ПЛЕВЕН - 99

  • 13 998
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Атракция в коя градина ще е Бужака?
Ще е в 1ОДЗ-тук, на Сторгозия (да видя списъците др. седмица,че да не е в къщи Simple Smile). Много ми се щеше Щурче или Слънце, но няма да ми е удобно с бебето за взимане.

Дикси, как е Мити?

# 31
  • Мнения: 498
Валенце честита годишнина Hug
Каква е тази любовна торта Mr. GreenДай фото

# 32
  • Мнения: 22 454
Добро утро и от мен. ))
Калина днес е ранобудна (е, в 9ч се събуди), а на вън пък вали дъжд. (( Все се надявам да спре по някое време и да поизлезем. ))

Валенце, честита годишнина, да се обичате както и в началото и да сте много щастливи. )

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенцето е майстор-кулинар. Прави вкусотии всякакви. Торти сърца, любовни, нелюбовни, всякакви.

# 34
  • Мнения: 5 026
Мернах Бамбукита в темата-как си , Петя? Не пишеш нещо....

# 35
  • Мнения: 2 111
Валенце,честита годишнина!
Пожелавам ви да се обичате много и да бъдете здрави!

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 newsm51 Валенце ,честита годишнина!!!!  bouquet
 newsm76Да се обичате още дълги години с Ангел!!! Two Hearts

# 37
  • Мнения: 22 454
Охх, при нас на всичкото отгоре няма и вода.....при другите по Сторгозия как е положението?

# 38
  • Мнения: 5 026
Имаме, за сега Simple Smile

Джина, как са сестра ти и бебето?

# 39
  • Мнения: 248
Джина, честит ви племенник! Да е жив и здрав! Бързо възстановяване на сестра ти.

Валенце, честита годишнина! Все така да се обичате и подкрепяте!

# 40
  • Мнения: 87
Честито на прясната леля Джина да ви е жив и здрав Преслав, да го прослави името му далече чак!   bouquet
Ани Дани е със синя Чиполино джема травъл  Laughing Laughing Laughing Ако срещнем и Мирама ще видим една лилаво-черна мисля беше Грако  Laughing Laughing Laughing
В същото време на последената спомената препоръчвам, като няма вода да излезе навън да си налее. Дъждище сякаш е захванало. Знаех си аз че днес няма да е ден за разходки и почти не се двуомих да поемам ли с бохчите към градО!  Laughing
Драго ми бе да се запозная с Дивиана и Тес също. Пешко е с крачкомера щото винаги мое да си полегне на някоя пейка в Музея  Laughing Laughing Laughing и явно далече го е завела, че нещо напоследък се губи. Thinking Дикси явно днес също ти е бил ден за пазене на къщата. Хайде дано утре по-усмихнати и в нормално топло да се видим.
Валенце честито и на вас - теб и твоето семейство. Бъдете все така задружни и заедно!
Цитат на: desi_tanova
Съфорумеца Фтал защо се бавиш със снимките,Миленка много хлабаво те държи,повечко гърч няма да е излишен Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=343568&pid=10639881
Дай новата да видим да ли е усъвършенствала захапа Mr. Green
ДесиТ то шило в торба седи ли, ама както казва баба ми - сама си си го избрала. Laughing Laughing Laughing
Между другото дали гледахте снощи първи кръг Евровизия. Мале добре, че пуснаха Петя Буюклиева за партнираща на Краси Аврамов та му заглуши писъците с глас. Направо голям срам с това момче самотитуловало се. Имаше и една шведка дето ме впечатли яко с ръст и бицепси #Crazy
Общо взето нямаше някой съвсем да ми грабне сърцето. В последните години като че ли се въртят все в една и съща тоналност и досада парчета.

# 41
  • Мнения: 14
...Фталл е изгасил огъня на мавзолея. Mr. Green
http://media.snimka.bg/2992/012238499.jpg

На Кирчо му беше много топло.

# 42
  • Мнения: 2 137
Валенце , честита ви годишнина. Аз нашата 15та я пропуснах   Embarassed
Изчакахте ме вчера да си тръгна и се появихте всички , а Simple Smile
Така като гледам не е шарка. Минаха около 15 часа откакто го видях и пи и вино. Нови пъпки няма, а тези са по-бледи. Само ще го е наръфало нещо. Досега не е карал нито една шарка, въпреки че е ходил и на ясла и на градина. Но не е късно, покрай сестричката може и да намаже Joy Joy
А тази шведка на травестит ми прилича. Доста ги толерират на Евровизия. Аз не го гледах, само хванах като обявяваха продължилите напред.

# 43
  • Мнения: 1 196
Валенце, честита годишнина    bouquet
Аз да се похваля, на Никола му се клати зъб   newsm47

# 44
  • Мнения: 87
Валенце , честита ви годишнина. Аз нашата 15та я пропуснах   Embarassed
Изчакахте ме вчера да си тръгна и се появихте всички , а Simple Smile
Така като гледам не е шарка. Минаха около 15 часа откакто го видях и пи и вино. Нови пъпки няма, а тези са по-бледи. Само ще го е наръфало нещо. Досега не е карал нито една шарка, въпреки че е ходил и на ясла и на градина. Но не е късно, покрай сестричката може и да намаже Joy Joy
А тази шведка на травестит ми прилича. Доста ги толерират на Евровизия. Аз не го гледах, само хванах като обявяваха продължилите напред.
Няма да говориш така за Малена, че като ни отпука по два шамара, може и само по един на коментаторки ще и станем.
Силви аз съм те изпуснала за минутки. Дет се вика мернах ти единия чорап - ляв или десен с Константина не можахме да доуточним. Ще ти давам сапуна друг път. И както стана ясно май само ти имаш подходяща компания за щерка ми(за зет няма да правя договорки, че току виж ме обабила), че с нейните 11 години е като бавачка за бебетата наоколо. Иначе за мен е доста подлудяващо-разнообразно като срещна колкото си може повече жени всеки път. Вечер като заспивам първия ми сън е рекламни витрини, бири и ревящи деца пред очите.

Общи условия

Активация на акаунт