ПЛЕВЕН - 99

  • 14 028
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 510
Хайде и аз пак тук. )))

На вън времето е чудесно, свежо, продухва приятен вятър, просто чудно. ))) Мотах се сама по улиците, имах малко работа да посвърша. ) После пих едно капучино на терасата на МОЛа....абе хубаво е от време на време човек да си излезе сам, без дете....)))

Djina, аз и в предната тема писах, ама сега пак ако трябва. )
Възможно е и да и е нисък прага на болката.....но чак толкова да боли, не боли със сигурност. Не е приятно, шевовете те опъват и не можеш да припкаш като козичка, но съвсем нормално можеш да се разхождаш, ходиш до тоалетна и т.н.
А тя ставала ли е вече, или само лежи? Би трябвало от 2 до 24ч максимум да са я накарали да стане и да се разходи.
Ако толкова много я боли, да поиска обезболяващо. На мен ми сложиха система веднага след операцията, но това беше всичко. Повече не съм пила нищо.

# 76
  • Мнения: 207
Валенце, честита годишнина! Обичайте се и се уважавайте още дъъъъъълги години!

Ние довечера сме на рожден ден на тати решавам аз да му купя торта от Романтика(беше една-единствена), че много я хвалите, обаче забравих свещички да взема  и отивам в Пчелата. Да, ама там свещи не продават ей така, трябва от тях да си купиш тортата! ooooh! #2gunfire То, пък бива,бива, ама... Sick Интересното е,че 50 мерта по-нагоре продават   най-малко 3 вида свещи!  Grinning

Бягам да се контя! Flutter

# 77
  • Мнения: 189
Eй това най ме изкефи http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/14#78
Да й изям на Елито мръвчиците Heart Eyes
Валенце,всичко най-най ти желая и дългогодишна любов да ви радва с Ангел.
Щях да пиша още неща,ама не си знам именцето вече-много гадни тия зъби,ей.... ooooh!

# 78
  • Мнения: 22 510
ДеЩо, страшна мадама е Елена. ))))

AniDani, миналият месец си купувах от тях свещ, не са искали и торта да купувам. ) То пък и това оставаше....но явно са си променили политиката...

# 79
  • Мнения: 189
Аз нали съм драка щях да ги овикам,покрай тортата заради свещите,не ти ли предложиха и стриптизьорка?
Ама че гадни хора,значи.... #Cussing out
И да пуснеш снимки,ей.....

# 80
  • Мнения: 220
Джина ,колкото повече ходи по -бързо ще се оправи-те момичетата са го казали .Че боли ,боли ама чак пък толкова -би трябвало вече да е по коридорите.
Аз кръжах около стаята с бебето непрекъснато и само ми се караха сестрите .


Сигурно са я видяли с другата торта и затова са я отрязали.

# 81
  • Мнения: 262
Валенце, честита ви годишнина на двамата с Ангел! Още поне 9 пъти по 9 години щастлив семеен живот!

Атракция, аз - приказлива!? Не може да бъде! Mr. Green

Вчера "Аламинут" казаха, че мълчаливата жена била като трезвия хамалин - всички говорят за него, но никой не го е виждал.

# 82
  • Мнения: 4 390
Прага на болката и склонноста към глезене са разковничето  Grinning
На Дивиана предпоследно е момче бебето  Mr. Green Може и последно пак да е така.

Бе, убедила съм се, че някои хора не траят хич на болка. Майка ми и сестра ми са от този вид, особено майка ми, глезани големи.

Бебето ми е фокусник - ту за момче се представя, ту за момиче. Шмекер, като майка си ще е. Mr. Green
На 27-ми ще ви кажа какво е.

# 83
  • Мнения: 87
Леко лично ще го поема - бе изобщо не е до глезене. Идиотска болка си е и тва е. Аз трая - мрънкам наум, обаче мамата си трака - идеше ми да ревна с глас. Навъпреки, че имах чувството все едно през кръста с меч да съм разсечена, карах само първия ден с яки обезболяващи, но това бе съзнателен мазохизъм. Даже свещички Профенид ми казаха да си купя, но ползвах само една от опаковката. Обаче боли, въобще не ми говорете за козички, припкане, че чак и ходене по нужда - има си етапи на отшумяване на болката и аз лично оценявам рязането под ножа като по-гадно от другото. Да не говорим за дупченето на вените и ръгането на системи, инжекции и прочие... Джина кажи на сестра ти, че и съчувствам.
Бе дайте да обсъдим нещо друго - изборите например.

# 84
  • Мнения: 22 510
Дивиана, нищо, така изненадата ще е пълна при самото раждане. ))))

nomadka, явно при всеки си протича различно. И аз се бях "подготвила" за някаква адска болка....а на 5тият ден като ме изписаха вече обикалях града и ходех по кафетата.
Още повече ако има какво да те мотивира да се стегнеш и мобилизираш....нещата са други. Аз нямах време да се "оставям" на болката.

За изборите....оххх, няма какво да коментирам направо. ))

# 85
  • Мнения: 1 196
Хайде и аз да се изкажа за секциото - боли, няма какво да се крие. Ама е въпрос на настройка и мобилизация. Аз на следващия ден казах че никога няма да стана, хич и да не ме пробват.  Mr. Green   Прибрах се у дома, ма то едвам-едвам се движех. Ходих по нощница по цял ден и все лежах (нали мама беше край мен), и така до 7-я ден някъде. Като ми казаха че детето не е добре, че кара тежка жълтеница трябва да постъпим в болница. Вярвайте ми в този момент операцията ми "мина". Направо забравих че съм раждала. Отивам в болницата и акушерките ме питата "Как съм?"   Shocked   Аз не мога да разбера защо мен питат, нали детето не е добре   Rolling Eyes   
И имам една леля дето вече 10 години я болят дупките от операцията   Crazy    hahaha

# 86
  • Мнения: 87
Мирама ти си самото съвършенство, откак те чета оставам с впечатлението, че ти като ходиш не стъпваш.
Явно доста си бързала да пиеш кафета и от кофеинов глад, организмът ти произведе толкова ендорфин*, колкото трима яли три часа без прекъсване шоколад не успяха.
На мен лично ми е любопитно дали някой от вас ще гласува за евродепутати?
ендорфин* - хормон наричан "на щастието", който притъпява болката.

# 87
  • Мнения: 4 390
Ох, сега ще бъда яко нахулена от номадката Heart Eyes, обаче, аз на втория ден бях долу пред родилното, в кафето. Mr. Green
Явно, наистина си е до човек, поносимост, ендорфин и серотонин. На мен това не ми е първата коремна операция. И друг път съм реагирала по същия начин. Тогава персонала, го отдаде на младостта ми /15 годишна бях/, но пък секциото на 32 г. ми беше. Викаха ми акушерките - бе, къв човек си ти бе? лягай да те бодем, да не се мъчиш. Ни щъ да лягам, ни щъ да ме бодете, адиос ви казвам и по кафетата. Mr. Green
Бебето си взех в стаята още в деня, когато ме приведоха от реанимация в отделението.
Само се моля и сега да е така. Щото чувам, че при второ раждане имало повече болки /заради контрахирането на матката/. Женичката в моята стая се мяташе като шкембе в плет, така ми беше мъчно и страшно да я гледам, горката...

# 88
  • Мнения: 645
Валенце честита годишнина  bouquet
Днес тоя дъжд не сме излизали,но ще се оправя времето Peace
Джина,болка нямах почти никаква като излязох от упойката,но на другият ден ooooh! ooooh! ooooh!всичко ме болеше ,кръст,гръб,операцията,нито можех,да легна нито да стана,така яко ме дърпаше, помагах си със стойката на системата,която беше до леглото,и мен ме натискаха на 7-мия ден  като махнаха конците , раната  течеше и тогава се отвори, то и заради раната бях 10дни с температура,но понеже бях гледала снимки от сватба,тя беше пълничка нали,при нас по пълничките,много по трудно е въстановяването,доно да е по бързо Heart Eyes

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Toва с по-пълничките и по-бавното възстановяване и отваряне на раната само в нашия град се случва (също и при мен). Как в частните клиники, които отделят много пари за дезинфектанти това го няма? 
Джина, да се стяга сестра ти. Боли наистина, но колкото повече отлага, ставането става все по-трудно. А като се прибере в къщи да налага 2-3 дни раната с компрес от смрадлика, за да заздравее по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт