С Дюкан коремите прибираме и секси дрешки си избираме - 184

  • 32 616
  • 515
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен! Днес има минус,но ще чакам да се затвърди,за да сменям линийката.

Днес съм малко РД
Икам да почерпя,но не мога да кача снимки,за това
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=345101&pid=11429464 за ПЗ и
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=345101&pid=10693054.


Успешен и по-олекващ ден на всички

Бягам да работя,че трябват парички за пържолки и трички.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 07:29 от esper

# 16
  • Мнения: 207
 Здравейте прекрасни Hug.Тук съм Wink
Мерси за чайчето и кафенцето на Мименситка и Юни(девойко ти още ли не се наспиваш,ако спиш повече ще отслабваш повече Wink Hug)
Мименситка от снимките по срещите ти и Светлат ми направихте впечатление има промяна при вас.Много сте се разкрасили 4470 пу,пу  bouquet
Филюдка много се радвам,че си по добре  love001 както казах вече грижи се повече за себе си,както го правиш за всички тук Hug

Телешкото аз го правя като го нарязвам на малки лентички(не много тънки) и го сварявам.След това в Тефала задушавам лук,морков4е,губи,чушка,целина,домат(изобщо какъвто зеленчук има в хладилника) със сосчето от вареното и отпенено месце.Добавям месцето сол,черен пипер,червен пипер,чесънче и мъничко винце за аромат.Слагам на тигана фолио или капак и задушавам 5-10мин.на слаб котлон докато поизври(да не е водно).Нарисвам готовото ядене с магданоз обилно.Бон апетит!Яденето е супер подходящо за цялото семейство.



Гушкам ви всички Hug Hug Hug

Еспер супер пица!Браво  chef

# 17
  • Мнения: 226
запазената ми марка 2ра страничка  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 0
Добро утро сладурки
Днес правя 3 месеца с  Дюкан и вас
Благодаря ви ,че ви има не мога да се справя без вашата подкрепа  ето какво направих за 3 месеца
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing-12 кг
талия 107--сега --88-свалени---19
ханш122--сега--111 свалени-11
бюст122--сега--111 свалени-11
бут67---сега--63свалени-4
или - 45 см ги няма от обиколките ми,  много  голяма промяна вече всички ми казват ,че съм много променена и отслабнала и това ме радва много.
Това е много съм щастлива и продължавам  ще достигна целта си. Благодаря ви, че ме търпита когато мрънкам, благодаря ви ,че ме подкрепяте когото падна духом. Благодаря ви ,че сте най- яките дами в света .Обичам всяка една от вас  и на мога без никоя от вас  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Еспер, честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquetКаквото си пожелаеш да ти се случи  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 08:30 от mihi69

# 19
  • Мнения: 1 731
tonito27 - smile3501 newsm10
esper-Честит рожден ден. Желая ти здраве и много покорени върхове.newsm68 smile3501
mihi69-честито и на теб!Много загубени килца и много добро настроение ти пожелавам. newsm51

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 08:28 от tonnny_bg

# 20
  • Мнения: 3
Добро утро на всички! Hug
На втора страничка съм ,дано е на късмет!
Връщам се назад да чета с кафенцето на Мименситка и Юни,за което им благодаря!
mihi69 честита трета месечинка и успех!  bouquet
esper,честит рожден ден!Много здраве ,щастие и любов!  bouquet
Благодаря на Вещи за новата тема!  bouquet

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 08:14 от esen

# 21
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен Hug
Темичката както винаги е чудесна,кафенцето и чайчето също.Благодаря и за трите на Вещи,Мименсита и Юни
Лек и отрслабваш ден на всички Hug Hug Hug Hug Hug
Михи,честита месечинка.Радвам се ,че се появи

# 22
  • Мнения: 7
Добро утро на всички ранобудници  Simple Smile
Вещи, чудесна тема, както винаги. Много ти благодаря   bouquet
YuNI, mimensita, с вас човек не може да остане гладен и жаден, страхотни сте   bouquet
pink85Hug Hug Hug Стискам палци да се справите благополучно с яслата ... или може би другите деца да се справят благополучно, че една лъвица няма начин да не почне да ги командва  Laughing
esper, Честит рожден ден  smile3525, пожелавам ти единствените ти загуби в живота да бъдат килограми тегло.
mihi69, честита месечинка, чакаме отчет и снимки   bouquet
За мен: режимна съм, нямам нови постижения, а днес времето е ясно и хубаво и съм в чудесно настроение.
Менюто ми (5 ден ПЗ):
закуска - попара от трагично загинала палачинка с подсладител, кисело мляко и извара
обяд - скумрия с доматен сос
следобедна закуска - крем карамел (без карамел)
вечеря - "панирано" пиле, салата
Върнах се да дочета старата тема, Вещи, страхотни снимки, а и страхотно дете. Пък и батковците са ти много хубави момчета. И не й се ядосвай много, такива прекрасни спомени остават от тия палави моменти. Да ви кажа, момичета, вие сега се пазарите да си ги пласирате палавниците  Laughing, ама аз съм вече в тревоги мойто да не ми го пласират някъде, че то вече готова мома и изглежда като модел ... а на всичко отгоре с характер и хич не чува.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 08:16 от miss Marple

# 23
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Hug
Михи, честита месечинка  Hug
Еспер, честит рожден ден  Hug
Вещи, голяма сладуранка е малката. Хич не си я давай на никой  Naughty
Тонито 27Hugако и половинката кило не падне днес ти пускам ритника пак утре  Mr. Green

# 24
  • GYM
  • Мнения: 814
Добро утро!Вещи, страхотна тема  bouquet Айде и аз веднъж да успея преди 7ма стр. hahaha
Режимна съм, но това недоспиване ще ме довърши... НЕ съм се чувствала толкова гроги дори когато ставах да кърмя по 3-4 пъти на нощ...Айде, дано ми светне Simple Smile Хубав и отслабващ П четвъртък ви желая  bouquet

# 25
  • Мнения: 0
добро утро в новата темичка Hug
вчера като се прибрах и съм чела ли чела и сутринта ставам и хоп нова темичка Grinning
в събота сме на пикник от работата пържолки щели да ядат Mr. Greenама аз си дадох заявката за рибка или пилешка пържолка Mr. Green
пожелавам ви страхотен ден от мен и много минусчета

# 26
  • Мнения: 1 559
Добро утро!!! Hug
Еспер честит рожден ден   bouquet Hug
Miss Marple,подсети ме за крем карамелчето....днес 6те си забъркам и аз  Laughing

# 27
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
Добро утро!
Новата тема да се напълни с много минуси и добри новини!
Еспер, ЧРД, винаги да си обичана и обичаща!
 nbirthday newsm67

Днес е протеинов четвъртък!
Не забравяйте да пиете вода!
Връщам се да ви изчета.
Хубав ден!

ПП. Вещи, много е сладка малката пчеличка, а на бала да не засенчи абитуриента? (просто съм пристрастна като майка на момиче, но съм сигурна, че ще е блестяща във важния ден на баткото)

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 08:22 от * Боби *

# 28
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро  Hug Hug Hug Hug Hug

Днес - лесно....Месо и риба ще се хапва  hahaha hahaha hahaha


Нелсънчеее какво оплеска пак и за какво ГГЗ говориш....Я кажи малко по-подробно,че да знаем...Дай малко инфо дееее  Hug

# 29
  • Мнения: 0
Цоп на 2-ра страничка! Хайде сега - 2 кг. и ще моля третофазничките да ми правят място при тях. Тази сутрин отново бях 57 кг. Вече си мисля, че цялото това напрежение и ежедневния стрес при мен оказват влияние върху свалянето. Продължавам да си търся работа и това ме влудява. И за милото се тревожа, че и той проблеми има и изобщо цирк абсолютен.
Извинявм се за спама, но исках да споделя.

mihi69, честита месечинка миличка!  newsm51
esper bdbaloni

На всичи пожелавам хубав и усмихнат ден!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт