СЕДМОКЛАСНИЦИ - кандидатстване, документи, правила

  • 21 379
  • 368
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 829
Моят по математика е оформен
днес са правили класно по бел--

какви хапове пиете  newsm78

# 286
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Току-що разбрах,че класното по БЕЛ е минало,а утре е по математика.
В момента се издават нечленоразделни звуци,играе се някаква идиотска игра.Боже защо тези мъже не порастват никога? Praynig

# 287
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мънки ,аз също съм алергична,сенна хрема и астма,по принцип се чувствам ужасно зле май и юни месец.Тази година обаче смених хаповете.От Кларитин(Claritine),минах на Ксизал(Xyzal),не ми се спи толкова много и засега нямам никакви симптоми Peace

В училището на сина ми отдавна направиха класните.По математика е отличен,по български език пет,в общи линии съм доволна Confused

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 20:53 от Пиги®

# 288
  • Мнения: 86
Здравейте,
Чета, чета и се чудя. В училището на моята дъщеря дума не се е издумала за тези такси  #Crazy. Казаха ни, че се подават заявленията и заедно с тях се плаща по 4лв. на изпит. Ако се платят предварително бележката трябва да я носим, когато подаваме заявлението нали?
Ако има някоя мама от Пловдив моля да пише на коя банкова сметка се плаща или тя е една за цялата страна?

# 289
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте,
Чета, чета и се чудя. В училището на моята дъщеря дума не се е издумала за тези такси  #Crazy. Казаха ни, че се подават заявленията и заедно с тях се плаща по 4лв. на изпит. Ако се платят предварително бележката трябва да я носим, когато подаваме заявлението нали?
Ако има някоя мама от Пловдив моля да пише на коя банкова сметка се плаща или тя е една за цялата страна?

1. ЗА ПОЛАГАНЕ НА ИЗПИТИ ЗА ПРИЕМ НА УЧЕНИЦИ СЛЕД ЗАВЪРШЕН VІІ КЛАС
 
МАТЕМАТИКА – 4 лв.

БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА – 4 лв.

2.ЗА ПОЛАГАНЕ НА ИЗПИТИ ЗА ПРИЕМ НА УЧЕНИЦИ СЛЕД ЗАВЪРШЕНО ОСНОВНО ОБРАЗАВАНИЕ

МАТЕМАТИКА – 5 лв.

МУЗИКА – 6 лв.

Таксите се внасят по банковата сметка на РИО-Пловдив:
Уни Кредит Булбанк
Клoн Батенберг
IBAN BG64UNCR75273154636001
BIC UNCRBGSF

РИО-Пловдив

# 290
  • България
  • Мнения: 2 164
Здравейте,
Чета, чета и се чудя. В училището на моята дъщеря дума не се е издумала за тези такси  #Crazy. Казаха ни, че се подават заявленията и заедно с тях се плаща по 4лв. на изпит. Ако се платят предварително бележката трябва да я носим, когато подаваме заявлението нали?
Ако има някоя мама от Пловдив моля да пише на коя банкова сметка се плаща или тя е една за цялата страна?


 На нас ни казаха, че тази година плащането е само по банков път...  newsm78

# 291
  • България
  • Мнения: 2 164
Аз пия Ериус - не съм фен на хаповете, но тази година не издържах.   Cry

# 292
  • Мнения: 2 829
Благодаря Hug

на лекар сме утре--ще питам за Ксизала
ериус е пил и лорано и кларитин и ....аман  ooooh!

# 293
  • София
  • Мнения: 257
Мънки, пробвала съм почти всичко, в момента пием Кларитин. Мен не ме успива. Надявам се и при Ангел да е така.

Току-що разбрах,че класното по БЕЛ е минало,а утре е по математика.
В момента се издават нечленоразделни звуци,играе се някаква идиотска игра.Боже защо тези мъже не порастват никога? Praynig

 Joy И аз това се чудя.

# 294
  • България
  • Мнения: 2 164
 Може ли из да се оплача?  Cry
 От снощи се влача по болници. Девойката си дойде болна от екскурзията - главоболие, болки в ушите и гърлото... А за капак малкия снощи си сцепи главата та търчахме в бърза помощ - отървахме се с 3 конеца...  #Crazy

# 295
  • Мнения: 174
Здравейте! Търсех в "Гугъл" инфо за кандидатстването. Четох из сайтовете на РИО. Искам да попитам при вас като опитни мами. Сега в срок 26.05.-2.06. подаваме заявления за полагане на изпити, те са по образец, дават се там на място от определените у-ща. Изяснете ми следните положения, моля:
 Друг документ , служебна бележка или нещо друго носи ли се при подаване на заявлението?
 Кога се плащат таксите?
 Определени ли са у-щата гнезда?
Извинявам се ако въпросите ми звучат елементарно, но не мога да си изясня тези въпроси от сайта на РИО Ст. Загора, който регион конкретно ме интересува.
 Благодаря предварително!

# 296
  • Мнения: 2 829
носи се бележка с платените такси  за изпитите
таксите могат вече да се плащат--това за София

гнездата за София вече са ясни
за останалите градове-----нямам идея,, Thinking

# 297
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Подаването на документи за полагане на приемни изпити ще се извърши от 26.05.2008 г. до 02.06.2008 г. в избраното от Вас училище-гнездо. Необходими документи:
-   документ за предварително платена такса по сметка, изнесена в училищата-гнезда;
-   заявление по образец (получава се в училището-гнездо). За правилното попълване на заявлението ще трябва да знаете ЕГН на кандидата. Молбата ни е ЕГН предварително да е сверено с акта за раждане, за да няма дублиране.

Ще взема за всеки случай копие от акта за раждане и Гого ще си носи личната карта(ученическата).

# 298
  • Мнения: 389
Здравейте момичета smile3525
направо не повярвах   изписали сте 4 страници за един ден  #Crazy
явно вече напрежението си казва думата .При нас положението е спокойно --поне от страна на младежа
 аз само крещя, защото той изобщо не отваря учебници .Да минават по-бързо изпитите ,че ми омръзна   

# 299
  • Мнения: 202
Добро утро дами!
 И ние се присъединяваме към отбора заминаващ на море от 26 юни.Ще бъдем в Обзор за 10 дни.Дано само децата се представят добре на изпитите.Ще стискаме палци.

Общи условия

Активация на акаунт