Отговори
# 60
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
На пръв прочит се сетих за това на Васил Найденов

Седем пъти
Седем нощи легнаха си, тъмнокоси.
Седем синеоки дни искряха.
И вихрушки седем, боси
легнаха под тъжната ми стряха.
Седем щори вдигнах да те видя.
Седем пътища към теб пребродих.
И простих горчилки и обиди,
и на колене сега се моля!

Седем пъти молих се на Бога!
Седем пъти в дявола се вричах!
Седем пъти лъгах се, че мога
да живея без да те обичам!

Седем свещи аз за теб запалих.
Седем пъти даже те проклинах!
И земята сякаш беше спряла.
Седем дни, а сякаш бе година!

Може от тук да ти дойде вдъхновение. Heart Eyes
После още ще се размисля. Simple Smile

Абеее Maris, ние бяхме с децата на една дата, ама май и за сватбата или греша? Ние сме на 19.06.2004. Тази година ще имаме 5 години от сватбата  - дървена.

# 61
  • Мнения: 1 599
И аз се бях сетила за това  Mr. Green
Ние сме медна, сиреч 7 години на 9.06. 2002 (за малко)

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 19:34 от Maris

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
От мен една програмка за рими на български рими  Mr. Green пишеш еден, едем и ти ги изплюва.
Приятно прекарване, и да заспи Ади навреме  Joy

# 63
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Хайде, да ви почерпя с малко сладичко и малко силничко Laughing за 13-тата годишнина от сватбата ни. ooooh! Нашата е дантелена, купувало се спално бельо. Joy Това по сведение на мъжа ми. Wink


 Heart Eyes

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 4 517
Хайде стига бе, ние с моя май сме ветерани - 16та година караме  Grinning но пък не сме женени  Mr. Green
Мариско, на 9.6. имам рожден ден  Party Аз твоят малко го пропуснах, че бяхме  на ергенско по Варна, но ти да не ме пропуснеш  Naughty

Niya, ОЩЕ СТО ПЪТИ ПО ТОЛКОВА ВИ ПОЖЕЛАВАМ  Hug Много да те обича и уважава  Peace  bouquet

Вещи, Sunny, прекрасни разплакани малки сладурчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Някой, който има връзка, да каже на deata да се вясва от време на време  Peace

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Нашата е дантелена, купувало се спално бельо. Joy Това по сведение на мъжа ми. Wink

Нещо сте в грешка за бельото мисля.  Crazy  Дантелено - да, ама спално? ......   newsm78

# 66
  • Мнения: 1 599
N i y a, честит празник! Още мнооого години заедно в разбирателство, любов и хармония!   bouquet
АниК, ами нали съм по-младичка няма да те пропусна  Joy
ето какво пише за годинитеот сватбата:

1 година - Памучна сватба. Подаряват се хавлии и кърпи.
5 години - Дървена сватба. Подаряват се дървени предмети.
7 години - Медна сватба. Купуват се медни съдове за дома.
8 години - Тенекиена сватба. Взимат се лъскави предмети за кухня.
10 години - Сватба на цветята. Подаряват се саксийни насаждения.
13 години - Дантелена сватба. Купува се спално бельо.
15 години - Стъклена сватба. Подаряват се кристални предмети.
20 години - Порцеланова сватба. Купува се порцеланов сервиз.
25 години - Сребърна сватба. Подарява се сребро.
30 години - Перлена сватба. За съпругата - перлена огърлица.
35 години - Ленена сватба. Купуват се покривки, пердета.
40 години - Рубинова сватба. Подарява се пръстен или накит с рубин.
45 години - Сапфирена сватба. Подарява се пръстен или накит със сапфир.
50 години - Златна сватба. Разменят се златни бижута.
60 години - Диамантена сватба. Подарява се пръстен или накит с диамант.
70 години - Благодатна сватба.
75 години - Коронна сватба.

Мисля, че не е честно диамантената да е толкова далече. Трябва с нея да се почва ако ме питате мен
Деската са добре. Трябва да са се върнали от кртако посещение в Лондон. Но ще й направя забележка  Peace

# 67
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Ето и още - http://www.svatbata.bg/articles/godishninite.html
Ето оттук го е прочел, Вещи. Hug

# 68
  • Мнения: 823
...Деската са добре. Трябва да са се върнали от кртако посещение в Лондон. Но ще й направя забележка  Peace

Ооо, Деската била в Лондон и хич да не се обади, даже за едно бързо 10 минутно кафе  Crossing Arms

Съни, голям сладур този Яни.  Heart Eyes

Ния, честита годишнина  Hug Още много, много години щастлив семеен живот   bouquet

Вещи, снахата голяяяяма хубавица станала.  Hug А момчетата колко са пораснали  Shocked Направо големи мъже са станали.

