пластмасови или стъклени шишета ползвате?

  • 8 175
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Пластмасови- Авент и Камера.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пластмасови - на Нук (доколкото ползваме, защото се кърмими). Счупването на стъклено шише ми се струва по-опасно от евентуалните вредни съставки на някои пластмаси.

# 17
  • Мнения: 9 814
С първото си дете ползвах пластмасови на Авент, сега освен пластмасовите съм взела и две стъклени на НУК и Канпол.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Счупването на стъклено шише ми се струва по-опасно от евентуалните вредни съставки на някои пластмаси.

Абсолютно  Peace

# 19
  • Мнения: 567
Е ти не ги удряш та да се счупят Mr. Green Аз кърмя  Mr. Green , но си бях взела стъклени

# 20
  • Мнения: 1 705
Пластмасови - на Нук и Авент.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Е ти не ги удряш та да се счупят Mr. Green Аз кърмя  Mr. Green , но си бях взела стъклени

Кой е казал, че ги удря?! Винаги може да изтървеш шишето. Знам, че стъклото им е от по- дебелото, но все пак за мен са по- сигурни пластмасовите шишета. Особено за бебетата, когато започват сами да си ги държат.

# 22
  • Мнения: 1 740
Пластмасови на Чико и Авент.

# 23
  • Мнения: 2 013
Пластмасови,на АВЕНТ ползвам.

# 24
  • Мнения: 189
                                       Само пластмасови на Chicco.

# 25
  • Мнения: 511
Пластмасови използвах на Авент и Чико.

# 26
  • Мнения: 566
И с първата си дъщеря като и сега ползвам пластмасови на Авент,много съм доволна.

# 27
  • Мнения: 379
И с първата си дъщеря като и сега ползвам пластмасови на Авент,много съм доволна.
а колко често ги сменяте?

# 28
  • Мнения: 610
След като спрях да кърмя-само пластмасови на Авент и Бифрии.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 734
Само пластмасови.За сменянето- когато започвам да забелязвам,че са се надраскали повечко.

Общи условия

Активация на акаунт