Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 450
Черен списък адв. Величка Христова - София
Имам чувството, че си е купила дипломата по право. Толкова грешки по делото, некомпетентност, общо взето
простовата жена с беден речник. А е адвокат... 🤔

# 451
Препоръчвам адвокат Пламен Панчев от град Плевен към бял списък.Изключителен професионалист и съм благодарна,че ми е адвокат.Относно координатите му в google ги има.

# 452
Здравейте!Търся адвокат в София,който да е печелил дела за попечителството на децата в полза на бащата.Благодаря!

# 453
Здравейте!Търся адвокат в София,който да е печелил дела за попечителството на децата в полза на бащата.Благодаря!
попечител или настойник?

# 454
Здравейте!Търся адвокат в София,който да е печелил дела за попечителството на децата в полза на бащата. За София. Благодаря!

Здравейте, аз също търся бракоразводен адвокат, който да е печелил дела за правата на детето да са в полза на бащата.

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 16:44 от jassenme

# 455
ЧЕРЕН СПИСЪК - Ямбол ,ИРЕНА СЛАВОВА ,АК ЯМБОЛ ,изнудва за пари ,при разваляне на договор НЕ ВРЪЩА пари ,жалбите срещу нея НЕ СЕ разглеждат от АК, подлага на натиск да си оттеглите жалбата ,дори и да сте болни.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 20:05 от Не се сърди, човече

# 456
Здравейте!Някой ползвал ли е услугите на адвокат НАДЯ ХРИСТОВА ,гр.София
За Бракоразводно дело и попечителство на детето в полза на бащата

# 457
Никой ли не е имал опит с читав, бракоразводен адвокат, който да е печелил в полза на бащата ? За София.

# 458
Един баща не може да е пълноценен родител.Естествено,че съдът присъжда децата на майката,а не на бащата.Ако не е гледал детето си баща няма как да се иска попечителство и бащата да вземе правата.А и в съда,навършилите 10 години деца имат право да бъдат изслушани и съдът решава кое е най-добре за детето и при кой от двамата родители да бъде отглеждано.

# 459
  • Пловдив
Аха, има си хас един баща да може да е пълноценен родител. Родителите се делят на пълноценни - майки, и непълноценни - бащи.

# 460
  • София
Един баща не може да е пълноценен родител.Естествено,че съдът присъжда децата на майката,а не на бащата.Ако не е гледал детето си баща няма как да се иска попечителство и бащата да вземе правата.А и в съда,навършилите 10 години деца имат право да бъдат изслушани и съдът решава кое е най-добре за детето и при кой от двамата родители да бъде отглеждано.
Падам с такива генерализации, всички майки са пълноценни, всички бащи са непълноценни...А и без пунктуация доста зор видях да разбера какви гениални мисли завъждате. Ако имате подходящ адвокат - можете да помогнете, в случай, че нямате - оставете правните спорове на компетентните органи.

Общи условия

Активация на акаунт