бургас,като се върнем ще Ви изчета от край до край,пазете се и се отдайте на разходки и игри!!!

# 83
  • Мнения: 8
 Добро утро, хайде на кафенцето.



Приятен и усмихнат ден на всички. Laughing

# 84
  • Мнения: 194
Добро утро  Hug
Десчо, мерси за кафенцето, аз чак сега сядам да си изпия моето...поспаланки сме и двете със Симона...
Галче, дано някой път се засечем за по-дълго време,  Hug
Ние вчера бяхме на мерки и теглилки със Симона (където се засякохме с Галчето), и след консултацията - беж при счетоводителката да й занеса болничния и се оказа, че имам огромен проблем - не са ми внасяли осигуровките от януари, счетоводителката е без заплата от тогава, и май фирмата отива към фалит...И сега, месец преди да изляза в майчинство се оказва, че трябва да си търся нова фирма, ама как да стане - бременна в 7-8 месец...
Излиза, момичета, че ще остана без доходи с 2 малки деца, не знам и раждането как ще бъде, ако нямам осигуровки....таткото ще откачи също, направо не знам...Говорих с шефа, и днес последно очаквам да ми се обади, за да ми внесе малко яснота по въпроса, дано да благоволи да се задейства... Praynig
Ами това е - оплаках ви се, сори за което, но имах нужда  Hug

# 85
  • Варна
  • Мнения: 391
Добро утро и от нас Simple Smile
Mia_ata, много неприятно положение...Единственото , което ми хрумва е ако имаш възможност да си платиш сама осигуровките...Дано да се оправят нещата...

# 86
  • Варна
  • Мнения: 893
Единственото , което ми хрумва е ако имаш възможност да си платиш сама осигуровките...color]
и аз това щях да кажа...макар че е глупаво да си ги плащаш ти ,при положение че те са ти ги удържали един път тея пари от фирмата #2gunfire ама ако няма друг начин... пък иди във фирмата и вдигни един панаир newsm78

# 87
  • Мнения: 194
И аз това им казах - но не можело аз сама да отида - нямала съм такива правомощия...

# 88
  • Мнения: 2 960
wavey
 След 3 дни загуба на гласа, :
за загуба на гласчето -ларингит-аз съм пила Кларитин и Невробекс-помага мнООООго.Питай доки.
.
 Дани какво каза лекаря?
 
каза следното:Кофти сливици ,трябва да се махат непременно.Сега трябва да излекуваме ангината напълно и после ни чака за преглед и насрочване на час за "кръцни -срежи".Туй то Rolling Eyes
...
Излиза, момичета, че ще остана без доходи с 2 малки деца, не знам и раждането как ще бъде, ако нямам осигуровки....таткото ще откачи също, направо не знам...Говорих с шефа, и днес последно очаквам да ми се обади, за да ми внесе малко яснота по въпроса, дано да благоволи да се задейства... Praynig

малееее  Tiredужасна ситуация..Задължително трябва да се внесят осигуровките от  януари , дали от шефа ти /което е редно/ дали малка част от теб  ooooh!и после ще си получаваш майчинските ,но на минималните парички....което все пак е нещо . :whistle:

# 89
  • Мнения: 149
mia_ata много сложна ситуация. Аз се бях оказала в подобна 10 дена преди да взема болничен. Накрая нищо не можеше да се направи, защото фирмата загина тогава и аз останах на социалните 100 лв за първата година на детето. После ще му мисля, но засега поне вземам някакви пари. При наличие на по-голямо дете не мога да си представя как биха ми стигнали тези пари. Дано да успееш да се измъкнеш от ситуацията. Стискам палци  Peace
А за раждането ако си внасяш само здравните като безработна няма да имаш проблем, аз не съм давала пари за раждане.

daninka скорошно оздравяване, пък при рязане на сливици нищо не усещали, на нашия кум дъщеря му имаше проблеми и ги клъцнаха - сега всичко е наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт