Какво дете искахте?

  • 28 400
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 305
Аз не виждам нищо лошо в предпочитанията на бъдещата майка към пола на бебето й. Всеки си има мечти и копнежи. Аз също не съм си и представяла друго, освен момиче, и ако бях родила момче, щях да съм много, ама много разочарована  Blush Което не значи, че нямаше да го обичам, много ясно. Всеки ден благодаря на Бога, че ме дари с дъщеря. Имам си много причини да желая момиче и молитвите ми бяха чути.  А и пред липсата на перспектива за второ дете, желанието ми беше още по-силно. И никога не съм се притеснявала да го споделя.

Сестра ми пък е другата противоположност, тя нещо, дето е без пишка, не го признава  Mr. Green Има си син, да е жив и здрав.

Много грубо ми прозвучаха тези "пожелания" към Monkas, почти като клетви  Thinking Мерете си приказките и емоциите, момичета  Peace Живеем в свободен свят, всеки има право да си изразява свободно мнението. Нека да бъдем по-толерантни.

Благодаря ти и на теб Цецето. Радвам се че ме подкрепи и че има хора свободно мислещи като теб. Аз все пак нищо лошо не съм казала а помията се изсипа върху мен.

# 721
  • София
  • Мнения: 44 276
Та това че съм казала че като видя момченце на улицата и ми става едно такова неприятно В НИКАКЪВ случай не става въпрос за моето(ако е момченце) защото си е мое а говоря за чуждите момченца.

Ама именно, че говориш за чуждите деца...там е проблема...

# 722
  • Мнения: 1 054
Цеце, одеве и аз си помислих същото за пожеланията и клетвите...

Всъщност във форума има всякакви хора и всеки има право свободно да си изкаже мнението. Повечето от вас, сигурна съм, знаят и колко лабилен може да е човек по време на бременността /напреднала или начална - без значение/, че и след като роди... Та, малко повече съобразителност никога не е излишна.
Надявам се да няма обидени, аз лично се поставих на мястото на Монкас и хич не би ми било приятно /още повече както споменах при малко по-емоционални хора/  Peace

# 723
  • Мнения: 305
Цеце, одеве и аз си помислих същото за пожеланията и клетвите...

Всъщност във форума има всякакви хора и всеки има право свободно да си изкаже мнението. Повечето от вас, сигурна съм, знаят и колко лабилен може да е човек по време на бременността /напреднала или начална - без значение/, че и след като роди... Та, малко повече съобразителност никога не е излишна.
Надявам се да няма обидени, аз лично се поставих на мястото на Монкас и хич не би ми било приятно /още повече както споменах при малко по-емоционални хора/  Peace


Бубичка благодаря и на теб. Насълзихте ме че ми влизате в положение, все пак знаете как е в първите месеци на бременноста. и търся подкрепа.

А относно за чуждите момченца нямам нищо против да са живи и здрави просто момиченца по ме радват като видя.

# 724
  • Мнения: 9 814
О, предпочитание може да има всеки. То е ясно, разбира се.
Аз само да вметна, че тук има два подфорума, в които ежедневно хиляди жени споделят трудностите си в борбата да имат дете, не момче, не момиче-това е без значение, а дете. 250 000 са двойки в България, на които не им пука, какво ще е бебето.
Важно е само да го има.
Лека бременност и живо и здраво бебе!

# 725
  • София
  • Мнения: 44 276
Да казваш, че ти става неприятно не е като да нямаш нищо против.... а да наричаш майките на момичета късметлийки...все едно другите са прокълнати с това нещастие, да имат това неприятно същество момчето в къщите си....

Това, че момиченцата те умиляват и искаш момиче...хубаво......
Но това съжаление към майките на момчета и неприязанта си към самите момченца... Stop  Rolling Eyes Sick аре нема нужда, просто.

# 726
  • Мнения: 305
Исках да кажа, че аз имах 3 спонтанни аборта в 4 г.с в близките 3 години. Сега това е 4 ти опит след специално лечение.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Moмиче исках,имам момче.

# 728
  • Мнения: 305
Да казваш, че ти става неприятно не е като да нямаш нищо против.... а да наричаш майките на момичета късметлийки...все едно другите са прокълнати с това нещастие, да имат това неприятно същество момчето в къщите си....

Това, че момиченцата те умиляват и искаш момиче...хубаво......
Но това съжаление към майките на момчета и неприязанта си към самите момченца... Stop  Rolling Eyes Sick аре нема нужда, просто.

Много лошо го изтълкува и перифразира. Няма нищо общо с това което казах аз. Това че има майки които имат момченца не значи че са нещастни, напротив щастливи са и то много. Аз казах нещо съвсем друго но както и да е.

# 729
  • Мнения: 9 814
Ангелче, същата неприязън изпитвах в младежките си години към майките на момиченца.
Уф, виждах себе си като двойна мъжка майка, а това момичетата бля  Sick
Даже се шегувах с една братовчедка с две билзначки и един голям син, че има едно дете, а другите са момичета.
Израства се, при някой с възрастта, при други с два-три шамара, които им удря живота.
Сега...сега съм благодарна на Господ, че въпреки трудностите имам деца.

  bouquet

Оф, голяма злобила съм, признавам си:
Благодаря на всички за информацията. Който може да ми даде някакви съвети, че съм бременна за първи път и съм малко притеснена Embarassed.

Исках да кажа, че аз имах 3 спонтанни аборта в 4 г.с в близките 3 години. Сега това е 4 ти опит след специално лечение.

Нищо лично.

# 730
  • София
  • Мнения: 44 276
Monkas - ако не звучеше така, никой нямаше да ти реагира изобщо на изказването... няма лошо една бъдеща майка да има  тайни или по-явни мераци и желания за пола...

Франческа Салиери...а това младежките години са друга работа.... аз на 15 години изпитвах неприязан към всякакви малки деца....пубертетщина.... но някак се предполага, че като вече си бременна си малко по-зрял човек...

# 731
  • Мнения: 1 054
Не само зрелите хора са способни да забременеят Wink

# 732
  • Мнения: 305
  bouquet

Оф, голяма злобила съм, признавам си:
Благодаря на всички за информацията. Който може да ми даде някакви съвети, че съм бременна за първи път и съм малко притеснена Embarassed.

Исках да кажа, че аз имах 3 спонтанни аборта в 4 г.с в близките 3 години. Сега това е 4 ти опит след специално лечение.

Нищо лично.
[/quote]

Неможах да разбера.. присмиваш ми се на 3те аборта ли? Надявам се сега да се чувстваш супер, че ме депресира.

# 733
  • София
  • Мнения: 44 276
Monkas - Надали...но си противоречиш....

Не само зрелите хора са способни да забременеят Wink

мда..... много жалко.....особенно когато не си вече на 15 или 18.... още повече пък така да мисли и да се изказва жена след 3 аборта...

# 734
  • Мнения: 9 814
Не, констатирам, че на едно място пишеш, че си бременна за първи път, на друго за четвърти.  Peace
На такива неща не се присмивам, разминаванията обаче ми правят впечатление.
Както и това, че в четвърта г.с. все още при много жени не се вижда нищо и на вагинален ехограф.  Peace
Ти явно обаче, търсиш винаги под вола теле.
Помня те и от началото на темата за кучето убило петгодишното момиченце.

Общи условия

Активация на акаунт