Фотокниги 5

  • 38 928
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами Плейс май ардер натискаш. в ПП може да плащаш с карти, които са за международни плащания - кредитни + дебитни Визи. Маестро не става!

# 736
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета  Hug Току що регистрирах дебитната си карта VISA там, но ми даваше 0,00 баланс. А иначе в кравичката ми приеха поръчката. И аз не знам Thinking Ще чакам имейли да видя какво ще пише в тях и тогава може да си регистрирам и кредитната карта. Ще изчакам засега

# 737
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
През ПП не може да видиш състоянието по сметката си в картата. Отделно си имаш сметка в ПП, тя е с баланс 0. Тази ПП сметка ще отчете стойност, ако някой ти преведе пари през ПП. Но таксите са убийствени после да си прехвърлиш парите в картата.

# 738
  • Плевен
  • Мнения: 4
Withdraw funds to your card    2-3 business Days popup    ?2.00 EUR  - Кое му е убийственото, че те някои наши банки взимат повече. Съвсем нормални са си цените. Мое мнение!

# 739
  • Мнения: 0
ей благодаря ви  bouquet ен знам как щях да се оправя без вас. благодаря Hug

# 740
  • Мнения: 71
Момичета, аз си поръчах сега 2 книжки на кравичката 7*5 с промоцията.  Simple Smile
Имам готова книга за Инку и чакам отстъпки сега по празниците, но картата ми е дебитна Visa electron,  с нея ще мога ли да платя, или трябва задължително за Инкуто кредитна карта?  newsm78

# 741
  • Мнения: 5 603
Аз съм си забравила ПП акаунта и вчера както Алина  Hug ме посъветва-продължаваш напред.Отваря страница за ПП,вляво има опция,ако нямаш ПП,плащаш с кредитна карта ( моята е дебитна).Отваря се меню за номера,името и адреса .Това е Simple Smile


ПО-точно това пише:
Don't have a PayPal account?
Use your credit card or bank account (where available). Continue -натискаш тук:)


P.S.Това "Rubber Coaster" за какво го ползвате?За медальон ли?Меко ли е-гледах снимки,но не мога да си го представя


РЕД>
Rubber Coaster са подложки за слагане под чаши, да не ти оставят кръгчета по масите. Не съм поръчвала от техните и не знам за качеството.
Laughing
Добре,че ме светна,аз си го представях като медальонче,голяма подигравка щеше да падне,ако си го увеся на врата  Hug

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 14:51 от Трапезица

# 742
  • Мнения: 948
Rubber Coaster са подложки за слагане под чаши, да не ти оставят кръгчета по масите. Не съм поръчвала от техните и не знам за качеството.

# 743
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Withdraw funds to your card    2-3 business Days popup    ?2.00 EUR  - Кое му е убийственото, че те някои наши банки взимат повече. Съвсем нормални са си цените. Мое мнение!
Е, да де, ама зависи сумата. Нали се сещаш, че за книжка от 4-5 долара, тези две евро са си почти половината от цената. Плюс таксата, която е за превод през ПП, беше 5% ако не се лъжа и то излезе двойно.

# 744
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
когато ти изпратят напр.фотокнигата,какво пише на status?

# 745
  • Мнения: 5 603
shipped   Peace
 аз получавам и писмо Simple Smile

# 746
  • София
  • Мнения: 1 946
здравейте, за пръв път пиша в темата, а тя е 50стр и не мога да я изчета..
искам само да попитам тези, които са ПОРЪЧВАЛИ ВЕЧЕ ФОТОКНИГА в АРТСКАУ дали има проблем с кирилицата при печата, защото имам доста текстове и искам всичко да е Ок.

Благодаря ви предварително  Blush

# 747
  • Мнения: 469
здравейте, за пръв път пиша в темата, а тя е 50стр и не мога да я изчета..
искам само да попитам тези, които са ПОРЪЧВАЛИ ВЕЧЕ ФОТОКНИГА в АРТСКАУ дали има проблем с кирилицата при печата, защото имам доста текстове и искам всичко да е Ок.

Благодаря ви предварително  Blush

Няма проблем с кирилицата Simple Smile

# 748
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
Трапезица   bouquet

# 749
  • Мнения: X
Здравейте момичета,

Извинявам се за нахлуването и бързите си въпроси. Опитах се да намеря отговори на тях, четох четох, но нямам време да стигна до края на всички изписани теми - изтича ми срока за безплатна книжка в кравичката за нови клиенти  Grinning

Искам да питам 2-3 неща:

1. Направих си 20 листната книжка (безплатна), но ми излиза надписче, че 21,22 и 23 стр. са празни и че ми препоръчват да ги сложа за да стане перфектна фотокнига. А аз не искам да плащам допълнителни 3 страници, искам да си ползвам само безплатната книжка. На превюто тези 3 страници също ми излизат празни. Какво да направя? Натискам add/remove programs - там си е на 20 стр., но въпреки това тези страници ги има.
2. Да ми обясните малко по подробно как се процедира с купоните в секция на акаунта ми - Credit and discaunt - генерирала съм код за безплатна книга... направила съм книжката, след това какво следва, къде и как се слага кода за да го използвам при поръчване на книжката?

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт