Разбират ли се тъщата и зетя?

  • 5 749
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Майка ми и мъжът ми се разбираха много добре.
Взаимна любов и уважение царяха между тях.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 096
Много добре се разбират, най-вече вечер на ракийка и салатка  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 520
Да, разбират се идеално. Няма какво да делят. Майка ми изобщо не го товари, даже напротив - винаги помага с каквото може.

Относно:
надявам да имаме някакъв шанс някога.

Винаги има - излизате на квартира. Все си мисля, че хората, които не са живели на квартира си мислят, че е много страшно. Да, разход е, но когато искаш да живееш спокойно и да не се чувстваш длъжен - път има. Стига човек да иска. Не приемам оправдания.

# 18
  • Мнения: 9 814
Учудващо добре се разбират предвид това, че живеем заедно. Laughing

# 19
  • Мнения: 212
Приятеля ми и майка ми се разбират перфектно! Тя го обича изключително много,той нея си я уважава и т.н!
Знам,че още не ми е станал съпруг съответно тя на него тъща,но и този ден ще дойде и искрено се надявам да се разбират и за напред така  Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 44 106
Разбират се, но ние живеем отделно, под наем.

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 85
 LaughingАми...как няма да се разбират като са се виждали само веднъж за 3 години на всичкото отгоре нито майка знае Френски нито той Български.Майка иначе все ме кара да го науча на Бг. език ама аз пък си мисля защо да си вкарвам таралеж в гащите.Добре са си така Joy
(естествено шегувам се за последното Wink)

# 24
  • Мнения: 398
Да.Живяли сме заедно  доста години но и до сега когато се наложи мъжа ми търси майка ми повече от майка си.
Аз също се разбирам с майка му.Два пъти сме я канили да ни гледа децата за по 6 месеца и много ни слушаше.Преди години имахме проблеми заради имена,но отдавна съм най добрата и прехвалена снаха.
Зет и тъст не се обичат много много и то защото таткото гледа на дъщеря си като на собственост и зета не е нищо повече от "онова лошото което му я открадна".Ревност.Няма оправия.Много години минаха ...

# 25
  • Мнения: 24 467
Те, хората, са го казали, я колко вицове са натворили по темата!
Възрастният човек, когато стане пълнолетен, следва да се стреми да си уреди живота сам, без да зависи от мама и тати. Тогаз и отношенията си вървят чудесно. Ако ще е зависим- то да е до време, с ясна перспектива колко и как. В противен случай- ще си плаща с нерви и разбити отношения. Всяко нещо на тоя свят се плаща, на пръв поглед "безплатният дом"- най- много.
Да се надявате- бива, но трябва и да поработите целенасочено по въпроса.

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 08:51 от Judy

# 26
  • Мнения: 1 897
Да, майка ми и съпругът ми се тазбират чудесно. Понякога даже се 'съюзяват' срещу мен.
Никога обаче не сме живели заедно с родителите си или в предостъпен от тях дом.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Майка ми и мъжа ми имат нормални взаимоотношения-не преливат от любезност,но и никога не са се карали.
Във вашия случай ви пожелавам по-бързо да станете самостоятелни,да живеете отделно.Сестра ти е права,че това жилище не е само твое,но от начина, по който е казано определоно бих преосмислила взаимоотношенията си с нея.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 465
Не се разбирам със зетя, много обича да вдига скандали за нищо.За наказание вече не му правя любимите му пържолки, които даже сънувал.Оплакал се на дъщерята, че той навсякъде разказвал колко хубави пържоли правя и ги сънувал даже, а аз вече не съм искала да му правя. Crossing Arms

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 09:41 от Тайна

# 29
  • Мнения: 34
Майката е над всичко! Трябва да се намери път на разбирателство и уважение.

Общи условия

Активация на акаунт