Изпадали ли сте за дълго време в изолация?

  • 2 931
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 666
Ако питаш за Биг Брадър - не разбирам. Там изолацията е по желание за определен период с цел печелене на много пари. Не съм и май не бих го направила.
Но за другата изолация - единствената прилика е май , че съседите ме наблюдават. Болестно състояние е. Страх ме беше от хора. При среща с много хора изпадах в някакво ужасно състояние.

# 16
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не съм....ама мисля ,че няма да издържа , аз обичам да има хора покрай мен .

# 17
  • Мнения: 3 611
Откак съм в чужбина съм в изолация. Златна клетка.


И аz така...  Confused

# 18
  • Мнения: 1 317
Доброволно докато бях бременна се изолирах в апартамента. С дни не излизах и не контактувах с никой. Нещо ме беше треснала депресията.

# 19
  • Мнения: 2 556
До момента не съм.

# 20
  • Мнения: 593
Откак съм в чужбина съм в изолация. Златна клетка.

И аз.    Sad

# 21
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Откак съм в чужбина съм в изолация. Златна клетка.

И аз.    Sad
Успокоих се мислех,че повредата е в мен  Sad

# 22
  • Мнения: 87
Да 8дни в реанимация/сина ми беше с тежка операция беше на 30дни/ лекарите ме бяха забравили и бях само на вода,но оцеляхме и двамата. Peace

# 23
  • Мнения: 161
Да.
Била съм и страното е - че ми харесваше.  newsm78

Дразнех се от други хора покрай мен.

Мисля, че е някаква депресия това. Отминава !  Peace

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз съм в изолация от 9 месеца. Приместих се в друг град, никой не познавам,нямам приятели и по цял ден стоя затворена сама в къщи.Приятеля ми е по цял ден на работа, а аз нямам, върша само домакинската и това е.Пълно отчуждение от външния свят. От началото ми беше добре, но сега взех да изпадам в депресии, параноята започна да ме гони и ми е много тежко. Опитвам се да намеря работа но е трудно.

# 25
  • Мнения: 541
Ами това ми е въпроса има ли ли сте такива ужасни периоди , а ла биг брадър , и за колко време как ги надмогнахте?

Аз пък много добре те разбрах Wink

В момента се чувствам така. Второ майчинство, вече четвърта година съм в Брадъра Crazy Laughing

Точно по същия начин е и при мен.
Не съм надмогнала нищо още, работя по въпроса. Новото е че последните няколко седмици даже мъжа ми ме насърчава да излизам и да се срещам с различни хора, без децата.

# 26
  • Мнения: 1 749
Аз съм под домашен арест две години вече.И като се случи да изляза някъде гледам да си наваксам и за в бъдеще. Crazy

# 27
  • Мнения: 22 436
Не съм изпадала в някаква принудителна изолация....тоест да нямам желание да се срещам с хора, или нещо подобно.
Но в някакви моменти се изолирам от външният свят. Затварям се в себе си, нищо и никой не ме интересува. В същото време излизам, срещам се с приятели, разговаряме....но всичко преминава покрай мен, без да се ангажирам да обръщам внимание.


fizzy, а защо трябва да си стоиш в къщи? На колко години си, нямаш ли работа, или не търсиш? Приятели винаги можеш да намериш, включително и тук, особено като кажеш от кой град си.

В повечето случаи за мен причината един човек да е изолиран е самият той. И нежеланието му да контактува.

# 28
  • Мнения: 411
бих искала да се изолирам някъде на някоя хижа в планината поне една седмица,да катеря скалите и да не мисля за готвене , 4истене и т.н.,но какво ли би си помислил половинката ако му кажа 4е искам да отида сама?????????????,не ми се иска да бръм4ат бръмбари из главата му.така 4е Ще се изолираме за 2 дни заедно(само да не ме ядоса неЩо,4е то като е свързано с хар4ене на пари,мъни4ко понастръхва но...и за това си има лек)

# 29
Да, изпадала съм. За една година. Доброволно уж. Най-големия кошмар..........никога не си го пожелавайте!

Общи условия

Активация на акаунт