ДОБРИЧки мами щастливи с дечица засмяни игриви!

  • 14 711
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 55
...............а за капарото да го пази до събота предполагам че ще стигне 180лв

# 226
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Привет.
За капарото, насреща съм, разбира се. И за наем на първо време... Само да решим какво точно ще е най- добре за момчетата.

Имам много служебни ангажименти тези дни, но се опитвам да надничам редовно тук, да видя какво става...

# 227
  • Мнения: 2 821
чакай, че докато се редактирам и ти си писала.....значи - 360 лв....Предполагам капарото и първия наем ще поемем...

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 10:15 от МамиБлю

# 228
  • Мнения: 55
да 360лв, да тази квартира........най-много 400, ако тук нещата се провалят.
Но е много странно друг да ходи на огледи, вчера като видях реакцията на жената  Shocked
Аз, съпругът ми и малката на оглед за мои "братовчеди" , много сме подозрителни................добер че апратамента не струваше.Ама какво да праим, акто децата ги няма.....незная давайте акъл. newsm78 . Дали да чакаме до събота като се върнат...............или да предплатим.

# 229
  • Мнения: 2 821
Според мен момчетата трябва да видят апартамента и наемодателите да знаят кои ще са наемателите.

Аз по-бързо пиша отколкото мисля днес Rolling Eyes....Иска се капаро от 180лв??? Колкото всъщност е наема за месеца?

# 230
  • Мнения: 55
Да, така е най разумно.Аз  снощи говорих със собственика, казах му че момчета са извън града, разбрахме се да се чуем в събота.Ако още е свободен да се срещнат.Ние до тогава да сме им събрали парички и да имат да платят. Няма против да са момчета,стига да са сериозни да подпишат 1 годишен договор.Апартамента бил след основен ремонт, но на 12 етаж.Ники и Марин, така харесаха описанието,че цяла вечер говираха само за него.Трабва да подчертая, че обявата те я баха намерили.
Наемът е 180лв +един месец депозит.
За капаро не сме говорили...........просто предожих да го капарираме ние, да не го наеме някой дакато децата се върнат.

# 231
  • Добрич
  • Мнения: 958
Пари имаме за капаро и първи наем. Можем да ги дадем веднага. Ще ги взема в мен, да са ми подръка.
Въпросният апартамент видян ли е от някой? Извинявайте, но се обърках от толкова информация  Embarassed

# 232
  • Мнения: 55
не не видян, момчета дойдоха у дома към 19 часа и чак след вечеря измъкната страничка от вестник изберете, тогава прозвънихме обявите и този по описание звучеше чудесен.

# 233
  • Добрич
  • Мнения: 958
Да вземем да го видим ли, първо?

# 234
  • Мнения: 55
Да вземем да го видим ли, първо?
Точно това коментирахме, много странно излежда някой друг да ходи по огледи.........но нека още да  поговорим, в дебата се раждат идеите  Wink

# 235
  • Мнения: 2 821
Ами след като тях ги няма....diMM, ти ще можеш ли да прецениш дали ще им хареса? 

# 236
  • Добрич
  • Мнения: 958
Нищо, че е странно. Нека да го видим, така ще имаме представа става ли. А те като се върнат, пак ще го видят. Според мен, едва ли нашите изисквания ще са по-малки от техните.

# 237
  • Мнения: 55
добре, времето удобно за огледи е 12,00 и след 18,00 часа, ако иска някой може да се организираме да отидем заедно в обедната почивка..........

# 238
  • Мнения: 55
На тях им трябва нещо прилично, не нещо идеално, да мисля че ще мога , естествено последната ума ще е тхпната,но kemi  е права,че трябава да се види, ако изглежда така, както онзи снощи,няма  защо  да разчитаме на него.

# 239
  • Мнения: 2 821
Ох, няма да мога днес в обедната Rolling Eyes...утре дали ще е късно...като нищо някой ще ни изпревари...diMM, ако днес няма кой да дойде с теб, да оставим за утре.

Общи условия

Активация на акаунт