Отговори
# 180
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176


Ники,браво за изследванията! Hug
Хоупче,чудесни новинки!Хилете си се,радвайте се и дано да е все така до края,а на финала–една прекрасна малка принцеса! Heart Eyes Hug
Манолова,да ти е жив и здрав рожденника и скоро памперси да сменя!  bouquet Hug
Бела,стискам палчета след две седмици да се похвалиш с две чертички и огромно ЧХГ! Hug
Маринекс,мерси за кафенцето и браво на твоя герой,отлична награда е получил! Laughing Hug
На настиналите–бързо оздравяване!

# 181
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Здравейте, момичета!   bouquet

БМанолова, да ти е жив и здрав рожденника! Много щастие и любов ви желая до края на живота!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз умирам от жега още от сега, а по-нататък какво ще правя незнам ...  newsm78 Ние живеем на последен етаж и можете да си представите какъв ужас е ... До сега все отлагахме с климатика, но мисля че тази година вече ще го купуваме.

Желая ви лек и усмихнат ден!   bouquet На работещите по-бързо да им свърши работното време!  Grinning

# 182
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
Голяма жега е днес Tired
Бманолова и тук да чиститя:да ти е зив и здрав рожденика  bouquet
Стискам палци за нуждаещите се  fingerscrossed  Hug
Лек ден  Heart Eyes

# 183
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Кац...
БИ,честит ти рожденик  bouquet Много късмет,здраве и усмивки желая от сърце.Хубав празник и много "смешен" подарък. Joy Надявам се,за моя р.д да не получа точно такъв,че допълнително да ми се набие ЕГН-то пред очите Laughing
Жега,я.. Ние си стоим в къщи и морИм температурата.Вече навсякъде ми мирише на туршийка от този оцет Joy
Айде,със здраве Heart Eyes

# 184
  • Мнения: 419
Момичета, да са ви честити вашите близки, които празник, а на вас пожелавам много  здраве и усмивки!
Искам и аз малко слънце  Nature Sunny, тук е още студено и вали Wear Umbrella...

# 185
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Хе-хе, ние тия дни с мъжо сме младоженци. Синето го изпратихме на екскурзия и сега лайф. Утре на планина възнамеряваме да се качим, само дано да уцелим времето, че напоследък като решим да ходим все дъжд.

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Момичета, да са ви честити вашите близки, които празник, а на вас пожелавам много  здраве и усмивки!
Искам и аз малко слънце  Nature Sunny, тук е още студено и вали Wear Umbrella...

Крюмелхен, изпращаме ти от нашето слънчице, ама с него и жега де, че още от сега ни е започнало ...



Днес нещо много пусто ...  Thinking

# 187
  • Мнения: 965
Здравейте сладуранки   Hug
БМанолова да ти е жив и здрав рожденника  Hug  bouquet
Какъв дъжд валя днес следобяд не е истина..................  Twisted Evil
От утре съм почивка 1 седмица  newsm44 newsm44 newsm44.......кеффффффффффф
Нещо обаче се разболявам,още съм схваната и гърлото нещо почна много да ме боли,ще си направя едно чайче с мед и си лягам newsm46
Лека нощ от мен,утре по обяд като се наспинкам ...да не се каня пак много ,ще ви пиша  Hug
Гункам ви всички  Hug Hug Hug

# 188
  • Мнения: 4 589
Добро утро мацки,

явно се излежавате още в неделаната утрин!!! Аз не можах да спя много добре.
Цецито и аз съм така от два дни, със сухо гърло, но през нощта имах и разстройство. Аз инхалации правя.

Хайде едно кафе със закуска от мен и хубав ден на всички.

# 189
# 190
  • Мнения: 1 868
Добро утро дружки Heart Eyes
Имам едно притеснение и огромна нужда от вашите стиснати палчета Praynig
Тази сутрин си направих тест и той е с бледа втора черта, но в определеното време и тя е ясно видима, но вчера мъжо е купил някакъв не знаен за мен модел easy test и сега не знам дали да се радвам или не Wink
Утре ще пусна кръвен това е ясно но до тогава, ако някой има впечатленият от този тест ще съм благодарна да сподели Simple Smile
Желая слънчев ден на всички Hug

# 191
  • Мнения: 1 062
Стискам, стискам, силно стискам, Мото.......многооооо  Heart Eyes Hug Praynig

# 192
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
motoneti  Praynig  fingerscrossed Praynig  fingerscrossed Praynig
Лек ден.

# 193
  • Мнения: 965
Добро утро гугуткиии  Hug
Аз пак не можах да с е наспя много ,ама айде до 10.30 пак е добре  Simple Smile
nikolina-pikolina  аз също от някоолко дни съм така,и херпес ми изби дори,ама нищо сериозно ,само гърлото ме боли и то най-вече вечер  Sick Благодаря много за закуската и кафенцето,пу двойна доза за мен  Embarassed
Мотонети  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed стискам силно и на крачетата , да си почиваш много и да се глезотиш,саааааамо почивка ,нищо друго  Naughty
Днес почивам сама, мишето е на работа и ми е едно никакво такова.....да взема да се пооправя малко и да излизам на разходка с приятели ли ,нищо не ми се прави в нас,нито ми се готви нито ми се чисти  #Crazy
Black_rose   Hug Hug Hug
Сврачеееее края на юни си идваме,излизаме в отпуск,ще се видим най-накрая  newsm10
Ходи ми се вече на плаж вече  Flutter ,времето е едно никакво не мога да го разбера,хем е мрачно такова,хем не е студеноо  newsm78
Ох пак асе отнесо с приказки ...лек ден ви желая  Hug Hug Hug

# 194
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мотонети,стискам и на краката! Praynig Praynig Praynig
И утре вечер да се отчетеш със много висико ЧХГ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт