Грижа за крака/стъпала.

  • 44 613
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Браво,много хубава тема  bouquetще я следя с интерес

# 16
# 17
  • Мнения: 596
А я кажете вие поддържате ли някаква дължина на ноктите или режете до дъно?

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

Lorilicious аз зимата ги режа до дъно,но лятото ги оставям малко по-дълги за да изглеждат добре като ги лакирам  Flutter

# 19
  • Мнения: 596
Значи правилно съм си мислила  Peace

# 20
  • Мнения: 1 324
И аз поддържам дължината в зависимост от сезона  Peace

# 21
  • Мнения: 676
Не обичам нокти, изрязани до корен. Мисля, че не е много красиво, а и понякога боли когато нокътят е изрязан твърде дълбоко. Много дълги нокти на краката също не харесвам. Дължината на моите е някъде по средата, сравнително късички са, но не прекалено.

# 22
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Не обичам нокти, изрязани до корен. Мисля, че не е много красиво, а и понякога боли когато нокътят е изрязан твърде дълбоко. Много дълги нокти на краката също не харесвам. Дължината на моите е някъде по средата, сравнително късички са, но не прекалено.
Е,и ние за това говорим  Peace

# 23
  • Мнения: 1 699
Авсолютно и аз съм на това мнение.А и аз много обичам лятото да съм с френски педикюр  Mr. Green така че се изисква все пак мааалко дължинка.

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Максимум на 3 седмици- педикюр, обикновено СПА. Без значение от сезона! Зимата съм не по- малко редовна отколкото през останалото време.

# 25
  • Мнения: 93
Аз пък сега ще ви кажа какво правя! smile3534
Значиии - в банята се накисвам хубаво, търкам с пемза или пила яко, после /обикновено го правя вечер/ мажа обилно с крем /мазен/ или с някакво масло на Икаров, слагам две найлонови пликчета на краката, обувам чорапи отгоре и така спя!
На сутринта измивам краката и намазвам леко с кремче - ефекта е ... УАУУУ!
Лятото го правя горе-долу два пъти в месеца.

# 26
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, това лятото да спиш с чорапи и найлони на краката ми се вижда безумно  Sick

Моите крачка са меки и без такива издевателства над тях. Редовният педикюр си върши работата  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 93
Е, това лятото да спиш с чорапи и найлони на краката ми се вижда безумно  Sick

Моите крачка са меки и без такива издевателства над тях. Редовният педикюр си върши работата  Mr. Green
Ами при мен не е проблем, защото живея в къща и вътре е винаги хладно... така че това не е проблем...
А пък и аз  не стоя с вълнени чорапи, а с тънички, които просто да държат найлоните на краката ми!

# 28
  • Мнения: 1 505
Колкото и да е топло на вън винаги гледам 1 път седми4но да излизаме със затворени обувки или маратонки със 4орап,така не ми се съсипват много много кра4етата.И винаги след баня се мажа със крем4ета,в момента съм със един на Vichy,доволна съм.

# 29
  • Мнения: 549
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт