ПредПостАвяне :)

  • 199 253
  • 186
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Николай, татко на Ники Grinning
Години - 32
Съпругата ми - Дяволина.

# 76
  • Мнения: 354
Kazvam se MITKO na 32godini imam edno momche i chakam vtoro.Ziveya vav ispania i sam ven na BARSELONA. Mr. Green

# 77
  • Мнения: 8
Оппсс, за малко да пропусна да се "сдам" !
Казвам се Виктор Горанов, имам си 27 годинки и съм от Пловдив, ама не щеш ли, преди многоо години (цели 5) се запознах с едно македонче и вече три години сме бракувани(хак да ми е). От както се роди дъщеря ни Кристина живеем и се мъчим в Скопие, Македония. Машинен инжИнер съм, ама и аз като повечето се занимавам с компютърни истории. Обичам Каменица, Ботев, Сирене, Пържени картофки и Пловдив Simple Smile и Формула 1. Ама и жената и детето си обичам, да не си помислите.....

# 78
  • Петрич
  • Мнения: 321
 Simple SmileЗдравейте, татковци!Аз съм мъжът в сем. АсенВераВанка
Досега не бях влизал във форума,за сметка на Вера,която non-stop е онлайн. Mr. Green Моята моми4ка беше взела радикалната мерка да ме затрие(имам предвид изтрие) от nik-a ни заради мойто непосещение на форума,но не това е причината да се реша на тази дръзка постъпка.Просто отвътре нещо ме ровна smile3537 и влизам направо в тази теми4ка...И просто да знаете,че ме има и е възможно от  време на време да опорочавам с изказа си горкото форумче Mr. Green,но знайте ,че не е нарочно-доброто мисля Peace
и още малко inf за мен:малко под 30-така съм(родом село Баня до Банско),завършил съм информатика в Благоевград,но не програмирам smile3534 малко с хардуер съм се занимавал,но най вече съм търговска душица по професионално CV.Към настоящият момент живеем в Петрич(зЪврян зет)  33uu Simple Smile
1/ОБИЧАМ:Жена си(баща и казва, че ми е любовница ,тъй-като сме без брак) Joy;Ванка-Барабанка;FISH(dereck dick)&DreamTheater,Дейвид Линч&Дарън Аруновски и още никои  superuuи риболов  grinning039
2/МРАЗЯ:магданоз,яхния и чалга(нямам предвид чалгаджийките-те са за друга тема) Laughing

# 79
здравейте, аз съм  ивайло от  софия  с две хубави дечица......жената се подвизава някаде тук но не знам къде.... и понеже седи почети постоянно  влязох и аз да видя за кво стаа на ????????

# 80
  • Мнения: 1 001
Привет на всички Татковци и Майки!
Та така, и аз да се представя.
Име: Клисуров, Стоян
Прозвище: Тони
Дата на раждане: има го в профила ми
Месторождение: виж по-горе
Женен: естествено, Мария Попова
Деца: по ред на появяване - момиче Александра - 20.08.1998
                                                момче Никола - 11.07.2004
Работа: то и шефа ми не знае, че аз ли. Ама иначе РС и комуникации.
Хоби: мно-о-о-о-о-го, ама мно-о-о-о-о-о-о-го бира (и си ми личи)
Друго: ай сти'а толкоЗ.
Който иска (и може) да ми пише.

# 81
  • Мнения: 302
Здравейте татковци!

Име                       Пламен

Роден                  30.01.1970
           
Любима                Мими

Деца                     Една красавица (лично моя) на 7 и една на Мими, на 15. Общия си проект очкваме в началото на ноември!

Професия             Зъболекар

Обичаме си децата най-много от всичко на света! И те си го знаят - със сърчицата! Свободното ни време е посветено изцяло на тях!

Не пушим и бягаме далече от тютюнев дим!

Поздрави!

# 82
Казвам се Ивайло. На 27 години от Пловдив. След 3 месеца се женя, а след 7 ще имаме една Ралица или един Николай, Григор, Боян, Пресиян, Асен, или Явор. Бачкам като проЗт инжИнер, слушам тежка (но напоследък по-лека) музичка и мнооооого обичам да мързелувам. Пуша все по-малко и по-малко, но до март месец смятам да спра. Пия от дъжд на вятър (сега чакам с нетърпение есенното ветровито и дъждовно време  Wink ). Не съм много сръчен, но поне съм мераклия. Спортувам ски скокове, голф, футбол и шофиране (обикновено последните виртуални версии  Blush). Тренирам за показалец на дясната ръка с мишката и за показалец, среден и безименен пръст на лявата ръка  Joy .

# 83
Здравейте младежи,
Аз съм Боян и още не съм татко, но живот и здраве това ще се промени след около 7 месеца.
Обичам да слушам музика, но само хубава Laughing
Обичам да си карам колата - 
Обичам си и жената - Виолета. От два месеца сме женени, но още сме щастливи Laughing
Занимавам се повърхностно с компютри по задължение, иначе се мъча да подкарам един проект от който да ми капят някакви парички, но засега е слаба работа.
Роден съм на 01.11.1975г. От Враца съм но живея и работя в София. Мразя го тоя смрадлив град, но тук са парите за съжаление #2gunfire.
Толкова за сега, ще се срещаме из другите теми.

# 84
  • Мнения: 29
Аз съм Младен. Мъж на migito. на 32 баща на 2 деца Петър 3г. и Надежда 9м.

# 85
А здрасти и от мен.
На 24 години съм съпруг на Pile^.
Наскоро ми се пръкна първата челяд /пол женски/...току що навърши шест месеца и аз съм с почти побеляла коса  bambam



# 86
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Държа лично да приветствам prOMiNdsmile3534 Добре дошъл в отбора!  hahaha Joy Да ти е жива и здрава щерката и да я гледате добре, че да става за снаха  smile3508

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 08:47 от Deb

# 87
  • Мнения: 1 671
Здравейте татковци!

Име                       Пламен

Роден                  30.01.1970
           
Любима                Мими

Деца                     Една красавица (лично моя) на 7 и една на Мими, на 15. Общия си проект очкваме в началото на ноември!

Професия             Зъболекар

Обичаме си децата най-много от всичко на света! И те си го знаят - със сърчицата! Свободното ни време е посветено изцяло на тях!

Не пушим и бягаме далече от тютюнев дим!

Поздрави!


Честита трета рожба на Доктор Дженд!

Александра се роди днес, тежи 4250 гр., 52 см ! Мама Мими се чувства отлично, по време на раждането се е наложило секцио с епидурална упойка.


На три пъти женския татко - художник! - желая много сили, щастие и радост!

Да ти е жива и здрава рожбата, Пламка!  Hug
 

# 88
  • Мнения: 112
Здравейте, съфорумници Simple Smile  #2gunfire Да взема и аз да се изтипосам тук - казвам се Ярослав, от Добрич, сина ми е на 2 години и и 8 месеца и вече забелязвам първите признаци на акселерация.... Определено ще трябва да се споделя...
Макар че малко ми заприлича в началото на Клуб на анонимните.... "Казвам се .... и ........."
Иначе - занимание - компютри, професия - психолог, хоби - всичко свързано  с нета, на 33 години, знам, че жена ми много го чете тоя форум, но не знам дали е регистрирана.... Тва е засега!

# 89
  • Мнения: 87
Ами...явно е традиция тук да се представяме!
Таааа , аз съм Николай Иванов (ама нямам нищо общо с бившия капитан на националите ни волейболист) и съм на 32  Embarassed
Имам двама сина - Михаил на 7 години и Николай на няма още два месеца!
В тоя форум попаднах , защото една приятелка ме зариби! Simple Smile (не , че се оплаквам де)!
Занимавах се 7 години със звукорежисура , а последните две с ПР и реклама!
От нищо не разбирам и нищо не мога!
Знам само , че деца и борчове най-лесно се правят Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 11:02 от nikki

Общи условия

Активация на акаунт