Бъдещи ЮНСКИ майки 2009! Тема № 62

  • 14 905
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 136
raia123 , точно в това е проблемът - че съм на лекар чак в понеделник, а при него се записва час със седмици по-рано. Много е добър като специалист и има адски много пациенти. А при друг не искам да ходя.

Така или иначе, в момента нищо ми няма, явно е било по-концентрирана урина, не бях ходила до тоалета почти час и половина  Peace

Amorevole, аз се шашнах най-вече за това, че не съм се уговорила финално с лекаря, иначе тези дни нещо претръпнах към раждането. Така или иначе, няма да ни се размине, затова поне по-спокойно да приемаме нещата.

А и не си бях епилирала краката, няма да ходя да раждам космата, я  Crossing Arms  Сега вече ударих една машинка, но пак не давам на Боян да излиза  Whistling

И аз чух по новините за Депеш Мод. Сега чакам да кажат дали ще се отложи и концертът им тук.

Уж днес го даваха хладно и дъждовно, пък то само сутринта валя, после пак стана жега. Трябва да измислят дрехи или поне пижами с фризер  hahaha И на мен най-големият проблем с жегите ми е през нощта  Crazy

# 61
  • Мнения: 165
Aз си ви чета, но нещо ме мързи да пиша..

Да са ни живи и здрави мамите и сладките им бебчета..и нашия ред ще дойде скоро Simple Smile

Ние купихме почти всичко за бебка - остана количка и ваничка за къпане, но количката май ще остане за след като се роди..чудим се още за модела - Чиполино ултра,Бертони плазма или Мак Ингланд..ще видим..

Снощи и аз не можах да спя - събудих се към 2:00ч потна, чак чаршафа ми беше мокър..до сутринта само дремах..котарака и той се събуди и започна да мяука..изобщо идилийка..милото ми е в командировка и аз съм самичка - много ми е скучно..Днес си пусках климатика на студено за малко...а уж го даваха захлаждане..

Коластра съм забелязала два пъти досега и то по една две капчици - иначе зърната са ми доста чувствителни, а гърдите ми ми се струват също поналети..

Ха..и аз правя тиквички в момента Simple Smile

# 62
  • Мнения: 310
И аз ви чета, но не съм писала скоро.
 Моето секцио наближава  baby_neutral PraynigДай Боже всичко да ни е наред. Стискайте ми палци.

Днес бях на фризьор,утре на козметик, че след това няма да има кога.

Нещо ми се спи, тая вечер по рано.Чудя се утре да ходя ли на лекцията? newsm78

# 63
  • Мнения: 47
Здравейте момичета.И аз да се запиша в темичката.
Днес бяхме на лекар и бебчо е добре вече е 3.100 и е надолу с главичката.Приготвил се е явно за излизане но аз се надявам да постой вътре поне до към края на май.  Praynig
Малко се бях притеснила тия дни,защото бях яла нещо от което ме хвана зверско разтроиство и ми беше доста зле,но вече като че ли съм по добре(като изключим, че сега пък съм се запекла) Laughing
Не знам за вас но аз напследък имам много гадни киселини от които направо ми изгарят вътрешностите  Sick
Приятна вечер на всички   bouquet

# 64
  • Мнения: 9 814
Ето една интересна гестограма, която намерих:
http://www.embarazada.com/gestograma.asp

# 65
  • Мнения: 1 291
ХОРА НАЛИ СРЕЩАТА В Х-Л НИКИ В 12.30 ЧАСА ОСТАВА?

Личната амбулаторна карта след като взех 45 дневния болничен може ли да си стои в нас или трябва да я връщам на лич.лекарка.До този момент винаги е стояла в къщи.

"Знам,че благодарение на фраксипарина стигнах до тук,но ме е страх,че ми е много разредена кръвта и може да получа кръвоизлив при секциото.
Другото от което ме е страх,че като го спра една седмица преди секциото(на 18-ти), да не стане нещо.." Raia няма страшно бе жена, то ако толкоз беше проблемно нямаше да правят секцио в такива случаи.Аз съм с близнаци и може всеки момент да ги изтрополя.Ако беше фатално нямаше да ми дават да го бия.Док каза че лекарите си знаят работата, дори и вечерта да забиеш инжекцията и след 2 часа да родиш.Така като се коркаш най-много да предизвикаш нещо.

Оказа се, че от секрета резултата е -много Ентерококи.и трябва да пия Оспамокс по 1 грм сутрин и вечер.После глобули.Много тъпо.

И при мен кръвното пада през ден.

Относно мислите ми за живота след бебетата.
При мен също на 1во място беше кариерата.Обаче като решихме да имаме дете и то като не ставаше, и като обикалях лекари без ефект, пиех хапове, после операции, хиляди инжекции,безсънни нощи..и изведнъж си преосмисляш приоритетите и осъзнаваш че само това си чакал, че това е най-важното нещо в живота ти, че не може да се сравни с професия, екскурзии в чужбина, пари,купони и каквото и да е било друго.И като стана накрая пък и двойна радост, не мога да си събера щастието и усмивките.Всеки ден благодаря на Господ за възможноста да бъда майка. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 187
Леле, голямо писане сте писали...
За количката: ние си избрахме "Виктория" на Cangaroo, не ми се даваха много пари, защото не смятам да я ползваме дълго време. Имам намерение да тормозя малчо да върви...ама да видим... http://www.levbg.com/popup_image.php?pID=1175 , а кошчето за кола пак ще е на Cangaroo Олимп http://www.levbg.com/popup_image.php?pID=4727. Остава само да си изберем цветовете! Това, което ме впечатли е, че коша мога да сложа на количката! Пък и ще ни ги дадат с много голяма отстъпка! Та с Георги си стиснахме ръцете на този вариант! Той се съгласи за цената, аз за марката! Crazy Иначе имахме малко пререкания!
Освен това днес поръча кошарата. Няма я  в нета защото е по поръчка, като дойде ще я снимам и ще я кача в албума! Лошото е, че ще я доставят след две седмици... Дано да изчака бебока, че иначе ще спи на леглото  #Crazy с мен! А и ние все още чакаме матрака за спалнята ни... дано да успеем да си оправим спалнята докато се роди човечето, че иначе ще стане смешно! Тази събота и неделя ще боядисваме, а другата седмица ще си вземем ламината!... Поне от мръсотията да се отървем...

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 20:18 от the1

# 67
  • Мнения: 136
Срещата за утре остава доколкото знам  Peace

Според вас при изписването на бебето в какво е по-подходящо да го транспортираме до вкъщи - в коша за новородено или в коша за кола?  newsm78

Ох, като ви слушам с тия инжекции, които си ги биете, ми става много мъчно за вас. Бравос, вие сте си цели героини  smile3501

При нас вариантът за разтегаем фотьойл за детската, на който да спя, отпадна - щяло да ми бъде адски неудобен. И сега измислихте да вземем от надуваемите матраци, много се кефя  Mr. Green

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2
 newsm68 newsm44 иееееееее значи утре ще се съберем пак, по-бързо да идва утре.

# 69
  • Мнения: 1 924
И аз ще съм на линия утре за срещата

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 21:09 от 凤Феникс凰

# 70
  • Мнения: 98
И аз съм на линия утре! Heart EyesНадявам се,че Петя е добре PraynigА първите ни бебоци са невероятни Hug

# 71
  • Мнения: 64
Здравейте момичета! Разбирам тези от вас, които от скоро са си вкъщи, че ви е трудно да бездействате. Така се чувствах и аз в началото, но вече толкова успешно си уплътнявам времето, че съм като на пълен работен ден. Сутрин ставам с Жоро, правим доста сериозна закуска, отделяме около половин час да закусим, после излизам с него, карам го на работа, после цяяяяяял ден плуване, срещи с приятели, разни задачки върша. Връщам се вечер към 7 часа тотално изтощена от скитосване. Ако случайно свърша по-рано, готвя  Laughing. Обикновено спя добре, само с едно - две ставания да проветрявам, че много душно тези дни... Но тази нощ и за мен беше много неспокойна. Като не мога да спя ставам и отивам в кухнята да чета една мноооого дебела книга за история на изкуството, която от доста време се каня да прочета и май най-сетне й дойде времето. Жоро ме бъзика, че тази книга е най-добрият начин да заспя тутакси  hahaha

Аз имах една такава криза на размисли за отговорностите, които ще ме връхлетят с идването на бебето съвсем в началото на бременността. Няколко дена ме държа. Преди няколко дни пак ми стана едно такова меланхолично и се замислих, че вече няма да сме си само двамата, но като усещам бебето и толкова съм мислила за него някак по-различни са тези мисли, по-подготвена се чувствам. А и съм на 33, много съм пътувала, много разнообразно съм си живяла и нямам чувството, че ще изпусна нещо. Мисля, че ни е дошло времето  Simple Smile.

Имам чувството, че коремът ми леко се е смъкнал вече, защото докато преди седмица - две все се задъхвах, не ми достигаше въздух, сега дишам доста по-леко! И баща ми като ме видя последно отбеляза, че е по-ниско, но може да е защото му се иска по-бързо да идва внука!

Много се радвам, че така добре са нещата с бебчетата на Катеринка!!! И се надявам Петя скоро да се обади и да е добре!

Да не забравя, Гъди, спала съм на надуваем матрак като съм била на гости при приятели в чужбина, не знам дали всички са подобни, но беше адски неудобно  Sad Не знам дали има начин да вземеш на заем от някого и да пробваш за една нощ. Може да не ти понесе...

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 21:21 от Sv.

# 72
  • Мнения: 1 475
 Аз се прибрах, едва сега, голяма разходка, голямо нещо, обаче в момента много ме боли корема знам си аз, че не трябва да прекалявам с ходенето, ама карай!Беба отново се сдоби с костюмчета, незнам какво ще ги правя толкова дрехи,аз и купих две страхотни костюмчета  и моята приятелка ми донесе една торба от нейната беба,  а тя е на 7 месеца, с чисто нови дрехи, които не се обличани! Така,че това бебе още неродено има повече дрехи от нас с Андрей взети заедно, а като се роди какво ще е не ми се мисли!! По едно време ми се обади един колега,който също има малко бебе та и той с жена си се присъединиха към нас и бяхме страшна дружинка, колегата с 6 женки, 3 дърти, 2 бебета-девойки  и една неродена мома, чак да му завиди човек Simple Smile  Абе друго си  е човек да е навън, направо ми се оправи тонуса! Simple Smile

the1, моята приятелка има същия модел на Кангаро, който си показала, дори същия цвят и е супер доволна! Peace

Аз викам за Депеш, да си отложат концерта май-месец и да дойдат юли, че си продадох билета, пък и ще съм родила ,ама лесно ще си намеря пак, а дано го отложат май месец  и да дойдат юли,за да мога да присъствам и без това турнето им приключва чак след нова година! Twisted Evil Отменили са концерта в Атина, в Инстанбул, за Букорещ също се говори,но още неофициално,говори се че Дейв е болен от Хепатит С Confused току виж, щастието ми се усмихнало и този път успея да го видя отново след 3 години Simple Smile

Гъди не се притеснявай за мокрото и аз се прибрах днес така, явно се изпускаме по малко без да се усещаме, на мен вече не ми прави впечатление, не го мисли толкова!

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 21:30 от somebody

# 73
  • Мнения: 27
Edno_momi4e Hug зареждаш ме със сили!

Аз смятам мъжа ми да е на надувното в хола,а аз на спокойствие в спалнята,иначе не го знам как ще се наспива.

Дано Петя да е добре Praynig

# 74
  • Мнения: 35
Малко късно,но все пак се добрах до компа Laughing
Да се отчета от прегледа днес: качила съм 1 кг. за един месец и вече съм общо 7 отгоре Party Изследванията са добре, док каза постепенно да намалям Магнерот и да го спра след седмица.Дадоха ми и вит. Д няколко капки,които били необходими за бебето против рахит.Написаха ми болничния, а обменната карта остана за другата седмица,че имаше много хора днес и за да не чакам още го оставихме за следващата седмица. От тук нататък всяка седмица съм на консулт.
А интересното беше че нали всички ми казват че корема ми паднал и бил ниско и като казахна док и тя взе да ми го опипва и хвана главичката на беба /много ясно я очерта с ръце/ и каза че изобщо не е слязла надолу към малкия таз и че има време най-вероятно няма да е скоро раждането Peace

Leila, за количките аз съм пристрастна към Чико-то Wink /нали точно такава си взех,само че червена/
Гъди, на изписването ще сложим беба в този кош,който е към количката
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … uemart/Itemid,42/

Общи условия

Активация на акаунт