ТАЗИ ТОПЛА СЕДМИЦА С ДВЕ ЧЕРТИ ЩЕ НИ ИЗГОРИ(11-17.05)

  • 9 647
  • 339
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 609
мамоооооо, ще ми трябва време да посвикна с гледката, че тооо не е за говорене......

# 316
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте,мацки Laughing
bibi76 първо пастички,а сега и това... Hug

Я да разваля още повече работната атмосфера
http://media.snimka.bg/2897/012049509.jpg

Бманолова да ти е здраФ,праФ и кораФ рожденика,и да го зарадваш с най-хубавия подарък  EFP  Hug
 

# 317
  • Мнения: 746


                      ДОбро утро момиченца-кокиченца  Hug
bmanolova,  ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКА newsm59  bigdance2
bibi76, Много ми хареса загуската,ще си взема две парченца.
   УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!! Hug Hug Hug Hug

# 318
  • Мнения: 112
Привет от още едно работещо момиче  atwork

Грехота си е направо да кисне човек в офиса в такова време и то в Съботаааааа, ама те това е...

Бманолова, да ти е жив и здрав Рожденника - обичайте се, слушайте се и много хубав подарък да получи най-скоро   bouquet

Илианка, ако телепорта за мястото на Биби проработи, свирни насам  bye

ARGHT...тия пожарникарчета... бих ги помолила да се качат няколко пъти на пожарникарската стълба...  clean newsm18

# 319
  • Мнения: 57
Ralipo, caritas благодаря  Hug
И аз днес съм на работа, но ни пускат в 14 часа, така че скоро си тръгвам Simple Smile
Ох, тази шоколадова тортичка е много изкусителна. Направо ...
Добре, че си имам един пожарникар вкъщи, да ме осмирява след толкова много енергия  Laughing
Пожелавам ви хубава, слънчева и спокойна неделя и внимавайте със сладкото  Blush

# 320
  • Мнения: 172
Олеле, shosho как ти завиждааам  #Crazy  Laughing Шегувам се ! Аз съм до 20:00  Crazy

# 321
  • София
  • Мнения: 5 259

Здравейте момичета,

минавам само да кажа здрасти   bouquet Днес аз съм от почиващите и съм се
заела с домакинстване (само чистенето оставям за утре, че мъжката половина трябва
да ми помага)

bmanolova: Да ти е жив и здрав мъжа и да те слуша много, а и както каза АРГХ и ти
него да слушкаш. Пък догодина трима да посрещнете този празник   bouquet

Все се питам, като гледам закуските... а няма ли и нещо соленичко, за хората, които
не обичат сладко?  newsm78 Е, в понеделник ще се постарая да пусна и аз малко
соленичко неща.

А иначе, вече съм много по-добре - мъжа ми каза, че съм се вманиачила, ама и така си
ме обичал. Бързо, бързо ме свали на земята  Joy

Сега се отдавам на пълна почивка, че довечера сме на рожден ден, даже на 2  bowuu

# 322
  • Мнения: 2 617
Хайде, Рейни, обядът е от мен Laughing:

   

# 323
  • Мнения: 93
Оп как сте,и аз съм от работещите/силно казано щото съм се подпряла и може и да дремна  след малко Grinning/
Дръжте се малко остана има няма 3-4 часа Laughing
На неработещите днес  пък ,стига сте  newsm79 wash hang 1ironingи излизайте да се забаврявате ,да се разхождате а тези дето са по морето могат и да си направят първата баня  grinning039
Бманолова честит ти рожденник много да се слушате и да се обичате още поне 100години и догодина по това време да сте един повече/може и двама/.
Хайде и от мен хубава и ползотворна  неделя  Hug

# 324
  • Мнения: 196
ох хайде стига със служебните задължения atwork
сега ще пия едно кафе, че като си помисля какво ме чака в къщи пък сега  newsm79 wash hang
но...няма как. Пък гледам тук пожарникарииии, плаовееее, ох само ме разсейвате  Laughing

Честит рожденник bmanolova, пожелавам ви безкрайни години в любов и разбирателство и в най скоро време  EFP, а по нататък  newsm30

caritas след закуската с тортички, сега твоя обяд ще ми дойде добре, че виж кое време е  love001

на всички които ще работят до по-късно  spoko, не си давайте зор.

 Hug Hug Hug за всички

# 325
  • ЕН
  • Мнения: 543
еееееееее дабре де. ама всички сте много гадни с тия прекрасни кафета , торти , мезета, хапчици готини,  плажове. да не казвам пък за пожарникарите. ай върви работи от такива като вас  Crossing Arms. не че съм се разработила ама все пак

хайде честито на патерици на рожденниците. много здраве, щастие, любов и все по корави и здрави  Heart Eyes
честити розови гащи на жени. и да си ги вардиш много Heart Eyes

лек и прекрасен ден от мен

пп: имало инженер м/у нас , а се спотайва до сега. ами като си спец в графиките айде помагай де. само четеш ли четеш  Joy

# 326
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
Ни кафе,ни закуска  Thinking

 

Лек ден.

# 327
  • Мнения: 196
Добро утро, ехооо къде стеее?

Какво става , няма никой  smile3524
Радвам се, значи се почива активно  newsm41 family  car003

Дано тази почивка е бебеносна и следващата седмица да даде резултати, изразени в  EFP
И аз се надявам - до  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedпреди един ден ловувахме, сега остава само да се молим и да чакаме.  Praynig
След вчерашния крос по почистване newsm79 wash hang, днес мисля и аз да си помързелувам и кафенцето на Сливница ще ми дойде добре  newsm10

Спокойна и успешна неделя.  love001

# 328
  • Мнения: 1 586
Добро утрооо  Hug newsm62 Hug
Еййй...мръднахте я тази тема. Викам си - я не си бутай носа, че хората "работа" имат да отмятата да не секнеш някой  Crazy Crazy Crazy
Добре, че е Сливница да има поне едно кафенце да пийне човек  Hug
Хайде минете да се похвалите с нещо и после пак се боричкайте  Joy Joy Joy

# 329
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Алоооо, почиващите!

Само така - мързел и почивка!
И аз се бях настроила за една спокойна семейна неделя, но ... точно навлязохме в гората на Борисовата градина, и малката зарева от болки в ушите. Явно зелената хрема и там е ударила гадината. Последва бегом към колата, рев, аз шофирам, тя крещи, че я боли и й се спи... мани, мани.

Давам болкоуспоковащо, тя реве, че й горчи, накрая легна, галене, приспиване.... Отивам да чета във форума нещо за това ухо, мисля, че е заспала, а тя преди минути вика от фругата стая: Мамче, какво пише за ушичките в компютъра? Мене вече не ме боли. Ех сега водичка ще си пийна. Ококори се, не ще да заспи.

Дано не се влоши  Praynig Че нали знаете за плановете ми за довечера и за следващите два дни. Да видим дали и любимия си е записал в календара.

Общи условия

Активация на акаунт