Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393
Добро утро, момичета Hug

Ния- миличкия Лазе,  беше ли нещастен от заточението в 3 та група или му е било интересно при батковците и каките?

Поли- браво на Вероника. Аз съм голям фен на плуването, но не съм се организирала да заведа Иво все още Embarassed  Надявам се проблемите ти в работата да отминат бързо Hug

Svetlili - свикнахте ли вече там?  Какви са ти впечатленията? Аз много исках тази година да направя посещение,имам 10 годишнина от завършването,  но май ще ми се размине..... Money Confused

Аз реших утре да отида на вилата с дребния и да седим там до края на карантината. Вкъщи издивяваме и двамата, няма къде да го изведа, навсякъде в квартала е пълно с деца, той иска да ходи при тях.....Та си седим вкъщи и пощръкляваме.

# 31
  • Мнения: 137
Здравейте,момичета   bouquet

Мнооооого отдавна не съм влизала...но нямам никакво време.

РОСИ ДА ВИ Е ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕТО   bouquet  bouquet  bouquet

ДА СА  ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДВЕТЕ ДЕЧИЦА И  ДА ВИ РАДВАТ  Hug

Ние сме добре вече.Боби изкара точно по Великден ангина,а след това и варицела.

Чао,момичета и доскоро   bouquet

# 32
  • Мнения: 528
забравих те ли ни вече мацки.Тука сме в болницата още.УТРЕ ни изписват и досега с таткото си говорехме но скума са се напили а и ще продължават.АЗ утре ще го направя това но  не много зада не напия малчо Mr. Green.Искаха докторите днес но аз тъпа и упорита  animal085 овенска му работа искам в събота като забравих че е работен ден да дойдат всички който искаха но уви само бабите и таткото с каката и бат ми и снаха ми.Нищо ще идват на гости.Сигурно от вълнение и тази нощ няма да спя,както и всички който съм тук,освен деня когато родих той също е от емоций а другите от олничната обстановка но все някой ден ще се наспа.Пу-пу засега бебчо е добре с режима има няма 5 часа и през ноща почти не се буди но ще видиме като ни дойдат гадните гости Коликите.Оставям ви че е до мене и надава вой да яде.
Мечо пух ако може да те помоля до данните  на Вероника да добавиш на Добри-3.350 кг и 50 см роден на 12.5.2009 мерси когато можеш  разбирасе

# 33
  • Мнения: 3 595
Cecko вие сте лесни  Laughing Елито сега иска сестричка  Mr. Green (остава и Боби като порасне да поиска братче)

Дейзи  Heart Eyes

# 34
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
РосиLaughingкак ще ви забравим. Hug Не се ядосвай за работния ден, пак ще бъде тържествено.  bouquet При нас и двата пъти бяха само майка ми и баща ми. Е и половинката, разбира се. То, оставаше да се затрие някъде. Joy
Мечи, Каква ти забава, мрънкал е цял ден. А след това две нощи подред се напишкваше. ooooh!
Дейзи, Hug

# 35
  • Мнения: 5 393
Мечи, Каква ти забава, мрънкал е цял ден. А след това две нощи подред се напишкваше. ooooh!

Милото Confused  Хич не обичат да ги местят и много тежко го преживяват.

Дейзи- радвам се да те "видя HugДано не боледува повече Боби.

Изчезвам на вилата след няколко часа, да може Иво да търчи на воля и на въздух там. Чао ви Hug

# 36
  • Мнения: 823
... Елито сега иска сестричка  Mr. Green (остава и Боби като порасне да поиска братче)

 Joy Големи образи са. Да нацелуваш Елинцето и Боби  Heart Eyes

Мечи, много спокойно изкарване на вилата  Hug Завиждааам  Grinning

Ния, миличкото Лазе.  Confused То, ако и друго дете се е разболяло, около 2 седмици ще отнеме докато се разбере предполагам. На мен все ми е на ум да питам защо не го оставят да си е в неговата си група. То дали ще стоиш десетина дена у вас докато се разбере дали има още заразени дечица, толкова ще отнеме и той самия да я изкара, но поне е веднъж. После хем няма да го местят по групите, хем няма да се притеснявате, че не я е карал и Лазе ще си ходи спокойно на градина, а вие на работа. Не ми се сърди на писанията, моля  Heart Eyes  Hug

Да разкажа моят син какви ги разказва. Миналата седмица като се бях шашнала, че е скарлатинен и го водихме на лекар направо в болницата. Обяснихме му, че именно в тази болница се е родил. Срещаме малко по-късно познати и те го питат дали е ходил при чичо Доктор. Тео много гордо обяснява - "Тео беше на мама на коремче и излезе от дупата"  Mr. Green Сега отвреме-навреме като се разсърди нещо и казва, че искал на мама на коремче пак.

Весел уикенд ви пожелавам   bouquet

# 37
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
ЙОРИ81
Добре сте си дошли!
Много хубав, щастлив и радостен живот заедно Ви желая на цялото семейство!



Maris Нищо не съм правила.  Confused Калоян кашля ужасно. ooooh!

Ние отиваме на сватба - хубави събота и неделя на всички Ви! Hug

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
Пепе, и Габриел понякога иска да се връща в коремчето  Mr. Green Обаче не сме стигнали до методите на излизане от там  Mr. Green На мен ми дойде същото на ума за Лазе - що да не си стои с другите и ако се зарази да си изкара. Предположих обаче, че това е някаква "градинска" практика, за която не знам (не съм много в час с обичите в градините).
Роси, защо толкова дни останахте в болницата  newsm78Ти нали нормално роди  Thinking Да нацелуваш сладък Добри  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 358
Здравейте пак от нас! Hug Ами свикнахме в Английско, много е спокойно - сутрин пеят едни косове , гугутки, гларуси - шарения.  GrinningРангел говори много сладко английски, има вече три грамоти от училище .  Лилия за щастие вече има място в градината и брат й я е научил на най- важните думи за старта септември - Hello- Bulgaria , със съответната интонация.Миро е специалист по пазаруване, много е зает с децата. Като се поосвободи от Лилия септември се надяваме да посещава малко курс по английски, а после и някаква почасова работа. При мен нещата са добре, момичетата не  се скъсват от работа, но си я вършат. Аптеката, както се очакваше, не е в най- прекрасния район, но имам камери и хорицата  са много търпеливи. Чай  продължава да  се пие по 10 пъти на ден, поливат с него обилно всякакви пайове и торти, по всяко време. После пият шейкове за отслабване LaughingЛилия ме вика, за да я гушкам HugЦелувки!     

# 40
  • Мнения: 823
Светлили, много свежо звучиш  Hug Радвам се, че сте свикнали и ви харесва там, където сте  Hug Като имате път насам или ние натам някога, ще се радвам да се запознаем наживо Simple Smile

АниК, много са сладки малчовците Simple Smile Тео даже каза, че помни като се бил родил  Laughing

Роси, добре дошли у дома   bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Роси, честито ви ново мъжко попълнение в семейството! Да ви е жив и здрав и да сте живи и здрави  и вие край него и най-вече каката, да го гледате и да му се радвате!    Hug Hug Hug

# 42
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Здравейте, сладурки! Wink
Пепе, Ани, аз да си призная, още не съм говорила с Лазе за тези важни, житейски истини. Embarassed Ами, не е питал, все още. Laughing
А за варицелата - не са го сложили в групата, защото го нямаше повече от 20 дни на градина. Минимален шанс да е бил контактен. Обаче, ако аз настоявам да го върнат, едва ли ще имат нещо против.  Laughing Само, че аз си представих как се тръшва и Митко, защото той досега не е карал и ... #Crazy Освен това му предстоят контролни и матури, току-виж не може да завърши нормално годината. Като прибавим и плановете за семейна отпуска от 16 юни и безкрайното пиене на АБ от Лазе тази зима.... Laughing, реших за сега да изчакам с болестите. Wink
Светлили, казваш шейкове за отслабване след тортички  Joy, това ми напомня древните римляни. Laughing
Съни, алоо, сватбарите..... Hug
Вещи, радвам се, че те мернах. Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
И ние изкарахме варицела. Най-напред малката я домъкна от градината. Точно пролетната ваканция. После на Великден малкия батко. Все пак съм благодарна, че и големия не я хвана, защото можеше да е ошарен за бала , който е след няколко дни  Laughing Ако не го убия преди него, защото го е хванал един мързел, а има матури - днес мина едната и във вторник другата  ooooh!

# 44
  • Мнения: 358
Nomadic, ще бъде чудесно. Ние вчера имахме гости от Лондон - двама наши приятели, фенове на Бербатов- служихме като отправна точка за финала в Манчестър Laughing Без тях двамата едва ли щяхме да дойдем в Англия, помогнаха ни и със заем в началото ( който вчера им върнахме  Heart Eyes) , и най- важното посрещнаха Миро на ферибота и му дадоха сател. навигация, че с това обратно движение направо си загива човек ooooh!
Niya , така си е  ooooh! Оставам с впечатление, че е всеки тука има някаква зависимост , най-разпространените- 1. алкохол; 2.храна ( слагат си масово пръстени и балони в стомасите, за да продължават да ядат без да загинат от болести от тлъстина);3. болкоуспокояващи (масово изписвани, ние в Бг ги държим при наркотиците, тука омаават по 100 таблетки на седмица ooooh!); 4. Откровени наркотици ( сутрин започвам деня си с раздаване на хероин!!!- води се програма за намаляване на вредата от уличните дроги)... и т.н.Това е средната и низшата класа ( не работническа, защото не работят)- и са така от 50-те години на мин. век - така че в това с гнилия капитализъм все пак е имало доста истина. И все пак са светлинни години преди нас. Колегите, които срещам по обучения, са много интересни хора. Антибиотици се изписват в много - много ниски дози, правят се редовно скрийнинги на населанието за резистентност ( което направо ме втрещи ние  каква резистентност сме развили) .
Иначе и тука е пълно с варицела , най- редовно имам и по някой възрастен с обрив -  херпес зостер, направо е епидемия , но не се приема за нещо сериозно . Организацията по свинския грип обаче е железна, то само да не става нужда да се прилага в действие Praynig Praynig PraynigАми това се сещам засега, целувки и спокоен летен ден в България, че тука още пускаме парното... 
П. С. Ауу, Вещи, много хубаво събитие ви очаква! Дано да вземе матурите с отличен, а теб искам много да те видя на снимки от бала ( аз чета редовно и твоя  форум в диети и красота Peace)

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 13:13 от Svetlili

Общи условия

Активация на акаунт