Лятото пристига, но не се стресирайте, а бързо към Дюкан се ориентирайте - 182

  • 25 050
  • 493
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3
Вещи,само четях суперлативите на пишещите,а сега се убедих че малката е чудесна.Нека да е палава и да има собствено мнение,а не да стане подлизурка.На такива деца не им липсва въображение и лично аз много ги харесвам.
Ив,не се предавай мама че така майките остаряват Wink

# 451
  • Ispania
  • Мнения: 4 486
Здравеите и от мен Hug Hug.
Не сьм писала от една седмица и ве4е май има две нови теми Laughing.

При мен резултатьт е просто невероятен Peace,смених схемата както ми казахте 4/3 и сега действа много по добре Peace.
Само дето по4на да ми пада косата,миглите Confused.....

Кажете моля ви ,какво мога да си сготвя по диетата с гьби Grinning,4е в4ера си купих един пакет и сега стоя и ги гледам като полезно изкопаемо Joy hahaha

# 452
  • София
  • Мнения: 1 590
Брях, Мастерче къде се буташ сичките да Зимаш!!!! Приси аз съм си я заплюла още от зимата!!! По голям сладур от нея почти не съм виждала. Хем с характер, хем работлива ... хем готвачка ... Не отказвам и лудетината на Десинцето!!! Нямаме ни едно момиченце дОма... само пущове #Cussing out
Ари, пращайте ги, за моя сметка!!! Тука с Мастера ще се разберем!
Кали08 - аз по тая причина си строших кантара #Cussing out, ма новия и той ме ядосва ... хич не ще да показва квото искам! Иначе намали количествата, минавай на повече риба и по-малко салата... мисля, че това при мен озапти големите колебания нагоре-надолу!

# 453
  • Мнения: 5 001
Кажете моля ви ,какво мога да си сготвя по диетата с гьби Grinning,4е в4ера си купих един пакет и сега стоя и ги гледам като полезно изкопаемо Joy hahaha
*Слагаш пилешко филе,гъбите(измити и нарязани),сол,черен пипер,1 ч.ч. водичка е йенска тенджера и буташ във фурната(ако нямаш йена - тавичка покрита с фолио).Печеш .
Накрая можеш да бухнеш и заливка от яйца и кисело мляко,но само ако предпочиташ...


* слагаш гъбите в дълбок тиган с 1-2 с.л. водичка да се задушат под капак.Те си пускат водичка.
После добавяш яйца,(може и сварено пилешко месце),разбъркваш и хапваш с удоволствие.Подправки - сол,черен пипер(куркума по желание)


Люскааа аз съм ентусиаст Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green А децата са най-благодарното нещо,ако ги подхванеш с хитрост и им възбудиш любопитството....

# 454
  • София
  • Мнения: 1 590
              БАНДА ЗДРАСТИ - ДОЙДОФ ,
               Глей СЯ започвам наред:
              
                                                                 ГУШКИ И ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ

Не мога да те пропусна  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 7
Lucie,

Значи ще имаш две работливки и едновременно лудетини, щото мойта е същата картинkа като Приси, само че малко по-голяма Laughing Даже и градината копахме като бяхме на три Laughing, вече сме със стаж ( на 6 год и 10 месеца е)

# 456
  • Ispania
  • Мнения: 4 486
Кажете моля ви ,какво мога да си сготвя по диетата с гьби Grinning,4е в4ера си купих един пакет и сега стоя и ги гледам като полезно изкопаемо Joy hahaha
*Слагаш пилешко филе,гъбите(измити и нарязани),сол,черен пипер,1 ч.ч. водичка е йенска тенджера и буташ във фурната(ако нямаш йена - тавичка покрита с фолио).Печеш .
Накрая можеш да бухнеш и заливка от яйца и кисело мляко,но само ако предпочиташ...


