Всяко нещо с времето си...

  • 2 487
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Мани ! Поне да караха в дясно и бавно , а те в  средата , 4елото  по4ти  до  стъклото опрели...не 4уват , нямат реакции.Тук като станат на 70 им правят тестовете за подновяване  всяка  година ......Нямат ,нямат реакции , а карат все  едни  големи и бързи коли ...опасно...поне да им купуваха децата им по-малки коли , а то ....ами до тази възраст тук имат много пари и са като децата ...как  да му кажеш "не може такава кола да си купиш" ...пък и едни са лоши като се  ядосат.... smile3516 Да не  знаеш какво да ги правиш. newsm01 хи4 не им пука , карат , пътуват , не  ги интересува  пикови  4асове , нищо бе ... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 006
А пък моя т.нар. съпруг не употребява мигачи, че щели да му изгорят крушките #Crazy Когато задминаваме някоя кола се обръща към другия шофьор, прави муцуни, плези се smile3534 Веднъж му вкараха една тупаница, но май му е малко, защото продължава.Управлява волана с коляно, защото ръцете му са заети да си отпусне колана например.Взима София-Варна през Русе за по-малко от 4 часа #Shocked. Говори по телефона и в същото време е опънал чаршафа на пътната карта на съседната предна седалка и се дзвери в нея.Всички му пречат по пътищата.Ако реши да пилотира самолет и облаците ще му пречат.На права отсечка се тътри, а на завои не можем да си събереме чарковете на телата от таралянкане-като в шейкър.Шофира и вечно търси нещо из жабката и на задната седалка и последното нещо, което прави е да гледа напред.И най-много се дразни кой им е дал книжка на околните шофьори.Прелита нарочно в различни платна и то на зиг-заг между колите - ей така, за забавление и за кеф! Twisted Evil Ще спра, че няма да излезете по улиците...Още не е започнал да завързва връзките на обувките си в движение.След всяко негово или наше пътуване ми идва да ходя в църква и да паля свещичка.Ако зависи от мен, още сега бих му взела книжката без право на обжалване в този и в следващия живот.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2005, 02:44 от Sakri

# 17
  • Мнения: 135
Ама той си е направо психопат ,не внимава ли поне като е с вас smile3516

# 18
  • Мнения: 1 006
Ама той си е направо психопат ,не внимава ли поне като е с вас smile3516
Съгласна съм... smile3516 Хич не го защитавам, ама хич, но все пак уменията му като шофьор са наистина безспорни - извън споменатите изцепки.Не е слязъл от МПС от 17 годишен и неам думи колко служебни коли е сменил, а лични само три.Във всяка една се чувства като в ръкавица и владее автомобила до болка, до колкото мога да преценя.Най-търпеливия инструктор е - всичко, което съм научила е от него и интересното е, че е доволен от мен.Половината му живот е минал и минава в път, ако това въобще може да е критерий за добит опит.Присъствала съм на такива светкавични и адекватни реакции от негова страна, за да избегне белята заради друга откачалка, че не знам дали и Господ би ни помогнал в случая.Всички тия лигавщини и простотии от предния ми пост ги прави за разтоварване smile3511 , за забавление  smile3514 и не зная вече за какво още newsm45 Не разбира, че хич не ми е смешно, че умирам от страх, от стрес, от УЖАС !!! smile3511 Втълпявам му, че това е долна пубертетщина и крайна безотговорност към всички ни, говоря, говоря, говоря...Докато пътувам до него често го бия по канчето/буквално/, карам му се, слизала съм от колата насред магестралата, разревавала съм се... newsm45 И после пак същото...Не съм съгласна, че трябва да шофира нормално поне и само, когато е с нас.ВИНАГИ ТРЯБВА !!! Ако се размаже някъде, докато е сам - не искам да живеем без него и не искам да отглеждам децата си сама.НЕ ДАЙ БОЖЕ !!! Принудих го, по-точно го изнудих да си направи дебела застраховка, но това нито го накара да се замисли, нито го стресна, а още по-малко ме топли мен и въобще не ме успокоява.В момента пак е на път и аз от време на време му звънкам уж нещо да го питам, а целта ми е да го чувам, че е добре.Неккви идеи за решение или поне опит за последното, хора ?!?!
Айде и тук взех думата и не я пуснах, но точно това е един от най-големите ми страхове...

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сакри - все едно описваш мъж ми и брат ми.
Слава Богу - мъж се кротна, че то и аз като теб ревях и си скубах косите(то затова сега съм с 2 и то бели косъма само  Mr. Green).
Брат ми е все още на гребена на вълната. Само се моля, да не се случи нещо  Praynig

Обаче сега пък идва другия случаи... Возенето при баща ми направо ме изнервя  Crazyи вбесява  Close. То бива забавени реакции, ама... Confused. Почвам да разбирам майка ми, дето ми вика, че вече малко се страхува да се вози с него. А за някое наше(мое и на брат ми дете) не дава дума да се отвори.  Naughty

Такива ми ти работи. Всичко с възрастта си...отминава Simple Smile.

само за инфо...имам познат, който взима София-Враца за 40мин.  #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 006
...само за инфо...имам познат, който взима София-Враца за 40мин.  #Crazy
И аз само за инфо.Обажда се мъж ми веднъж, че тръгва от Пловдив да се прибира за София.Аз само нахраних малката, тя ака/без извинение/, измих й дупето и...Шумахер си отключи входната врата.Сори, че не му засякох...Обаче неам нужда - скочих и го пребих с една дълга/60-70см./ обувалка smile3511 Хич не се успокоих, но после го попитах :"Ти на Орлов мост ли беше, кво е тва отрицателно време от Пловдив до София !?!?" #Shocked smile3511  Хора, не издържам !!! Ей ся пак ще го проверя дали още диша...

# 21
  • Мнения: 3 394
че то май си имаше определена възраст след която възрастните ходеха на проверовъчни тестове плюс такива за зрение и прочие newsm78 поне така пишеше smile3556
но и аз съм на същото мнение, един ден ако доживея до такава възраст (дал Господ) едва ли ще ми е до шофиране, то сега ме мързи понякога,еле пък тогава newsm01

# 22
  • Мнения: 1 437
Като видите баба свеки на семейната лада - ПАЗЕТЕ СЕ !
Добре , че засега само стълбовете нацелва , ама и е време да слезе на земята .

Общи условия

Активация на акаунт