Паяците- как да се отърва от тях ?

  • 10 573
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте, извинявам се предварително, ако темата не е в точния раздел.
Наскоро забелязах , че в къщи има много черни ,големи и космати паяци.
Напръсках ъглите , прозорците, под секциите , но нямаше резултат. Смених препаратите , но паяците продължаваха да си щъкат необезпокоявани.
Моля ви , дайте ми съвет как да се отърва от тях . Изпитвам панически ужас от тези животинки  :crazy eyes: , а скоро ще почнат да се размножават и ще трябва да се изнеса   Sick
Благодаря предварително  Hug

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 22:26 от dalches

# 1
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Преименувай темата.
Паяците не са насекоми.
Ще има по-голям шанс някой запознат да ти отговори.

# 2
  • Мнения: 127
На балкона имахме страшно много паяци-обикновени къщни паяци,не бяха космати и черни,както ти ги описваш.Бяха си изплели цели балдахини от паяжини.Напръсках с Райд против пълзящи насекоми,не са съвсем изчезнали,но значително намаляха.Дано се отървеш Peace

# 3
  • Мнения: 2 013
Чувала съм да казват, че в новите жилища има паяци, в старите - хлебарки.

У нас също се моткат разни паяци, редовно чистя паяжини от ъглите на таваните. Тъй че - и аз приемам съвети.

# 4
  • Мнения: 60
На балкона имахме страшно много паяци-обикновени къщни паяци,не бяха космати и черни,както ти ги описваш.Бяха си изплели цели балдахини от паяжини.Напръсках с Райд против пълзящи насекоми,не са съвсем изчезнали,но значително намаляха.Дано се отървеш Peace
Пръсках с раид - ефекта беше нулев. Вчера съм светила маслото на 4  ooooh!

# 5
  • Мнения: 830
Аз се боря с тях с Райд в ръка/червеният/ и аз умирам от страх като видя паяк Twisted Evil
Ще ти кажа един трик, затваряш плътно врати и прозорци и пръскаш в стаята, оставяш да престои 20мин и чак след това проветряваш, успех  Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И друг път съм писала за един препарат, с който ръсим на вилата против стоножки, но гледам, че има и измрели паяци.
"Фендона" се казва. Разтваря се във вода по схема, безвреден е за хората, освен ако не го изпият.
Опитай, дано има ефект.

# 7
  • Мнения: 8 999
Аз пръскам с Райд, но най-често ги унищожавам механично - с прахосмукачката изсмуквам възрастни, бебета, неизлюпени яйца и паяжини. Не търпя никакви натрапници вкъщи.

# 8
  • Мнения: 60
Ще пробвам всичко, което ми казахте . Дано има резултат  Praynig

# 9
  • Мнения: 3 251
Аз пръскам със синия РАЙД. Той е за пълзящи, скачащи и летящи гадини. Преди седмица напръсках терасата си и цветята дори-чиста е.

Общи условия

Активация на акаунт