Фотокниги 5

  • 38 934
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
За доставката добре, ама аз си мисля че трябва и трите книжки да се поръчат на един път. Само още не се знае дали трябва да са еднакви или може и различни. Ама така като гледам в мейла, който са ми пратили, картинката е с три различни книжки, така че ......  Thinking може би може и да са различни

# 691
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Може да се поръчват по отделно, може да са различни, може да ги пратят на различни адреси всяка от тях и независимо как ги поръчате за всяка се плаща отделно доставка.

# 692
  • Мнения: 0
А така ли, 5$ на всяка, това е нещо различно. Ама като се замисля май бях видяла нещо такова в сайта  newsm78 . Всъност не че е много, щото реално едната книжка струва 10,99$+доставката, а пък така само доставката. Е супер

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 18:43 от dennii

# 693
  • Мнения: 5 607
На книжка от Кравичката снимките ако излизат размазани ,без да ми показва удивителна,ще се нормализират ли на живо?
Така изглеждат само ако са малки ( слагам по 2-3 снимки на страничка).
Дали да ги оставя така    bouquet


Ред. МИКИ,благодаря  Hug

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 00:01 от Трапезица

# 694
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Може да се поръчват по отделно, може да са различни, може да ги пратят на различни адреси всяка от тях и независимо как ги поръчате за всяка се плаща отделно доставка.
Точно така е. Трите книжки за безплатни, но за всяка се плаща доставка по 4,99, т.е. всяка книжка излиза по толкова.

Аз поръчах два канваса  за по 9,99, един на племеничката, един със снимка от сватбата ни /а бяхме млади  Mr. Green/. Чакам с нетърпение да пристигнат, любопитно ми е как ще изглеждат.

Да, Трапезица. При мен така се получаваше на книжкати 7х5 и тъй като беще на първата стр много се притеснявах как ще е, но в действителност качеството си е ок. То и на превюто би трябвало да се вижда добре, неразмазано.

# 695
  • Мнения: 199
aleksova1, tiya, благодаря за отговорите   bouquet

А снимките с добро качество ли са от кравичката, че виждам че имам доста безплатни като нов потребител, та се чудя дали да се възползвам.
иначе и аз поръчвам и от фотобокса  Peace

# 696
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Момичета,

два бързи и глупави въпроса, че нямам време да изчета всичко. Ще съм благодарна ако някой ми отговори   bouquet
1. В кравичката при създаване на книга може ли да се види в действителност това, което се прави (заедно с background, cover и т.н.) или чак след като книжката е готова опцията  Preview е възможна? Пробвах докато правя , но освен снимките друго не виждам  Rolling Eyes Ако някъде имате инструкции за книгоправенето в сайта, моля линкче  Praynig Praynig Praynig
2 . Шипинга на артикул ли беше ? Ако се възползвам от стоте безплатни сними, колко ще платя за шипинг  Embarassed

# 697
  • Мнения: 8 997
Момичета,

два бързи и глупави въпроса, че нямам време да изчета всичко. Ще съм благодарна ако някой ми отговори   bouquet
1. В кравичката при създаване на книга може ли да се види в действителност това, което се прави (заедно с background, cover и т.н.) или чак след като книжката е готова опцията  Preview е възможна? Пробвах докато правя , но освен снимките друго не виждам  Rolling Eyes Ако някъде имате инструкции за книгоправенето в сайта, моля линкче  Praynig Praynig Praynig




Ако правилно съм разбрала въпроса ти, докато правиш книжката, след като натиснеш "Save" , най горе в дясно има един бутон "Share with friends" и до него "Go" натискаш него и отиваш на страничка, която ти дава линк към книжката да я разгледаш. После сe връщаш назад към албумчето и го преправяш, а на другата страница където разлистваш и разглеждаш албумчето, само рефрешваш, след като си направила промяна, да видиш как изглежда в действителност. Малко объркано стана. Ако искаш питай пак..


Hug

# 698
  • Мнения: 5 607
Превю може по всяко време на работа с книжката  Peace
После натискаш бутона за промени ( едит ли беше,забравих)

Инструкции в блога на мики  Peace

# 699
  • Мнения: 199
Mopsy, относно снимките и аз питах по същия повод, та момичетата ме насочиха....та доставката за 100-те безплатни снимки излиза 11.99 долара, т.е. според мен не излиза по-евтино, отколкото да си ги извадиш тук, но мое мнение  Peace
Цените на доставките са посочени на сайта най - долу, най - дясно.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За 100 снимки 4"/6" и 50 снимки 5"/7" ми вземат 13,98 $, т. е излизат по 12 ст. средно. Тук тези 4"/6" са по 15 ст., а 5"/7" не съм вадила, но със сигурност са по 20 ст. и нагоре. Rolling Eyes

# 701
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Благодаря за отговорите   bouquet

Може ли едно линкче към блога на мики  Praynig

# 702
# 703
  • Мнения: 1 207
 40PAGEBOOK-това е за  7” x 5” 40-paged photo books.Няма да го ползвам.Изтича на 12.11.

# 704
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
tasi до 12.11 трябвада си въведеш кода в твоите кредит и дискаунтс за да можеш да го ползваш- след това обичайно има поне месец време за да се възползваш от него или да го прехвърлиш на някого.

Общи условия

Активация на акаунт