# 69
  • Мнения: 3 595
Ния честита годишнина  Heart Eyes

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Имах предвид, че като е дантелено бельо за празник може би ще е добре да не е непременно спално  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И в  стремежа си да  го кажа забравих за най важното - да честитя.
Честита годишнина, много щастие, разбирателство и любов!   bouquet
Благодаря за комплиментите  Hug Ще се върна  по старите теми да разгледам и аз снимки Simple Smile
Иви ме гледа как споря в една тема и сигурно ще се откаже от мен  Blush

# 71
  • Мнения: 528
Добър вечер мацки.
Дойде ред да ви разкажа май за раждането.На 12.5 се събудих в 7.30 и ми се ходеше страшно много по малка нужда и бельото ми беше вир вода.Преоблеках се и в 9отново същото.Тамън изпратих таткото  на работа а Ронката беше при свекии уж до края на седмицата.Та звъннах на мъжа ми да се върне да ме закара.Уж да избегне задръстването минахме през най кухите улички който разбирасе и други знаеха.Приеха ме в 10.30 с 4см разкритие,и леки контракций.До 13.30 си говорех с цялата рода и 13.30 ми сложиха система Окцитоцин и в 14 часа имах 5см разкритие и в 15часа се провикнах понеже лекарите си лафиха в родилна зала а аз самичка пред родилна зала, че имам силен напън който не мога да спра.Дойде една акушерка и видя че май ще се ражда.Дойде лекаря който случайно изражда и ронката и видя ами тя е за магарето.Помогнаха ми и там като не мога да се кача от напъна.Качих се и  след 5 минути и един напън чух меденото гласче на Малчо.Нямах време и да извикам.Само ми казаха че е емомче и аз се разплаках.Нямах и един шеф .С една дума все едно не съм раждала.Все едно бях на свиждане на някоя родилка и на излизане от Тина киркова са ми дали едно бебе за изпроводяк че имали в излишък Питах ги дали нямат едно момиченце да ми дадът че Ронката искала братче  сестриче за всеки по едно бебе:mrgreen: hahaha Joy Mr. Green Laughingама  казаха че дават само по едно,рядко имали по две в излишък.
Качих всички снимки но не ги надписах коментарите щото 165 коментара не ми се мислеха
Бягам да доя кравата щото малкия в болницата ми разрани зърната до кръв и сега още няколко дена изцеждам и давам от шише.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=378841

# 72
  • Мнения: 1 599
Добро утро мацки!
как сте след първия работен ден?

Роси, ама много сладък тоя Добри, пу пу! А тази снимка е толкова миличка! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=378841&pid=12358737 Вероничка радва ли се? Ревнува ли вече? И както се казва - Дай Боже всекиму такова раждане!
Пепе,я да видим сега - колко снахи имате вие?  Mr. Green

# 73
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Добро утро! Heart Eyes
Вещи, разбрах те аз, разбрах те. Hug Обаче да кажа, че този път не бих отказала и спално. Joy Мъжът ми обича да ми подарява от другото  Wink, та в момента нямам нужда, добре ме е заредил. Пък и има вкус човекът. Laughing
Роска, Hug. Браво на вас. И моето второ раждане беше леко и бързо, без шевове и т.н.  Hug Много сте сладки. Heart Eyes
Марис, не, че съм Пепе, ама, моля ви се - Приската е първата. Grinning Не знам за единствена.  Laughing Още си спомням как се "сватосвахме" Joy.
Иви ме гледа как споря в една тема и сигурно ще се откаже от мен  Blush
Joy

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 517
РОСИ, гледам снимките и цивря като за световно - толкова ви се радвам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А ти каква секси раждала мама си...  Hug Най-после да не си зад апарата  Heart Eyes

...И както се казва - Дай Боже всекиму такова раждане!


Нали  Peace Да питаме баща ти какво мисли по въпроса  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз следващия път ще си чакам контракции, води, всичко. Ако забравя какво съм написала и напъна да го предизвиквам, да ме подсетите!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт