Семейните снимки в домовете ни?

  • 5 430
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Имам, три, малки са и не са по стените. На детето, брат ми и неговите деца.

# 16
  • Мнения: 2 908
Нямам никакви семейни снимки-не ми трябват-гледам си семейството на живо.

# 17
  • Мнения: 1 473
Имаме много снимки в рамка, от сватбата ни, от различни места на който сме били, на детето, на родителите ни и на приятели. Харесва  ми да си ги гледам и да си спомням запечатаните на тях моменти. Вярно да се бърше прах не е много приятно, но въпреки това си заслужава. Освен това ми се струва, че те идеално допълват атмосферата на дома ни.

# 18
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Имам само 2 семейни снимки в хола. Без рамки, на едната е дъщеря ми, а другата е от изписването на синчето. Това ми е напълно достатъчно.

# 19
  • Мнения: 3 621
Ние също имаме много снимки, сега и малкия много го снимаме. Всичко е прибрано в албуми, а на малкия снимките си стоят в компютъра.
Аз също не харесвам малки предмети и сувенири които само събират прах, а снимките в рамки са едни от тях. Имам една единствена рамка със няколко снимки на баща ми, но него вече го няма, всички други хора които обичам са около мен и искам да си ги гледам на живо, а не на снимки

# 20
  • Мнения: 212
На мен ми харесва до някъде. Тоест не обичам навсякъде да има снимки! В хола на секцията ( стъклената витрина) има няколко снимки в рамки-от сватбата на нашите,мои като дете и по-голяма,на сестра ми като бебе и малко по-голяма. Няма лошо! Но не ми харесва да са навсякъде!

# 21
  • Мнения: 5 710
по списания ми харесва, но у нас няма и не знам дали ще има.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 097
При положение, че обичам всякакви джунджурии тип "прахосъбирачки" отговорът е ясен - имам доста снимки в рамка! Само в спалнята не съм сложила, че няма къде да стоят. Харесва ми да си ги гледам, още повече, че не са само семейни снимки!

# 23
  • Мнения: 90
Да имам, в спалнята е нашата снимка от годежа ни в хубава рамка и голям размер.Бях с разкошна рокля,много се харесвам и ми се връщат хубави спомени,като я погледна.Мисля в детската да направя на децата една обща също в голям размер.Иначе и аз не харесва много снимки в малки рамки поставени по шкафчета,ветрини....

# 24
  • Мнения: 59
Предпочитам снимките да са в рамки на стена, снимки от пътувания, от прекрасни моменти и събития, на много обичани приятели и близки. Харесвам и снимките без рамки на хладилника със запечатани моменти от последните забавни емоции. Не ми позволяват да забравя, колко е прекрасен животът и колко е разнообразен. Зареждам се с положителна енергия, когато ми е необходимо. 

# 25
  • Мнения: 104
Имаме една в хола, от бурната ни младост, пресни гаджета и е много веселяшка - колкото пъти я поглеждам все се усмихвам Simple Smile.
Живот и здраве като имаме деца сигурно и техни ще сложим. Разни джунджурии по секциите не обичам, но снимките ми харесват, особено ако са с хубави семпли рамки.

# 26
  • Мнения: 1 341
по списания ми харесва, но у нас няма и не знам дали ще има.
Peace Сходно е положението и при нас.

# 27
  • между морето и небето
  • Мнения: 885

 в къщите си англичаните навсякъде държат семейни снимки сложени в рамки.
Дори в тоалетната!!! Бях на гости в едно английско семейство. Вижда ми се прекалено. newsm09. В Испания също си слагат снимки в рамки.
Имах няколко преди. Сега още не съм измислила къде да сложа някоя, но да не изглежда натрапчиво, а по скоро да се вписват.

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Имаме само 2 на стената в хола. на едната сме тримата - мъжът ми, аз и детето, на другата само те двамата.
Може би ако мъжът ми не пътуваше и беше постоянно с нас, нямаше да слагам. Но толкова ни липсва, че поне на снимка да го гледаме  Confused
Сега ми хрумна идея, че следващият път ще направя снимките черно - бели да подхождат на хола  Wink

# 29
  • Мнения: 4 111
Нямаме, не ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт