КГБ = Клуб на Готините Баби - 74

  • 19 958
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292

 И при нас пак е горещо!Молим се поне веднъж метеоролозите да познаят и наистина да завали!

Зиче,направила си тема - мечта (мечта за другите форуми!).Дано да е весела и да не ни се случват лоши неща! За теб:

# 16
  • Мнения: 77
Жаки, като прочетох какво работиш, се сетих че си писала, но бабешкия ми мозък е толкова.
Хубава работа, дано и да е заплатена.
Във Варна притъмня и леко заваля, гърми, но дали ще е само това, ще разберем по-късно.
Изпържих един пакет пилешки хапки, имам домати за салата и втората кутия сладолед от вчера, това ще ми е менюто тази вечер. Мислех и таратор, но много ме заболя кръста, дето стоях край котлона, затова си лягам.
Приятна вечер!



                                     

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Толкова мрачно стана тука че светнах лампата , гърми постоянно но още не е заваляло. От два часа времето се смени 20 пъти тази природа и тя полудя като нас . Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ТАНЧЕ аз метнах пилешки крила с гъби и сметана имам и домадета за салатка и ще изкарам и утре с това ядене. Mr. Green Mr. Green

ЯНЧЕ вярно е че нашата тема е най хубавата смея да твърдя във всички форуми в които съм влизала няма такава  Hug но ние си я заслужаваме Hug Hug Hug Hug ,да не ни мислят ,че сме тъпи и неуки бабки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 18:24 от ЗИЧЕ

# 18
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ЗИЧЕ КАКТО ВИНАГИ ПЕРФЕКТНА ТЕМА С МНОГО И РАЗНООБРАЗНИ ТЕМИ.АЗ И ПРЕДИ СЪМ ПИСАЛА НО И СЕГА ТИ КАЗВАМ,ПРЕКЛАНЯМ ТИ СЕ ЗА МАЙСТОРСТВОТО И НАЧИНА ПО КОЙТО ВИНАГИ РЕДАКТИРАШ ТОЗИ ТАКА ХУБАВ ФОРУМ.НЕ СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СЪМ ЕДНА ОТ ВАС МАКАР И КЪСНО,НО ВИ НАМЕРИХ И СЪМ МНОГО МНОГО ЩАСТЛИВА ЗА ТОВА.ТОВА Е НАЙ ВЕСЕЛИЯТ И ХУБАВ ФОРУМ,ЗАЩОТО ВСИЧКИ СМЕ ВСЕ ОЩЕ С МЛАДЕЖКИ И БОРБЕН ДУХ,ВЪПРЕКИ ЧЕ СМЕ БАБИ НА СВОИТЕ ВНУЦИ.

# 19
  • София
  • Мнения: 16 022
Зиче, благодаря за хубавата тема. Наистина е най-красива от всички.
Но за съжаление младите все мислят, че нищо не разбираме от нови технологии.
Нали чета - все майките и свекървите нищо не разбират. А пък познатите ми тук си знаят всичко.
Ние дремем в къщи с Пламен. Сега ще готви месо със зелен боб - да има за 2 дни.
Ани е при айдълите.

# 20
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Днес в 22 часа , по БНТ започва Евровизия.Ако Ви е интересно гледайте да видим какво ще стане с нашичкият и въобще ще се класираме ли по напред.

# 21
  • София
  • Мнения: 16 022
Дуня, аз се надявам в 22.00 да има Забранена любов по НТВ. Заради  Брадърите от толкова серии ни лишиха, а ми  е любопитен филма.
Танита, целия супер разрових днес, но не намерих течен Ариел на дози. Явно е нещо внос само във Варна. Ще видя и в нашето Пикадили, дано има.
Жаки, сигурно няма да прочетеш, но - приятно изкарване на Банско и Хисаря и успехи....

# 22
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте в новата тема!
Сега се прибрах и на компа  Laughing
Зиче, за теб с благодарност   bouquet
Тук поне в моя район не заваля. Сега като се прибирах към 20ч ( по Витошка едно чудно, няма блъсканица, хората вече се разхождат спокойно. Да ти се стои все там (с биричка в ръка)
С тия питки и погачи сто кила ще стана бре хора, леле, ще почна да се търкалям Joy

dunia53 , защо пишеш с главни букви  newsm78

# 23
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте,момичета!
Аз докато сколасам и вляза при вас,вие -в новата тема вече.
Зиче,наистина темата ни е най-хубавата и най красивата.Благодаря ти!
Яжке, за пясъчника-мъж ми каза,че местото определено за пясъчника да е изкопано по надълбоко..
Отстрани се поставя дървина рамка .
На дъното се слагали  дребни камъчета,за да не стане на кал,когато завали.
После се посипва с много пясък.
Най отгоре задължително да е с покривало.
Нашият е с едно дебело бризентово платно отгоре.  Бързахме да го направим,че щеше да идва внучката и затова мъж ми го направи плитък и това лято мислеше да го разваля и направи както трябва. Щяхме да му слагаме и капак отгоре,но и така е добре.
Жаки,да си прекараш добре на Банско и Хисаря!
Банско е любимото ми място за почивка на планина.
При нас е много горещо днес.Дано завали поне малко,че всичко изгоря вече.
Лека и спокойна вечер на всички!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 739
     Прибрах се и се ядосах-нямаме вода.Прочетох всичко.
     Зиче,темата е направена по мой вкус.Много ми харесва,ти винаги си върха.
     Като чета,че в Княжево вали и гърми,се чудя-аз все минавам между капките.Пак не видях ни дъжд,ни гърмотевици.Бях по"Мария Луиза" и" Графа".
     Жабче,Мими,благодаря за съветите за пясъчника.Сега ще ида назад да търся снимките.Жоро ще го направи,но се чудя капака от какво да е.
     Момичета,благодаря ви за рецептите за питката.Ще кажа на Софи да ги види.
     Тук мирише на дим и не може да се отвори прозорец.Не зная дали има пожар или някой е запалил нещо.
   

# 25
  • Мнения: 549
Къде сте?Я да се опитам да ви събера  Joy Joy Joy   

И при нас вали                 

# 26
  • Мнения: 4

Зиче това е за теб.
Както винаги перфектно си се справила.
Радвам се че всички сте добре.
Само хубави неща да сподела ме.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 614
БАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ  ВИ  за поздравите. Hug Hug Hug
Светлеееее тука съм но се хванах с една игра та за това се отплеснах. Crazy
Нещо ми е лошо болят ме мускули ,отпаднало ми е костите и те ме болят ,май ще се разболявам

# 28
  • София
  • Мнения: 16 022
Явно синоптиците ще познаят и утре ще завали и ще се застуди. Искам жегааа.
Не е валяло в Лозенец и Дианабад.
Светле, тук съм. СКъпия готви и аз мия съдове и кухньо-хол след него. Ама после няма да се занимавам с готвене докато не изядем тенджерата. Е, съдържанието и, не нея.
Зиче, сигурно не си добре защото времето ще се разваля.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 739
    Отивам да гледам Евровизия.Или тя-мен !

Общи условия

Активация на акаунт