Nail art-46

  • 45 421
  • 259
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Перник
  • Мнения: 726
Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 17:52 от Jully777

# 32
  • Мнения: 0
Ето и от мен тази декорация, на която цветът и е изменен ( лилавото бие на синьо ), защото използвах UV топ лак   ooooh!
http://www.album.bg/burberry_09/images/13841490/

# 33
  • Мнения: 735
sneje, много чистичко работиш - браво!
burberry_09 - харесва ми всичко, което показваш - хубаво ги съчетаваш цветовете и винаги е мн весело и свежарско  Peace
и на petia последното моделче е мн добро попадение, хареса ми    bouquet

за геловете, който питаше - пробвай тези на i.b.d. аз много се радвам, че към тях ме насочи моята учителка, когато започвах. качеството на гела е мн важно особено в началото, когато започнеш да правиш нокти с гел. нека не се лъжем - първите ти опити няма да са най-качествените и трайни ноктопластики, затова смятам, че е важно гела да ти помогне с по-доброто си качество. успех в избора  Peace

# 34
  • Мнения: 431
Aбе, мацки, и аз съм с IBD, но май ще ги сменям. На няколко клиентки им се отлепиха ноктите още на 3я ден все едно като тиксо. Четох в един друг форум(http://www.salongeek.com/nail-geek/), че на IBD му трябва малко повече време за печене, това специално за бондера.

# 35
  • Мнения: 272
Moje li da obqsnite razlikata m/u gela na Stra Nailz i ibd (izvinete za latinicata)?

# 36
  • Мнения: 5 299
Aбе, мацки, и аз съм с IBD, но май ще ги сменям. На няколко клиентки им се отлепиха ноктите още на 3я ден все едно като тиксо. Четох в един друг форум(http://www.salongeek.com/nail-geek/), че на IBD му трябва малко повече време за печене, това специално за бондера.
Няма такова нещо. Грешката е в теб. Гел не ми се е отлепял по никакъв начин. Аз работя точно с IBD.

# 37
  • Мнения: 410
 а от къде може да се поръчат геловете на IBD аз също бех искала да сменя тези на стар нейлс
burberry_09  страхотни модели
останалите творящи браво много красиви неща

# 38
  • Мнения: 735
Експерта Фешън
101, James Boucher Blvd.
1407 Sofia, Bulgaria
Tel:  + 359 2 8629999
Fax: + 359 2 8620099
E-mail: office@expertafashion.com

# 39
  • Мнения: 431
Aбе, мацки, и аз съм с IBD, но май ще ги сменям. На няколко клиентки им се отлепиха ноктите още на 3я ден все едно като тиксо. Четох в един друг форум(http://www.salongeek.com/nail-geek/), че на IBD му трябва малко повече време за печене, това специално за бондера.
Няма такова нещо. Грешката е в теб. Гел не ми се е отлепял по никакъв начин. Аз работя точно с IBD.
Не искам да споря с никой, но съм убедена, че не е в мен грешката, защото аз също съм с гел и не ми мръдва, както и на много други клиентки. Може би зависи и от нокътната плочка.

# 40
  • Мнения: 735
зависи от прекалено мн неща, аз знам че ти си работиш с тези гелове от доста време и не си се оплаквала. да не би да е попаднала някаква течност или прах от пиленето в кутийката на гела ти, за да се получава така?!  newsm78 но и според мен причината едва ли е в бондера. крушките на ув лампата също може да си провериш да не са потъмнели и да са за смяна?!  newsm78

# 41
# 42
  • Мнения: 2
Хайде и аз тук с въпросче.
Как ги чистите тея акрилни бои ?
Зарибих се стия цветя, много.
Днес се намацотих и няма триене лелееее помощ Sad
Трия, трия то си стои, лака се маха а цветето не ще Sad

Честита темичка и от мен, да има само красоти в нея!

margoto5, ако триеш с безацетонов лакочистител за това не става Wink
Опитай с ацетонов, няма как да не се изтрие боичката Simple Smile

# 43
  • Мнения: 7
Аз работя с IBD вече трета година.. още не бяха навлезли на пазара тук, когато ми  изпратиха първите от Щатите Wink Страхотно качество!!! И дори напротив - пекат се по-малко от геловете на Стар Нейлс Naughty
А що се отнася до отлепянето... всички знаем че не на всеки нокът стои ноктопластика. Когато омазняването на нокътната плочка е прекомерно какъвто и гел да се използва и какъвто и да е обезмаслител - лега се отлепя до няколко дни Peace НО ако наистина проблема в нокътя а не в неправилно поставяне на гела, то гела се отлепя сам / като изсъхнало тиксо/ без да наранява повърхноста на нокътя Wink

# 44

Общи условия

Активация на акаунт