ПредПостАвяне :)

  • 199 185
  • 186
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6
Здравейте,

Казвам се Мирослав , баща на момченце на 10 месеца, работя в ИТ сектора

# 136
  • sofia
  • Мнения: 1
ПРИЯТНО МИ Е,КАМЕН!45Г.,С ДВЕ МОМЧЕТА.ХУБАВА ИДЕЯ,ДАНО ДА ИМА И ПРОДЪЛЖЕНИЕ

# 137
  • Мнения: 0
Здравейте, приятели!
За първи път се регистрирам в такъв форум. Малко нелогично, да си потребител в BG-Mamma, когато не си татко. Обаче мисля, че ще мизабавно и много интересно

# 138
  • Мнения: 96
Аз съм Радослав, на 28 години съм, женен съм от 7 години и имам син на 6 годиники, казва се Драгомир. Живеем в Девин и си мислим до година да си направим още едно дете Simple Smile

# 139
  • Мнения: 1
Здравейте.
Име - Цветомир Игнатов
Години-19
Семейно положение-неженен(със сериозна приятелка)
Работа-работя ,като служител в магазин Практикер и съм съдия по волейбол
Интереси-спорт,коли,музика и др.

# 140
  • Мнения: 16
Мара, народе!
Аз съм Николай - Нико, 27 години, софтуерен инжинер, бъдещ татко на близнаци. С половинката решихме, че ще е забавно да се подвизаваме с едно име из форумите тъй, че ей ни на и двамата. Сватба още не сме вдигали, планирахме я за януари 2011, ама май ще се поразбързаме предвид обстоятелсвата. Музика - ретрото ме кефи. Интереси извън работата - радиоуправляемите модели, спорта - скейт, сноуборд, абе свякакви дъски. За жените к'во да ви кажа - една само ми е в главата и на сърцето. Безумно си я обичам и как иначе  Simple Smile

# 141
  • Мнения: 0
Здравейте татковци.И аз да се разпиша.
Казвам се Радослав 42 години
Семеен от 17 години.
Имаме син на 16г у куче на 4.
Живея и работя в Мадрид от 20г.
От 10 години се занимавам със собствен бизнес в сферата на услугите..Хидроизолации,фасади и от 2 години и автосервиз.
Иначе съм индустриален електромеханик,автоматизми,датчици,и всякакви инсталации хидравлични и пневматични.
Хоби ами доста са Информатика,външен и вътрешен дизайн,Градинарство,впуснал съм се и в реставрация на мебели,търговия ,
и посредничество.
Бъдещи планове да се върнем в България някъде по Бургаско и да се започне от начало.
Това от мен с каквото мога да бъда полезен.

# 142
  • Мнения: 0
Здравейте компанията. Казвам се Пламен, младеж на 2 по 25 Simple Smile. Бачкам както доста българи на две места, на едното съм водолаз, на другото зъболекар. Имам дъщеря студентка, казва се Яна.

# 143
  • Мнения: 0
За статистиката :
Марин -          41 години
женен -          от 14 години
наследници -    1 Мартин  (кръстен е на мен)
хоби-             Интернет и риболов
задължения - мъж на жена си

# 144
  • Мнения: 16
Аз не съм още татко, но след няколко месеца ще бъда. Иначе съм на 29 г. и съм женен от 4 години и половина. Имам си домашно псе

# 145
  • Мнения: 0
Здравейте, казвам се Петър, ама по някаква причина ми викат Петко, не знам защо. И до днес е чудя. Имам дъщеря на две години. Работя като управител на супермаркет. От Бургас съм. Много се радвам, Че съм част от форума.

# 146
  • Мнения: 1
Здравейте, аз все още не съм татко , но разгледах форума и открих доста полезни неща извън тематиката, дори ще поканя и колегаSimple Smile Та на въпроса.
Казвам се Десимир (Десо накратко) ,на 30 години съм, имаме фирма със застъпен дял в сладкарската и хранително-вкусовата промишленост. Сигурно звучи натоварено,но имам всичкото време на света и се радвам на нови запознаства.
Вълнувам се от формула 1-мога да се похваля, че нямам пропуснато състезание ,което да не съм посетил на живо последните два сезона, хобито ми е картинг-карам редовно.

Мислил съм за алтернативата да стана татко, но все още си харесвам ергенския живот.Simple Smile
Ами това е.

# 147
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм Ивайло от София на 30г.Със съпругата ми Александра сме горди родители на двама сина-Камен на 5г. и Калоян на 2г. и половина.В отглеждането на нашите отрочета ни помагат бабите и дядовците понеже нашите професии са доста сериозни  Wink

# 148
  • Мнения: 40
Боб, 37, баща на 2 хубави, белички, опаки дечица  Hug Hug Hug

# 149
  • Мнения: 1 363
наздраве  Mr. Green newsm78

Общи условия

Активация на акаунт