* слагаш гъбите в дълбок тиган с 1-2 с.л. водичка да се задушат под капак.Те си пускат водичка.
После добавяш яйца,(може и сварено пилешко месце),разбъркваш и хапваш с удоволствие.Подправки - сол,черен пипер(куркума по желание)
Hug Hug Hug HugМнооооого ти благодаря Hug

# 457
  • Мнения: 158
Давам Ви и Преслав,той е на сестра ми,ама тя ми го дава на мене,щото съм страшилището дома,ама вече и аз го давам....................защото стана втори клас,порасна.Преди,като го взема, го връщах писенце.Ще ядеш ли?  Няма.....Марш тогава.....После иди:Лельо да ям аз таковата........гладен съм.Няма храна,да си ял.Това първите два дни,после в часа за храна пръв иде и яде всичко,няма касканене и назлъндисване. Grinning

# 458
  • Мнения: 46
Добро утро

днес съм в размисъл. Криво ми е от известно време. Вчера на два пъти в два различни магазина при мерене на летни панталони, разни продавачки ми изтъкнаха, че при пълните хора панталоните така стоят - демек различно от както стоят на слаб човек ....... скофтих се.

 newsm10

Не им се връзвай. Производителите за икономия правят малки номера,по-малко платове-повече бройки.Не ги интересува,че не всички са падали на асфалта. Магазините са пълни,а няма какво да си харесаш или не ти става.

Благодаря на aynur,pink85 и другите ,които ме подкрепят,защото още не съм дочела последните страници и се извинявам ако пропусна някого.

За себе си установих,че когато чета темите,дори да не пиша,свалям по-бързо.Самия факт,че не си сам и имаш с кого да споделиш настройва на сваляща вълна.

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Lucie,

Значи ще имаш две работливки и едновременно лудетини, щото мойта е същата картинkа като Приси, само че малко по-голяма Laughing Даже и градината копахме като бяхме на три Laughing, вече сме със стаж ( на 6 год и 10 месеца е)

А, и ние имаме стаж със саденето на  цветята и метенето или летенето с метлата
Деси, твоята поне е била на сцената, пък моето зверче и там не беше Sad
Росчо, не се връзвай на такива. Аз едно време разправях как отидох да си купувам панталон след Коледа и продавачката ми предложи 56 номер, като аз и в най-дебелия си период бях носила най-много 54, и то много рядко. Накрая си тръгнах с 48 и тя беше много засрамена уж, чак ми се извини и ми каза, че якето ме правело по едра.

# 460
  • софия
  • Мнения: 3 425
Хохохохохооо,видях Приси. hahahaМного е пораснала,сладурката.Хора, няма такова дете(пу,пу,пу,да не го хванат интернетски уроки),миналата година я видях на живо.Сигурна съм ,че Вещи я храни с ракетно гориво. Joy Joy Joy
Много работи исках да ви кажа,на всеки по отделно.......пуста старческа деменция newsm27
Обаче не съм забравила,че всички ви обичам. Heart Eyes

# 461
  • София
  • Мнения: 3 090
Мира 1919  Hug Hug Hug радвам се, че имаш малко до целта   bouquet
Цитат
Освен това според мен е по-добре да се пие Флекс ойл, което е ленено олио, отколкото да се яде ленено семе, струва ми се по-полезно.

килокалории в 100гр ленено олио      896
от тях мазнини                           99,5 гр
белтъчини                                     0,0 гр
въглехидрати                                  0,0 гр

лененото олио е много полезно, но ние използваме разхлабващия ефект на обвивките на ленените семена, където олио не се съдържа- затова ги консумираме цели или смачкани, а не- смлени newsm11 newsm11
Лилов  Hug смея ли да споря с лекар, а още по-малко да му показвам пръст надолу  Joy
Дюкан никъде в книгата си не споменава за ленено семе, следователно всичко, което ние правим, са свободни съчинения  Peace Специално на мен лененото семе не ми действа въобще, в никакъв вид. Освен това съм на мнение, че ако някой има желание (без да подтиквам никого към това), може да комбинира Дюкан с Флекс ойл, лично аз съм изпила едно шишенце, не ми е повлияло на темповете на сваляне. Все пак да уточня, че тогава дълго време бях във втора фаза и според мен тези мазнини само ми помогнаха, а колко ли мазнини има в няколко капсули, сигурно не повече от 3-4 грама. Лично мнение, не специализирано при това - при дълга втора фаза е полезно малко ленено олио, най-вече за женския организъм, за да избегнем проблеми с цикъла, кожата, косата и ноктите.
И последно, малко инфо за лененото олио (не съм дистрибутор, някой да не си го помисли  Joy)
- Понижава нивото на холестерола и триглицеридите
- Подпомага възстановяването при чернодробни заболявания.
- Подобрява функционирането на мозъчната дейност и действа благоприятно при психични заболявания и депресии. -Особено полезен е при заболявания на нервната система (умствени отклонения, болестта на Алцхаймер, нарушаване на паметта, мигрена, състояние след прекаран инсулт, разсеяност, понижаване на концентрацията на вниманието и т.н.);
- Подпомага правилното функциониране на щитовидната жлеза и хипофизата.
- Помага за намаляване симптомите на подагра, пречиства кръвта. Терапевтичната му употреба спомага при заболявания на бъбреците.
- Редовното му приемане подобрява настроението и възможността за възприемане и учене. Засилва имунитета.        -Подпомага отслабването.

Мирка  Hug Hug Hug Май започнах да оздравявам, дано скоро се видим на водна  Hug
Joy Joy Joy Зоритка   Hug Hug Hug тук съм си, но бях доста болна.
Ниала Hug Hug Hug
Пина Hug от 40 номер свалих на 38,5 - не съм носила толкова малки обувки от дете  #Crazy
Слабе  Hug Hug Hug не се пУаши, черен гологан се не губи  Sick Тук съм, режимна съм, с изключение на сума ти лекарства с огромен брой -ози, от които естествено пак имам плюсове  #2gunfire и въобще не знам кога ще си стигна линийката  Sad Танчето не съм я чувала, ще й звънна да я проконтролирам  Mr. Green
За количеството вода - над 3 литра не само че не е полезно, а е и вредно, нееднократно сме писали за това  Peace
Галка ,изтървала съм какво тренираш,но според мен е най добре да се захванеш с бягане. Peace
Ако преди това човек не е спортувал редовно и систематично, не препоръчвам започване на спортуване в 1 и 2 фаза. Peace Бягането е особено противопоказно.  Peace Ходенето е добра идея, а също така и плуването, особено за по-тежките дами.
И последно - миналата година, след сваляне на около 48 кг, влизам в един магазин и собственичката почти от вратата ми декларира, че в този магазин няма нищо, което да ми стане. Тогава носех 40 номер по немската номерация, т.е. бях почти нормална. Отначало ми стана тъпо, после си излязох, без да кажа нищо. А бях влязла да купя една чанта за подарък, която никак не беше евтина   Laughing Това е положението  Laughing
В един европейски град ме убеждаваха 3-4 продавачки, че блузата, която пробвам, ми стои разкошно, само и само да я купя  hahaha а аз едва я закопчах и бях като наденичка  #Crazy
На Филюдка, Люси, Дорчестър, Мастерчето, Вещи, Светлат, Нелсън, Танятаис, Кали и всички, които несъзнателно пропускам  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
След този дълъг пост вече никой няма да каже, че му липсвам  Crazy
 

# 462
  • Мнения: 104
Здрасти и от мен  Grinning Режимна съм  Wink  През  ПЗ дните кила не свалих, но сантиметри-даааа  dancing
От утре пак петица П  Animal Cow

# 463
  • Мнения: 3
И аз се нареждам на опашката за сладурките и сладура. Домъчняло ми е за детски номерца. Мисля си, че ако сега бях с малки дечица, никога, ама никога нямаше да им се ядосвам на магариите. Ама - няма малки деца. Честно казано, завиждам ви, колкото и еретично да звучи! Hug Hug Hug

# 464
  • Мнения: 225
Охххх, оправихте ми настроенитето с тези ваши малки пакосници Ващи и desinceto82 Смяла съм се с глас. Даже скъпия дойде да ме провери дали съм добре, като прочете и той почна да се хили  Joy Joy Joy Почнахме да си спомняме разни подвизи на нашата вече госпожица.
Приси много е пораснала, но е запазила онази калпазанска искра в погледа си. Обичам такива деца  Heart Eyes

esper - вече всичко е наред. Явно ми беше доста криво сутринта, и си помрънках.

Филюдка - с тоз дълъг пост - явно вече си добре  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт