Отговори
# 30
  • Мнения: 453
Ох, мина днешния ден - чакат ни още 5 работни, така че да не стоите до късно ... Че като се раззвъни онази ми ти аларма утре сутрин ...
Бегом да затваряме всичко и лека нощ Simple Smile
 smile3524
 Лека нощ, милички !

# 31
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Гарга много рано си лягаш hahaha и много си строга  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 453
ха-ха-ха !!!  Hug  Hug  Hug

# 33
  • Мнения: 622
Равал стискам палци,но този опит ще е вашия- аз вярвам в това  Praynig Praynig Praynig
bela всичко ще бъде наред вярвай в това  Praynig Praynig Praynig
dora нашите кумове искаха за подарък комплект винени и водни чаши -един точно определен модел. Но идеята да им подарите почивка за двама- дори и само уикенд е чудесна  Peace

# 34
чак сега успявам да се включа  Blush
пожелавам да е спорна и щастлива седмицата за всички.  Hug
при мен започна добре и вярвам, че част от успеха ми се дължи и на вас, за което ви благодаря. всички изследвания след неуспешния опит са ок, което от една страна е ок, че вече няма причина да не стане. вярвам, че следващия опит ще е моя. Praynig
благодаря ви, че снощи се научих да си правя албуми и ще мога да ви показвам различни снимки от хубави места  Mr. Green
пожелавам ви лека вечер, че ще пиша домашно по английски език  ooooh!

# 35
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ей, колко хубаво ми става като чета за закъснения и още по-хубаво за бременности и за милите отношения на половинките. Дано скоро тук си пишем само за такива работи. Имам хубаво предчувствие,че тази година ще има доста бебета.
Манолова, стискам палци за теб. Дано закъснението да е 9-месечно. Недей да пиеш антибиотик сега.
Равалче, ще ти стискам и на теб, дано този път да успееш.
Бела, почивай сега и си намери някакво приятно занимание , да ти минава времето. Дано да ни зарадваш скоро.

# 36
  • Мнения: 1 768
Хей момиченца , я всички на опашка за по едно голямо гуш  Hug
Ревалче , зареди се с положителни мисли и само напред!Този път ще стане - вярвай! Praynig Praynig Praynig
Бела ,стискаме палци за теб  Praynig
Някой да знае онази Сврака - Гарджева , къде се затри пак ? newsm78
Абе доста народ ми се губи , дано се появят само с хубави новини Praynig

Хайде на по бира  Laughing

# 37
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Равал  Hug , Бела  Hug  стискам ви палци  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 342
Наздраве!
А Миле къде се губи?

# 39
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Една биричка добре ще ми дойде в това топло време  Joy 

# 40
  • Мнения: 1 868
Здравейте момичета Grinning
Пак сте се подкарали с биричките, голям кеффф Laughing
Дживотинче дай някоя снимчица на твоя косматко и аз ще направя албум на кучовците тези дни Peace
Аз днес много се уморих и затова минавам само да пожелая късмет на нуждаещите се  Peace
И изчезвам да спинкам Tired
Лека дълга седмичка на всички и много тестчета с по две чертички Praynig Hug

# 41
  • Мнения: 965
Здравейте гугутки сладки,ние с мойто мише сега се прибрахме.ходихме на гости в едни приятели,хапнахме,пийнахме,посмяхме се,малко се разтоварих,днес ми беше много напрегнат ден  Sick , нещо се смарангясах много ,но след събирането тази вечер ,определено се чувствам по-добре  Peace
Нещо ме е обзела мания да си вземем домашен любимец,но пък ме е страх че няма да мога да се грижа за него,защото пътуваме постоянно и ни няма по няколко дни ,кой ще ми го храни и гледа  Sad Sad Sad Sad.....искам да ви пусна едни снимки от миналата година,специално за всички почитатели на малките животинчета ........ Hug Hug Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=376382
Утре пак почивам ,смятам да се наспя едно хубаво и после се захващам да изчистя апартамента......... Tired
Лека нощ и приятни сънища  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 453
Добро утро !
 Аз снощи легнах по-раничко, но и днес съм на линия първа ...
Хайде да слагам кафенце, за да се събудите и вие Simple Smile

 Цецито - толкова са сладки тези малки котенца.. И аз преди време имах, но сега вече ми е трудно да гледам животинка - затова се радвам само на вашите снимки Simple Smile
Лек ден на всички   bouquet

# 43
  • Мнения: 290
добро утро  Hug
страхотно кафенце,мерси garga
при нас е мрачно,дано времето се разведри само с добри новини,от най-добрите
лек ден кукли
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 062


Усмихнат ден   bouquet


Цецито, много са сладки малчовците  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт