Грижа за крака/стъпала.

  • 46 957
  • 181
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 798
Поздравления на авторката!
Ще следя с удоволствие  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 798
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes
http://www.lekar.bg/news-23/info-2068/%D0%9C%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D … 0%BC%D0%BE%D0%BD/ - заповядай

# 32
  • Мнения: 1 704
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes
http://www.lekar.bg/news-23/info-2068/%D0%9C%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D … 0%BC%D0%BE%D0%BD/ - заповядай
Много интересно  Thinking браво.Трабва да се пробва.

# 33
  • Мнения: 549
да въпреки ,че съм скептично настроена.Имам чувството ,че от тях няма отърване  ooooh!

# 34
  • Мнения: 202
Темата е страхотна  bouquet-понеже от ранна пролет до никое време есента ходя с отворени обувки и просто няма да ви казвам какво чудо е с ходилата #Crazyдори редовен педикюр--пак си изисква поддръжка вкъщи--и аз и мъжът ми мн. сме доволни от разните мазила на Gehwol и спрейчета

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 143
дори редовен педикюр--пак си изисква поддръжка вкъщи

Много ясно!

След баня- ако не бързам наистина много, задължително си мажа ходилата с крем, вечер- крем също рядко прорускам.

# 36
  • Мнения: 598
майка ми миналото лято беше взела от някакъв много известен билкар от Костинброд някакво мазило за изгаряния, рани, мазоли и изопщо всякакви такива наранявания.Ейй това чудо за 1 нощ ми изсуши мазол и на по-другия ден вече го нямаше.Направо вълшебно беше

# 37
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 171
майка ми миналото лято беше взела от някакъв много известен билкар от Костинброд някакво мазило за изгаряния, рани, мазоли и изопщо всякакви такива наранявания.Ейй това чудо за 1 нощ ми изсуши мазол и на по-другия ден вече го нямаше.Направо вълшебно беше
Наистина ли?Каде може да се намери? Grinning

# 38
  • Мнения: 598
Ами в Костинброд предполагам.Довечера ще питам макята  Peace

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4
mama nely права си  относно мазолите-много са упорити.
Efasit и Scholl имат продукти против мазоли. Уви, с едно мазане не минава, а се иска постоянство.
 Peace

# 40
  • Мнения: 7 170
Предлагам да разширим темата като пишем от какви кремчета за петички сме доволни  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 46 729
И аз си търся крем за пети.
Понякога се мажа с масло от карите на Икаров.
За мазолите - Corn and Callus na Scholl !
Правя си педикюра сама.
Имам си основните инструменти, лакове.
Миналата година научих много неща от тук - темичките за Педикюр.

# 42
  • Мнения: 202
Повтарям се но и аз имам проблеми с петите най вече--препоръчвам  Gehwol Med--то си е серия и ти можеш сама да избереш какво да ползваш--аз си ги взимам от Стар нейлз--но съм виждала Gehwol  и в Ремедиум,но май не всички продукти има newsm78

# 43
  • Мнения: 277
Някоя от вас ползвала ли е възглавнички за обувки на висок ток?Доволни ли сте?

# 44
  • София
  • Мнения: 181
Много хубава тема - и аз много държа краката ми да изглеждат добре, а това съответно изисква доста грижи. Аз почти всеки ден нанасям крем за крака (когато не ме мързи де  Embarassed) - в момента използвам на Аvon с канела и на Елеа - и двата ми харесват). Веднъж седмично ги изтърквам с пила, но на сухо (ефектът е много добър) и ги кисна в специална ваничка със соли, след това по-дебел слой крем и стават като на бебенце. Използвам и един пилинг за крака, също на Avon, но доста рядко.

Общи условия

Активация на акаунт