КГБ = Клуб на Готините Баби - 74

  • 20 019
  • 448
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 529
 Наздраве на бираджийките!
 При нас много се тачи ,а и Оля пие по чаша за кърмата- beer3 beer2 beer cheers
 Прегръщам ви всичките и отивам да гледам айдълите.
 Лека вечер. Ама какъв дъжд....
 Римар светни ни и нас за магазинчето. Да са ти честити покупките. Peace
 Деси давай по лабаво. Hug

# 376
  • София
  • Мнения: 16 208
Наздраве!
Аз съм на бяло вино, но малко. След като започне Забранена любов - само 1 чаша. Че то нали калорично.
Римар, къде е магазана, ако не е тайна?

# 377
  • София
  • Мнения: 1 755
Добър вечер момичета.Бързам да ви поздравя и после ще чета какво сте писали.
   Кажете ми и на мен за магазина,моля. Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 21:04 от Яжка

# 378
  • Мнения: 1 558
Минавам да ви видя и май ще ходя да лягам - много изтощена се чувствам и отпаднала  Mr. Green
Привечер се зарових в мойта градина, т.е. на терасата и разместих всичко по нея. То не че като разместя саксиите, терасата ще стане по-голяма, но сега както я подредих ми изглежда по-просторно - има повече място около масичката и вече там ще си пия кафето. И пак почиствах растения, насипвах пръст, абе луд умора няма е мойта работа - чак досега. Тъй че следва баня и в леглото.
Наздраве на пийващите, аз със сокче, че друго не ми е по вкуса.
Айша, казвала съм за абитурентската на дъщеря ми, че и за матурите, ама тогава още не се познавахме много и сигурно си забравила.
Лека нощ и сладки сънища!

# 379
  • Мнения: 263
Привет дружки! Hug Минавам и аз набързо да ви изчета, да се уверя, че сте добре, и да ви пожелая лека и спокойна нощ!

Един виц за лека нощ:

Една баба се жалва на друга:
-Мико, да знаеш моя дедо стана импутентентен 100%
-Ти пак си добре, ами моя станал 300%
-Ама Мико, ти кого лъжеш? Повече от 100% неможе.
-Как те лъжа ма! Напил се кат казак и паднал по стълбите, счупил си пръстите, и си прихапал езика!

# 380
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Наздраве!
Аз съм на бяло вино, но малко. След като започне Забранена любов - само 1 чаша. Че то нали калорично.
Римар, къде е магазана, ако не е тайна?
Айша присъединявам се към твоята компания.На мене също ми харесва бялото винце.Определено с някакво мезе,но ако няма и сиренцата са добър подбор за това.

# 381
  • София
  • Мнения: 16 208
Аз без мезе - нали уж съм диетична.
Доби, може да не помня. Аз нали навсякъде досаждам и всеки информирам за нас. И сигурно съм пропуснала другите. Мислех, че е по-голямо момичето. Колко бързо лети времето - вече е 1 год. от завършването им.

# 382
  • Мнения: 7 476
                      И аз прелетявам през темата , че днес направо едвам дишам!От 9 часа съм със студенти,половината гърци.Първо открит урок по музика,след това изпитвахме едно момче и накрая един батко от гърците обясняваше тяхна игра,а моите му викат "ама ние я знаем".Та така до 11 ч После бюджетната комисия - да зарадвам колегите - увеличение от 10 % в началото на юли няма да има.Поне със сигурност в София , а след това и на други места.
                      Неда след като обра точките на всички студенти,изнесе им концерт,пя и танцува  Laughing се хвана за мен и след обяда с нея.Та сладолед,та до кафето из дъжда ...капнах.В 17 ч се присъедини и другата част от бандата  Laughing та не ме питайте как се крепя на стола в момента.
                      Ейййй,самичките,казвайте как се отървавате от домашните животинки - стари,млади и малки! Mr. Green И аз искам една вечер сама!

# 383
  • София
  • Мнения: 4 179
Дидиа, скъпото е в командировка. Та релакса е пълен.
Отивам да лягам пред ТВ. Сутринта ще оправям.

# 384
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте!
Май не съм само аз изморената днес.До обяд на работа после правих соковете,заварих бутилките,полях доматито,чушките и краставичките.Миличкото ми направи саладката, пийнах набързо и вече ще лягам.
Радва ме,че всички сте добре и ви казвам ЛЕКА НОЩ !


# 385
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Аз без мезе - нали уж съм диетична.
Доби, може да не помня. Аз нали навсякъде досаждам и всеки информирам за нас. И сигурно съм пропуснала другите. Мислех, че е по-голямо момичето. Колко бързо лети времето - вече е 1 год. от завършването им.

Айша има и диетични сирена с ниска масленост,така че може да си позволиш с виното и малко мезенце

# 386
  • София
  • Мнения: 16 208
Дуня, аз съм дърта алкохоличка - маам чисто.
Дидиа, потърпи само още 15-20 г. и ще се отървеш от внуците. Те до тогава ще пораснат и няма да искат  с тебе. Та ще почивате с деди докато ви прехвърлят правнуците.   Laughing
Мими, лека нощ.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗДРАВЕЙТЕ ДРУЖИНА  Hug
Пребрах се от срещата със ЖАКИ и мъжа и,  много мило и хубаво семейство Hug Hug Сладури големи са и двамата Hug Пийнахме хапнахме в едно заведение наприказвахме се  Hug
ЖАКИ ви поздравява всички  Hug Hug
 Утре пак ще се видим след обяд .Снимахме се но Жаки като се прибере ще пусне снимките .

Вие всички на пиене сте го ударили и аз пийнах една малка биричка  Blush  Crazy Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 00:58 от ЗИЧЕ

# 388
  • Мнения: 77
Ходих на Трудовата борса с една приятелка, подписах се и тръгнахме към Морската градина да се разходим. Срещнахме дъщеря й, хайде и тя тръгна с нас, та станахме триииии.
Мастерче, Диди, Доби, седнахме на същото заведение пред Аквариума, на което бяхме с вас.
Хапнахме пица, пийнахме кола и мин.вода, продължихме разходката, та се прибрах след 19ч. със сериозни болки в кръста, явно го преуморих.
Сега пъшкам, ама нали не бях излизала две седмици, и аз да се почувствам човек, ама прекалих.
Момичета, какво ви става бе, всяка втора изморена, изтощена, топлината ли ви мъчи?
И аз съм без внука, още е в София, та и при мен е скука, но и аз съм човек и ми се полага почивка отвреме-навреме. Така че не се оплаквам!
Наздраве, аз съм с биричка-кутийка!

                     
                      ЛЕКА НОЩ, И СЛАДКИ СЪНИЩА !

                           

# 389
  • Мнения: 77
Светле, като се прибирах днес от борсата, влязох в магазина и купих цяла кутия- 30бр. от дозирания течен перилен препарат "Ариел" за голямата ми дъщеря, че ми поръча. Попитах повторно продавачката за бяло или за цветно пране е. Момичето ми каза, че е универсален, за пране от 30 до 90 градуса, така че цветно на ниските градуси, а бяло на високите. Няма нужда от омекотител и ароматизатор в новите препарати, влизали вътре.
Това е информацията която ми дадоха, избора е твой.

                     

          Л Е К А !

Общи условия

Активация на акаунт