Май е месец за бал,за празнуване,бивши БУРГАСки ученички стягат се за танцуване

  • 16 384
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 701
Не знам остаряваш ли, но на мен открай време са ми били смешни абитуриентките! Особено онези с безобразните прически, които едва се крепят на главите им, огромни кокове, пластмасови букли с толкова брокат по тях, че да се чуди човек как не се отскубват цели кичури от главите им и да падат тежко на земята. Или пък дългите рокли с разни воали, воалчета, панделки, джуфки, обрачи ...
 Sick
Грима сне мога да го коментирам - в повечето случаи е маскарад някакъв. От типа "ще седна пред огледалото и неизползвана боичка няма да оставя и по много, по много ... " Simple Smile
Не се чудя дали имат огледала в домовете си, а по-скоро нямат ли майки, които да ги видят и да посъветват?

Без да правя комплименти (просто тя ни е най-прясната абитуриентка във форума) но Ах'  беше точно такава, каквато трябва да бъде всяка абитуриентка на тази възраст и на този повод. Отплеснах се ама то от нямане какво да правя друго ... Wink

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 154
Здравейте Grinning
Незнам дали тук е мястото или в Къде в Бургас , но исках да ви кажа, че в магазин Метро пускат вече с бебешки колички и с деца от всякаква възрастова група, пиша ви го защото още има майки които незнаят и седят с децата отвън на така наречения детски кът.

# 302
  • Мнения: 1 280
  Янче бягай в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399820.0  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт