За киселото мляко

  • 964
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 844
ние сукахме до 20-я ден по4нах с адаптирано по4ти всякакво ама детето реве гладно..и така  на 1.5 месеца запо4нахме с кисело и съм ама стра6но доволна...като 4е ли за първи път се нахрани това дете и спа като пън  т адоскоро си го пиехме ве4ер а сега ве4е с лъжицата не смятам 4е е било вредно по принцип е доста едро дете и сега е около 20 кг...та да не би мене да са ме хранили с адаптирано и аз съм сукала около месец   и ни6то ми няма
Не знам на каква възраст ти е детенцето, ако става въпрос за това на лентичката, което няма две години, ами 20 кг. са си бая много, моята щерка е на 5 г и тежи 20 кг. Аз смятам, че киселото мляко помпа излишно децата, което после пречи на двигателната им активност. Имам поглед въху съседката ми, която храни от втория месец бебето си с кисело мляко, еми напарво ще стане гигант това дете, а е толково отпуснато и тромаво. В сравнение с всички други деца, които са на адаптирано направо е неактивно. Но всеки си прави своя избор!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
...та да не би мене да са ме хранили с адаптирано и аз съм сукала около месец   и ни6то ми няма
Ох...много се дразня от такива изказвания #Cussing out

Това, че теб не са те хранили с адаптирано малко (защото е нямало) и нищо не ти е станало, не е гаранция, че нама да има пробелм с товето дете или с някое друго. Проучвания от цял свят доказват многократно ненужността и вредата на ранното въвеждане на кисело мляко, но незнайно защо много хора лежат на мисълта: "Щом аз съм пораснал голям, значи няма проблем...".
Жалко, че често бебета се оказват потърпевши.

# 17
  • Мнения: 1 800
И аз дадох след навършени 6 месеца, но не като заместител на адаптираното мляко, а като закуска в 10,00 или в 17,00 с бисквити или с намачкан банан или друг плод. Първото и последното хранене си оставаха НАН.

# 18
  • Мнения: 6 315
та да не би мене да са ме хранили с адаптирано и аз съм сукала около месец   и ни6то ми няма

Аз съм по-голяма от теб и съм отгледана с адаптирано мляко  Whistling. Освен това млякото, когато сме били малки е било доста по-различно от това, което се предлага сега на пазара.

Дадох кисело мляко на детето си след като стана на годинка.

# 19
  • Мнения: 144
От две седмици давам за следобедна закуска и то по мое усмотрение WinkМного добре и понася newsm10

http://www.bgphoto.net/Start.aspx?UserId=948

Общи условия

Активация на акаунт