Разделно хранене-част 36

  • 15 553
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 458
добро утро разделнички. Ето нещо свежо за разсънване :

да се похваля, макар че нямам кантарче, видимо съм охлабила, дрехите ми хлопат .

# 241
  • Мнения: 2 999
Добро да ви е утрото разделни сладурки  Hug
Алексче, Хамелионче мерси за кафенцата и хубавото сутрешно зареждане.
Момичета, нещо от известно време изобщо не ми се яде готвено, карам го на салатки и много плодове и се чувствам ок. Шоколадовия глад ми държа точно седмица преди да ми дойде МЦ и след това нещата се кротнаха  Party
Иначе съм си ок, но вече ми липсват млечните продукти и киселото мляко,  newsm78 май вече ми се иска да се прибирам към финско, за да си хапвам безлактозни млечни продукти  newsm78
Хайде сладурки хубав ден и много ви прегръщам  Hug

# 242
  • Мнения: 559
Алекс-Благодаря за веселото кафе!Иначе..."Да" усети ме-пак правя нещо.Ще ви го покажа естествено.Аз закусих черешки и се чувствем супер свежо!За вечеря даже съм решила само макарони защото ми писна в тая кухня да майсторя все и искам нещо бързо.Иначе вчера покрай тортата готвих и риба на фурна с доматен сос и стана фантастична.
xamelion- Радваме,се че дрехите ти хлопат!Много оптимистично,нали?
Чакам и аз Ками и другите да се разпишат тука!!!

# 243
  • Мнения: 63
  bouquet привет и от мен сладурки
колко е хубаво да чета за ефекта от разделного хранене и при другите, споделям радостта ви  Hug сами се ибедихме че има ли желание има и резултат
за протокола да се разпиша, и аз като Антоан закусих черешки, чувствам се адски свежа и енергична   bouquet
както винаги кафенцето на Алекс дава отличен старт на деня ни  Hug
xamelion  само така  Peace а за кантара не се притеснявай, при мен почти не отчиташе разлика в килограмите, а на яве беше съвсем друго положението  Laughing

Днес е Спасов ден ако има именници да се чувстват поздравени  smile3525

Хубав празничен ден на всички  Hug

# 244
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен..тъкмо да пиша сутринта и малкия пак не ме остави.Много искам да започна разделно хранене на цялото  семейство...ама иди доказвай колко е полезно,лично аз се чувствам страхотно..като водя мъжа ми как яде месо схляб и ми иде да #2gunfire..Simple Smileа Вие какво ще си направете за вечеря?Аз мисля пиленце печено с малко зехтин и гъбки.Сутринтта изядох  на детето попарата с 2 сухара и малко сиренце,сега след 4ч пазуза съм на 1 домат,после малко черешки.Алексче ,някъде прочетох ,че лещата и боба може с хляб,аз мисля,че трябва да са без..ти какво  ще кажеш..?

# 245
  • Мнения: 2 724
Gali_ , самата д-р Людмила Емилова ми каза ,че може, но хлябът да не е бял, а пълнозърнест  Peace.
Да дес е Спасовден ,честито на имениците   bouquet!

# 246
  • Мнения: 74
Честито и от мен,да си носите дълги години името със многооооооооооооо здраве!!!!!!Мерси Алекс,много си бързичка:))..раздвам се,че  откликваш така на всички...  bouquet

# 247
  • Мнения: 3 371
Влизам    набързичко , че не мога да си оправя нещо клавиатурата и от време на време  зацикля и ме побърква #2gunfire!
Днес се видях с Лени  Party!Изглежда много добре , расте само на пупичка , иначе си е същата Peace!
Алексче , Heart Eyes надявам се , че най накрая ще успееш да дойдеш до София, че вече сърцето ме боли за теб Heart Eyes Hug Heart Eyes!
Антоан ,  Hug много ти благодаря за комплимента! Изречен от жена , като теб- с много вкус и перфектен вид , ми е много ценен Hug! И благодарение на вашите думи , мили мои , вече    се "взимам в ръце " и започвам  стриктно да си спазвам РХ , че да не разочаровам и себе си и вас !За днес съм само на черешки , за вечеря - зелена салатка със сиренце , за утре -още не съм го измислила , но ще е нещо лекичко Peace

# 248
  • Мнения: 3 988
Влизам да поспамя малко.  Rolling Eyes
Ще имаме момиченце.  Heart Eyes (Тук не съм писала, преди 10 дни загубихме другото бебче.  Cry)
341 грама тежи. Казаха и някакви см за краката, според които се определя дължината, но не ги запомних. Повече ме интересуваха други неща.
Всичко изглежда нормално.  Praynig
Шийката на матката е върнала предишния размер, но трябва да продължавам да лежа поне още седмица до другото мерене.
Имам снимки на муцунката, но не съм ги сканирала още.

На госпожата честит абитуриент на патерици.   bouquet Да ти е здрав и успешен!  Hug
А ти си страхотно красива жена.  Heart Eyes Изглеждаш зашеметяващо и можеш да си спокойно рекламно лице на разделното хранене.  Peace

Не съм чела подробно назад - поздрави на всички.  Hug
Напоследък често си мисля за антоан и искам да ми дойде на гости с няколко тортички.  Crazy

# 249
  • Мнения: 2 999
Кюбит, съжалявам мила за загубата  Cry и да е живо и здраво момиченцето, а то е ясно колкото трябва ще лежиш, важното е бебока да се роди здраво и красиво бебе иначе с всичко останало някак човек се преборва  Praynig ще се моля всичко да върви добре за теб и бебче  Praynig влизай при нас, изобщо не спамиш - знаеш че те мислим непрекъснато с всички момичета  Hug а и така дните ти няма да са толкова дълги докато лежиш. Много те  Hug и ти пращам кураж и вяра че всичко ще е наред  Praynig
Госпожата радвам се да чуя че Лени е добре  Party И на теб много  Hug
Алексче, Ванчето, Антоан,Хамелеонче, Гали, Елизабет, Ками, абе всички мили скъпи момичета много хубава вечер ви желая   bouquet

# 250
  • Мнения: 559
Еееех,Кюбит!
Много трудно приемам такива новини.Просто това ми е болна тема.Аз изгубих едно преди Антоан и то в края на 9-ия при раждането и това направо ме съсипа.Добре,че семейството и приятелите ми помогнаха и продължих напред и се осмелих пак за 3-ти път та родих Антоан слава богу!Пожелавам ти наистина от сърце да завършиш безпроблемно бременността си и да си имаш едно ревливо сладурченце,миличка....
 Hug

# 251
  • Мнения: 559
И за лека нощ,поредното творение...
Торта и още нещо.....

# 252
  • Мнения: 458
добро утро.. след прекрасната торта antoan2006  денят ми ще бъде сладък.

момичета имам питанка : пилешки сърца, сварих ги сега, после как да ги направя, че хем да са вкусни за двамата мъже, хем и аз да хапна (и аз душичка нося)?

на всички момичета лек и ползотворен ден.

# 253
  • Мнения: 1 392
antoan2006 страхотна торта...отново....
Кюбит съжалявам за загубата на едното бебе.....
Дано всичко върви като "по вода" с остатъка от бременността ти.... и да се роди една здрава и красива девойка..... Hug Hug Hug

# 254
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета .
Тъжно ми е днес по много причини .
Кюбит, станалото станало, да си жива и здрава ти, ще се опазите с малката бубичка  spoko.
Моля се всичко до края да е наред и да ни зарадваш с едно прекрасно разделно /или не/ бебе Praynig Hug.
antoan2006, както винаги си на ниво  bouquet.
Dundy Sladurska  Hug.
gospojata,  и аз вече много съм се затъжила и ще направя всичко възможно юни месец да дойда да се видим.
Лени, радвам се че си добре, искам да ти погаля коремчето Heart Eyes...
xamelion , сърцата може да ги приготвиш с много лук ,морковче , масло ,зелени подправки ....
Мяташ го във фурната на слаб огън, докато всичко омекне  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт